Odwiedziłabym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Totalnie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2018, 18:40
Wyobraście sobie że ten ogon to penis
Odpisz
24 października 2017, 21:55
Moja pierwsza myśl (pewnie bedo hejty bo chińskie bajki z Mongolii):
Odpisz
24 października 2017, 22:06
@Mrs_Voider: WYSTARCZY JEDNA KROPLAAAAAAAAA
Odpisz
24 października 2017, 23:14
@Mrs_Voider: To Haru z Free!, nie?
Odpisz
24 października 2017, 23:16
@drollercastergirl: Yup
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:26
@Mrs_Voider: Ja tam lubię Free :P
Odpisz
25 października 2017, 21:23
To znaczy, że przyrodzenia mają schowane pod łuskami? Czej czyli mają takie jak ryby?
Odpisz
25 października 2017, 20:47
Za dużo ,,W"
Odpisz
Edytowano - 21 października 2017, 18:44
A to ponoć tylko my jesteśmy zboczeni.
Odpisz
21 października 2017, 18:45
@Mikatrix: dyskryminacja
Odpisz
21 października 2017, 18:51
@Mikatrix: Nie tylko wy.
Uwierz mi...
Odpisz
21 października 2017, 19:07
@Mikatrix: A yaoistki to co ? - Seksowna wyobraźnia?
Odpisz
21 października 2017, 19:09
@Lizbett570: *choroba umysłowa
Odpisz
21 października 2017, 19:19
@Princess_Unattainable: Jest to też jakiś rodzaj zboczenia
Odpisz
21 października 2017, 19:20
@Lizbett570: nie. To choroba
Odpisz
21 października 2017, 19:41
@Lizbett570: jeśli shippują niecannonowo to choroba
Odpisz
24 października 2017, 21:05
@Princess_Unattainable:
Odpisz
24 października 2017, 21:55
@lorax12: Jakie szczęście, że przerzuciłam się na canony
Odpisz
24 października 2017, 22:31
@CrazyMe: thank you
Odpisz
24 października 2017, 22:38
@lorax12: Chociaż wait... Canon jest też wtedy kiedy chociaż jedna postać z pary się kocha w drugiej?
Odpisz
24 października 2017, 22:40
@CrazyMe: yess
Odpisz
24 października 2017, 22:40
@CrazyMe: ta... ale ta druga nie jest
Odpisz
24 października 2017, 22:57
@lorax12: Fuck, teraz się zastanawiam czy to jednak canon czy pół-canon(?)
Odpisz
24 października 2017, 23:12
@Princess_Unattainable: Japie**ole, choroba umysłowa to twoje rozumowanie, wszystko, z czym się nie zgadzasz albo czego nie lubisz jest od razu największym gównem, a osoby lubiące to są na pewno niepełnosprawnymi umysłowo dziesięciolatkami. Przepraszam, musiałam to z siebie wyrzucić w końcu.
Odpisz
25 października 2017, 06:56
@CrazyMe: pół?
Odpisz
25 października 2017, 08:09
@drollercastergirl: Fajnie, ale ja mam podstawy aby sądzić o tym że yaoizm to choroba.
1. Ekscytujesz się gdy zobaczysz osobę homoseksualną
2. Uważasz że każda osoba w twoim otoczeniu to gej
3. Leci ci krew z nosa gdy zbytnio się najarasz
Nie mówię tutaj o osobach do których tyczy się tylko 1 punkt bo takie osoby szanuję
Odpisz
25 października 2017, 09:32
@Princess_Unattainable: To, że ktoś jest dziwny, nie znaczy od razu, że jest chory.
