Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Buras

19 października 2017, 19:54

Na mojej Nokii da się ustawić tylko raz i to codziennie się ustawia od nowa :P

Avatar Xx_pzoltek_xX

28 stycznia 2019, 18:09

@Buras: U mnie też.

Avatar Unununium

20 października 2017, 14:29

A ja gdzie się zaliczam?

Avatar Nocta

23 października 2017, 14:44

@Unununium: do bezrobotnych

Avatar Unununium

23 października 2017, 15:06

@Nocta: Nein
Ja po prostu budzę się bez alarmu o 5:30

Avatar Nocta

23 października 2017, 19:25

@Unununium: Nie zazdroszczę. No chyba, że się wysypiasz

Avatar Unununium

23 października 2017, 19:39

@Nocta: Dzisiaj spałam 4 godziny, i czułam się wspaniale cały dzień.
Jestem dziwna :v

Avatar Nocta

24 października 2017, 12:43

@Unununium: Jesteś moim przeciwieństwem. Nieważne ile śpię i tak chcę więcej

Avatar Archeologwinternetach

17 lutego 2018, 21:24

@Unununium: #teamspaniepo16godzin

Avatar szymon3901

23 października 2017, 13:10

Avatar kroljanjulian

23 października 2017, 22:46

@szymon3901: Piona, też mam WP

Avatar szymon3901

24 października 2017, 00:43

@kroljanjulian: Łączymy się w smutku... (piona)

Avatar kroljanjulian

25 października 2017, 16:03

Avatar
Konto usunięte

23 października 2017, 22:47

Jestem pierwszym

Avatar Profesor_Ender

19 października 2017, 18:49

Avatar mikigra8888

23 października 2017, 14:26

@Profesor_Ender: dat etykiety

Avatar rosyn

23 października 2017, 19:24

Avatar PchlaRenatka

23 października 2017, 13:50

Ja mam istawione od 3 do 5 co 5-10min żeby wstać ;_;

Avatar Szalonychemik

23 października 2017, 12:55

Avatar GalenMarek

20 października 2017, 17:55

Avatar MCAssassin

Edytowano - 20 października 2017, 13:13

pierwszy
typ pierwszy. nie że pierwszy komentarz

Avatar FilipC4

19 października 2017, 20:12

ja ten frugi

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 18:58

Avatar benben7

19 października 2017, 18:50

ja też ten drugi

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 18:47

Avatar MineDan

19 października 2017, 18:47

B
Y
Ł
O

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Nieuczciwa ocena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka