Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2019, 07:12
Ja restartuje
Odpisz
4 lutego 2019, 22:18
Powinna być jeszcze bardzo mała opcja zrobienia kwadratu
Odpisz
26 października 2017, 18:52
Ja gram w sapera
Odpisz
23 października 2017, 22:28
zostaje też jedno wyjście awaryjne
Odpisz
23 października 2017, 22:09
ja: odpalam prince of persia (tego pierwszego)
Odpisz
23 października 2017, 17:29
mi się udało robić "pistolety" na xp
zanim ikony się załadują to robiłem prostokąt później robiłem drugi bo tamten się jakby zapisał
Odpisz
23 października 2017, 17:56
@mateusz123_hiro: prawda
Odpisz
23 października 2017, 20:14
@Brajanek500plus: dziękuję za poparcie
Odpisz
23 października 2017, 17:02
Albo gram tym dinozaurem, co się pojawia, jak nie ma internetu.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 19:11
Zawsze zostaje paint.
Albo pinball.
Odpisz
23 października 2017, 16:26
@Profesor_Ender: Niestety tylko w XP był pinball,rip najlepsza gra [*]
Odpisz
23 października 2017, 15:56
Jeja cofa się w rozwoju.
Odpisz
23 października 2017, 15:31
Ja wtedy testuje wszystkie pędzle w paincie, piszę ballady o internecie albo gram w simsy.
Odpisz
23 października 2017, 15:18
Raz włączyłam przeglądarkę i w ciągu 5 sekund się nie włączyła, więc włączyłam jakiś folder, nawet nie wiem po co, a gdy w ciągu 2 sekund się nie włączył to zaczęłam kreślić prostokąciki na pulpicie i mi się komputer zawiesił.
Odpisz
19 października 2017, 19:16
Ja wtedy również gram sobie w Minecrafta
Odpisz
19 października 2017, 19:17
@lorax12: Majkraft jest fajny
Odpisz
19 października 2017, 19:29
@Davido: I to jeszcze jak
Odpisz
19 października 2017, 19:47
@lorax12: Albo jedną z innych gier z cudownym darem zwanym trybem single Player. Chwała temu.
Odpisz
19 października 2017, 20:10
@lorax12: ja gram w minecraft albo stonehearth
Odpisz
19 października 2017, 20:11
@FilipC4: Albo nwm co to za gra albo chodziło Ci o hearthstone
Odpisz
19 października 2017, 20:15
@Davido: nie, nie chodzi mi o hearthstone. stonehearth jest na steam. zobacz sobie, naprawdę fajna
Odpisz
19 października 2017, 20:18
@FilipC4: Nie mam steama
Odpisz
19 października 2017, 20:30
@Davido: to wpisz po prostu stonehearth
P.S. ja też mylę tą grę trochę z hearthstone. bo piszę hearthstone jak chcę to wyszukać
Odpisz
19 października 2017, 19:57
Pozostaje jeszcze zacząć robić coś produktywnego.
Odpisz
19 października 2017, 19:15
Odpisz
19 października 2017, 19:05
Soł tru
Odpisz