Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2017, 16:44
Co najwyżej keczup, barszcz jest ewidentnie ciemniejszy
Odpisz
24 października 2017, 17:23
@Dexterek: może ze śmietaną?
Odpisz
24 października 2017, 18:30
@PeeHa: To chyba cały kubeł śmietany tam poszedł xD
Odpisz
25 października 2017, 00:06
@Dexterek: keczup sie tak rozlewa geniuszu?;)
Odpisz
25 października 2017, 14:17
Jak najbardziej panie zielony :')
Odpisz
25 października 2017, 22:42
@Dexterek: to fajny masz keczup u sb na wsi
Odpisz
25 października 2017, 23:01
Moje miasto jako wieś ? Haha, ze wsi to ty chyba jesteś skoro nie umiesz nawet w profil wejść by zobaczyć gdzie mieszkam, przypał kolo taki troche :)
Odpisz
24 października 2017, 18:30
To mi nie wygląda na barszcz
Odpisz
24 października 2017, 17:36
Myślałem, że to urywek programu 'Na ratunek'
Odpisz
21 października 2017, 12:39
...
Odpisz
Edytowano - 24 października 2017, 16:22
@GalenMarek: Właśnie, powinny być trzy kropki.
Odpisz
24 października 2017, 17:28
@Jumper112: E?
Odpisz
20 października 2017, 19:50
odciął sobie Benisa
Odpisz
24 października 2017, 15:08
@PepeTheCrusader: Przecież pisze że wylał barszcz
Odpisz
24 października 2017, 15:12
@kamykPL: GrammarNazi mode on
JEST NAPISANE*
GrammarNazi mode off
Odpisz
24 października 2017, 15:15
Pamiętałem o tym ale miałem wątpliwości czy pisze się to w odniesieniu do osoby która coś właśnie napisała :T
Odpisz
24 października 2017, 16:12
no coś Ci nie wyszło bo napisał dobrze XD
Odpisz
24 października 2017, 17:07
Nie powinno być jak już "Napisał"?
Odpisz
24 października 2017, 17:10
@Navojka: Teraz to już wszystko jedno.
Odpisz
24 października 2017, 17:14
@kamykPL: pisze = jest w trakcie pisania
Odpisz
25 października 2017, 00:07
@kamykPL: to skoncz gimnazjum UPS SORRY PODSTAWOWKE XD
Odpisz
25 października 2017, 11:44
>2 liceum
Odpisz
20 października 2017, 19:02
Biedna moja dziewczyna :D
Odpisz
Edytowano - 24 października 2017, 15:25
Ty nie masz dziewczyny
Odpisz
24 października 2017, 16:00
@Akairchan: Nie ma ręki?
Odpisz
24 października 2017, 17:41
@Akairchan: a zaloz sie cepie c: WSZYSCY UNLIKE BO ZAZDRO NERDY BEZ ZYCIA XD
Odpisz