Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2017, 11:01
I znowu kradziony mem
Odpisz
23 października 2017, 08:56
Ale ta giera jest ku*ewsko paskudna. Tylko jakimś gnomom z zachodniej Azji mogło się to podobać. xD W normalnym, cywilizowanym kraju grało się wtedy w Morrowind, Metin albo kuhwa Heroes, a nie to szwabskie gunwo. XDDD
Odpisz
23 października 2017, 09:00
@Hawaiiball:
Odpisz
27 października 2017, 18:57
@Hawaiiball:
Odpisz
28 października 2017, 09:58
To nie jest bait.
Odpisz
19 października 2017, 22:27
Bezi miał inne ubranie wtedy
Odpisz
23 października 2017, 07:36
@Dagoth: ten tutaj jest z g2
Odpisz
23 października 2017, 07:23
Jestem dobrym ziomkiem z bagien - widzę Gothic, daję 5.
Odpisz
20 października 2017, 08:32
Matkę obudziłem bo mnie to rozje**ło... Normalnie coś takiego nie śmieszy ale jestem hardkorowym graczem i no... GHOTIC!
Odpisz
20 października 2017, 15:01
@dc17ray: Ghotic? Co to kuwa jest? Jak już to Gothic.
Odpisz
20 października 2017, 22:15
Cichaj przybyszu... Grałem w to jak byłem mały...
Odpisz
19 października 2017, 22:28
Chciałem napisać 'Bekłem', że beka bo mnie rozbawiło, ale to źle zabrzmi, więc muszę użyć standardowego parskłem.
Parskłem
Odpisz
20 października 2017, 08:01
@Szortek:
Odpisz
19 października 2017, 22:23
rozumiem że niektórzy zrobili "5/5 bo gotchic", ale jakoś takie nieśmieszne moim zdaniem
Odpisz
19 października 2017, 22:27
@MineDan: Też tak myślę ten mem opiera się na schemacie testów z przed zjazdu gnieźnieńskiego najstarsze przekazy mówią że Mieszko I mówił to do Bolka Ch.
Odpisz
19 października 2017, 22:18
to mi przypomniało
muszę dokończyć moją machinimę
Odpisz
19 października 2017, 22:21
@NitroNinja: Nobody cares
Odpisz
20 października 2017, 15:22
@CousinJoe: wiesz co? usiądź przed komputerem. Włacz cs-a i daj jeszcze normalnym ludziom robić coś pożytecznego
Odpisz
20 października 2017, 16:19
@NitroNinja: Aha? A to nie jest tak że ty cały czas grasz w CSa?xD
Przecież mam Cię na steamie i widzę xD
Odpisz
20 października 2017, 17:03
@CousinJoe: gram raz na kilka/kilkanaście dni
Odpisz
20 października 2017, 17:16
@NitroNinja: Dobra to od dzisiaj będę robił SS i twoja hipokryzja wyjdzie na jaw
Odpisz