Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ShadowStorm

23 października 2017, 11:01

I znowu kradziony mem

Avatar Hawaiiball

23 października 2017, 08:56

Ale ta giera jest ku*ewsko paskudna. Tylko jakimś gnomom z zachodniej Azji mogło się to podobać. xD W normalnym, cywilizowanym kraju grało się wtedy w Morrowind, Metin albo kuhwa Heroes, a nie to szwabskie gunwo. XDDD

Avatar
Konto usunięte

23 października 2017, 09:00

Avatar
Psyduck

27 października 2017, 18:57

Avatar Hawaiiball

28 października 2017, 09:58

To nie jest bait.

Avatar Dagoth

19 października 2017, 22:27

Bezi miał inne ubranie wtedy

Avatar DAVJD

23 października 2017, 07:36

@Dagoth: ten tutaj jest z g2

Avatar darcus

23 października 2017, 07:23

Jestem dobrym ziomkiem z bagien - widzę Gothic, daję 5.

Avatar dc17ray

20 października 2017, 08:32

Matkę obudziłem bo mnie to rozje**ło... Normalnie coś takiego nie śmieszy ale jestem hardkorowym graczem i no... GHOTIC!

Avatar
kroganin

20 października 2017, 15:01

@dc17ray: Ghotic? Co to kuwa jest? Jak już to Gothic.

Avatar dc17ray

20 października 2017, 22:15

Cichaj przybyszu... Grałem w to jak byłem mały...

Avatar Szortek

19 października 2017, 22:28

Chciałem napisać 'Bekłem', że beka bo mnie rozbawiło, ale to źle zabrzmi, więc muszę użyć standardowego parskłem.

Parskłem

Avatar MrMuffin

20 października 2017, 08:01

Avatar MineDan

19 października 2017, 22:23

rozumiem że niektórzy zrobili "5/5 bo gotchic", ale jakoś takie nieśmieszne moim zdaniem

Avatar CousinJoe

19 października 2017, 22:27

@MineDan: Też tak myślę ten mem opiera się na schemacie testów z przed zjazdu gnieźnieńskiego najstarsze przekazy mówią że Mieszko I mówił to do Bolka Ch.

Avatar NitroNinja

19 października 2017, 22:18

to mi przypomniało

muszę dokończyć moją machinimę

Avatar CousinJoe

19 października 2017, 22:21

@NitroNinja: Nobody cares

Avatar NitroNinja

20 października 2017, 15:22

@CousinJoe: wiesz co? usiądź przed komputerem. Włacz cs-a i daj jeszcze normalnym ludziom robić coś pożytecznego

Avatar CousinJoe

20 października 2017, 16:19

@NitroNinja: Aha? A to nie jest tak że ty cały czas grasz w CSa?xD
Przecież mam Cię na steamie i widzę xD

Avatar NitroNinja

20 października 2017, 17:03

@CousinJoe: gram raz na kilka/kilkanaście dni

Avatar CousinJoe

20 października 2017, 17:16

@NitroNinja: Dobra to od dzisiaj będę robił SS i twoja hipokryzja wyjdzie na jaw

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ginny1374
Dodane przez: Ginny1374

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka