Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Natka_tatka123

25 października 2017, 00:33

Najlepsze według mnie jest podczas tych próbnych ewakuacji przeciw pożarowych jest fajne że wtedy ubywa lekcja

Avatar Keks_

21 października 2017, 09:56

Ostatnio mieliśmy próbną ewakuację. Była tak zdezorganizowana, że nauczyciele raczej nie mają ochoty na następną.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar MagicznySos

24 października 2017, 23:07

@Keks_: hs - homestuck

jezusie jak dobrze, że się od tego uwolniłem

Avatar creeper_girl

24 października 2017, 23:09

@MagicznySos: Zazdroszczę.

Avatar Broski

24 października 2017, 21:07

Jakież te ćwiczenia przeciwpożarowe były lipne. Pół lekcji się czekało aż zacznie dzwonek bić 3 razy, każdy gotowy do wyjścia na boisko, wychodzi się spokojnie, na luzie, stoi się parę minut i wraca do środka. Żeby takie ćwiczenia miały sens to nie mogą być zapowiadane. Trzeba takie symulacje przeprowadzić w naturalnych warunkach, czyli z zaskoczenia.

Avatar Zwyczajny_ziomek_z_Jeja

24 października 2017, 21:30

@Broski: u nas każdy wiedział o ćwiczeniach przeciwpożarowych 3 dni przed.

Avatar
Konto usunięte

24 października 2017, 21:33

@Broski: U mnie dzisiaj były takie ćwiczenia, nawet fajnie jadło się na angolu kanapkę

Avatar
Konto usunięte

24 października 2017, 22:50

@Broski: u mnie 2 lata temu nikt nie wiedział o takiej próbnej ewakuacji. Nawet jakiś sztuczny dym zrobili.

Avatar MagicznySos

24 października 2017, 23:06

@Broski: u mnie zawsze są z zaskoczenia

Avatar Kubell_

24 października 2017, 22:08

Moj kolega kiedys sie schowal i jak wazyscy byli na boisku to sala (chyba) od chemii zaczela plonac i kolega przesiedzial lekcje nie wiedzac o niczym

Avatar ATPWarszawa

24 października 2017, 22:05

u mnie raz były ćwiczenia na informatyce, pani mówiła że wszystko zostawiamy a kurna pani dyrektor a to parasolka a to kurteczka i jeszcze że wyobraziłem że robi zdjęcie na fejsa XD

ale potem na angielskim była ewakuacja prawdziwa bo jakiś kabel się chyba zjarał w przedszkolu

Avatar PanZiemniak03

24 października 2017, 21:33

Kiedyś w szkole miałam fejkowy atak terrorystyczny. Przesiedzieliśmy całą lekcję + przerwę na zapleczu w sali od fizyki. Okazało się że nikt nie wiedział że ma być jakiś atak i wszyscy myśleli że jest naprawdę :)

Avatar Unununium

24 października 2017, 20:55

A u mnie raz był alarm, wszyscy z luzem podbiegli do punktu zbiórki, no bo 'pewnie znowu trening'...
Dopóki nie spostrzegli jarającego się dachu :v

Tak, mieliśmy pożar dachu.
Ale nikomu się nic nie stało, a ostatnia lekcja była odwołana...
Uznajmy to za dobre wydarzenie ¯\_(ツ)_/¯

Avatar wiki954

Edytowano - 21 października 2017, 14:17

U mnie w gimnazjum próbna ewakuacja była ch***** zrobiona. Wiedzieliśmy o tym kilka dni przed nią i nawet nam mówili jak to będzie wyglądać. Siedzieliśmy w klasie i czekaliśmy aż bachory z góry nie zejdą. Kiedy zeszli przychodzili po nas informując, że możemy się ewakuować. Potem schodziliśmy całą klasą na boisko i czekaliśmy na wszystkich. Następnie był krótki wykład mówiący, że to nie była prawdziwa ewakuacja i żeby tak postępować tak jak teraz. Po tym wracaliśmy na lekcje.

Avatar kamykPL

24 października 2017, 20:43

@wiki954: Ja tak miałem na każdej ewakuacji w gimbie ;-;

Avatar benek10

Edytowano - 24 października 2017, 20:31

mam nadzieje, że u mnie będzie jeszcze raz taka próbna ewakuacja

Avatar Figarus

24 października 2017, 20:07

Kto uważa, że to jedna z najlepszych scen tego filmu?

Avatar mante

24 października 2017, 20:12

@Figarus: Jaki to film?

Avatar Figarus

24 października 2017, 20:17

@mante: Mroczny rycerz. Zajebisty film, urealistniający Batmana, ciekawie wplątane wątki policyjne i rewelacyjna postać Jokera. Polecam jak porąbany.

Avatar Windows_10

21 października 2017, 17:26

U nas było tak
p - pani u - uczeń
p: nic nie zabierajcie ewakuujemy się
u: a pani zabrała torebkę
p: a tak faktyczne
*odkłada torebke*
wiem no1 cares

Avatar LSD2000

21 października 2017, 12:50

Mieliśmy w tym tygodniu próbną ewakuację. Jako że dosłownie nikomu się nie chciało, spóźniliśmy się o jakieś 30 sekund. Ale to nie wszystko, pare lekcji później zorganizowano KOLEJNĄ. Dwie ewakuacje jednego dnia i nadal brak pożaru, to dopiero rozczarowanie.

Avatar BOSS111

Edytowano - 21 października 2017, 11:42

*czwartke*
*bądź mno*
*lvl13*
*miej fizyke*
*"idziesz do toalety"*
*ziomek też "idzie do toalety"*
*jesteście w połowie drogi do sklepiku*
*PYRRRRR PYRRRR PYRRRR PYRRRR*
*powoli łączysz wątki*
*o hui alerm*
*biegniesz z ziomkiem do klasy*
*wbiegasz do klasy*
*PROSZEPANIALARMJEST*
*Pani ma wyje**ne*
*Alarm zaczyna napi**dalać w tym sektorze szkoły*
*O HUI*
*EWAKUACJA*
*jesteś przed szkołą*
*bierzesz swoją hulajnogę*
*jedziesz na boisko*
*Like a boss*
*jakieś 20 min jesteś na boisku*
*kolega przychodzi*
*wpieprza pomidorową ze sklepiku*
*No i nie mamy fizyki :D*

Avatar RussiaBall

21 października 2017, 11:58

@BOSS111: aha

Avatar BOSS111

24 października 2017, 23:23

@RussiaBall: Mam ochotę sie zabić.

Avatar Znajomy22

21 października 2017, 11:23

U mnie jak była próbna ewakuacja to prawie wszyscy wzięli zeszyty z Wos-u i uczyli się na zbiórce.

Avatar Frutti56

21 października 2017, 10:12

miałem w czwartek

Avatar PanSowa12

21 października 2017, 11:17

@Frutti56: Ja tak samo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Phi!

Płać pan

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka