Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2017, 19:54
Na mojej Nokii da się ustawić tylko raz i to codziennie się ustawia od nowa :P
Odpisz
28 stycznia 2019, 18:09
@Buras: U mnie też.
Odpisz
20 października 2017, 14:29
A ja gdzie się zaliczam?
Odpisz
23 października 2017, 14:44
@Unununium: do bezrobotnych
Odpisz
23 października 2017, 15:06
@Nocta: Nein
Ja po prostu budzę się bez alarmu o 5:30
Odpisz
23 października 2017, 19:25
@Unununium: Nie zazdroszczę. No chyba, że się wysypiasz
Odpisz
23 października 2017, 19:39
@Nocta: Dzisiaj spałam 4 godziny, i czułam się wspaniale cały dzień.
Jestem dziwna :v
Odpisz
24 października 2017, 12:43
@Unununium: Jesteś moim przeciwieństwem. Nieważne ile śpię i tak chcę więcej
Odpisz
17 lutego 2018, 21:24
@Unununium: #teamspaniepo16godzin
Odpisz
23 października 2017, 13:10
Odpisz
23 października 2017, 22:46
@szymon3901: Piona, też mam WP
Odpisz
24 października 2017, 00:43
@kroljanjulian: Łączymy się w smutku... (piona)
Odpisz
25 października 2017, 16:03
@szymon3901: (*)
Odpisz
23 października 2017, 22:47
Jestem pierwszym
Odpisz
19 października 2017, 18:49
Odpisz
23 października 2017, 14:26
@Profesor_Ender: dat etykiety
Odpisz
23 października 2017, 19:24
@Profesor_Ender:
Odpisz
23 października 2017, 13:50
Ja mam istawione od 3 do 5 co 5-10min żeby wstać ;_;
Odpisz
23 października 2017, 12:55
Odpisz
20 października 2017, 17:55
Odpisz
Edytowano - 20 października 2017, 13:13
pierwszy
typ pierwszy. nie że pierwszy komentarz
Odpisz
19 października 2017, 20:12
ja ten frugi
Odpisz
19 października 2017, 18:58
Odpisz
19 października 2017, 18:50
ja też ten drugi
Odpisz
19 października 2017, 18:47
Odpisz
19 października 2017, 18:47
B
Y
Ł
O
Odpisz