Odpisz
25 października 2017, 09:48
@lorax12: Na wolę Lumixa na przykład, bo mnie nie stać na Canona
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 14:39
@lorax12: Jeden kocha się w drugim, ale drugi ma uczucia pierwszego gdzieś, a ja ich shipuje tak, że jednak on odwzajemnia te uczucia
Odpisz
25 października 2017, 15:17
@CrazyMe: czyli to jednak nie canon, ale to wciąż lepsze niż wiele innych shippów
Odpisz
25 października 2017, 17:50
@Princess_Unattainable:
Odpisz
25 października 2017, 17:51
@kokosek112:
Odpisz
25 października 2017, 17:54
@kokosek112: no fajnie
Odpisz
25 października 2017, 17:58
@kokosek112: powiedziała yaoistka po czym wróciła do masturbacji nad fanfikami o dwóch zaciętych rywalach albo małych chlopcach
Nie chcę być niemiły ale tak to często wygląda i to mnie właśnie w nich dobija
Odpisz
25 października 2017, 18:00
@lorax12: XD ciekawe co na to powie
Odpisz
25 października 2017, 18:01
@kokosek112: czekam
Odpisz
25 października 2017, 18:25
@lorax12:
Odpisz
25 października 2017, 18:27
@kokosek112: natomiast chwilę potem...
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 18:31
@kokosek112: "uprzedzeni ludzie" i to zachowanie
Mogłem się tego spodziewać
Jeśli domaga się samobójstwa to czemu żyje? Pewnie tylko tak mówi bo bycie emo jest modne i wgl
Ehh...
Odpisz
25 października 2017, 18:34
@lorax12: na moje jesteście w ch*j uprzedzeni, znam ją lepiej niż wy i wiem (może to mało reprezentatywna próbka, ale i tak większa od waszej : ^) ), że jakbyś spotkał yaoistke to byś sie nie zorientował (o ile to nie byłby jakiś ostry popie**ol).
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 18:42
@kokosek112: no i
Co to zmienia
Wciąż by mi nie pasowało gdyby robiła coś takiego bo to po prostu psuje frajdę mi kiedy chcę sobie obejrzeć np. Attack on Titan bo już widzę tylko to
I czym mniej wiem o innej osobie tym lepiej bo nie będę musiał zrywać znajomości z głupiego powodu :^)
Po prostu fanyaoi jest złe i w niektórych przypadkach np. Właśnie Eren i Levi po prostu głupie
W Homestucku są do tego chociaż podstawy więc mnie to tak nie razi
I zwarz, że mówi Ci to osoba biseksualna
Więc wiedz, że coś jest na rzeczy
Odpisz
25 października 2017, 18:55
@lorax12: ona też jest bi, a to czy ktoś sie masturbuje do AOT, to naprawde ci przeszkadza? jesli normalnie to ogladajac myslisz o tym to ciebie tez ostro popie**oliło.
Odpisz
25 października 2017, 18:56
@kokosek112: po prostu fanowskie yaoi spacza mi oryginał
Zupełnie jak R34
Odpisz
25 października 2017, 18:57
@lorax12: to na hói oglądasz yaoi AOT?
Odpisz
25 października 2017, 19:00
@kokosek112: bo trudno się na to nie natknąć
Czasem i czytam niektóre komentarze, tych yaoistek i mi się robi żal postaci
Żeby było jasne
Nie mam nic do postaci, które oryginalnie są gejami
Po prostu to jak te fanki kompletnie ignorują logikę i całą fabułę wraz z relacjami postaci by zrobić z nich geji na siłę
Dlaczego?
Odpisz
25 października 2017, 07:38
Ciekawe jak wygląda męska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 października 2017, 04:10
Ciekawe ja wygląda męska toaleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 października 2017, 18:47
Zagubiłem się w internecie
Odpisz
Edytowano - 21 października 2017, 18:50
@kamykPL: 'How to become a dictator'
Brzmi przydatnie
Będę czytała ten artykuł dziś wieczorem
Odpisz
21 października 2017, 18:53
@Unununium: Dzięki za lekturę.
Odpisz
Edytowano - 21 października 2017, 18:55
@kamykPL: Nie ma za co.
Nawiasem mówiąc, znasz się na strategii wojennej?
Potrzebuję ministra obrony do mojej IV Rzeszy...
Odpisz
21 października 2017, 18:59
@Unununium: Jakieś tam pojęcie mam... ale i tak Sieg Heil.
Odpisz
21 października 2017, 19:41
@Unununium: Czy ja dobrze słyszę: czwarta Rzesza?
Odpisz
21 października 2017, 19:51
@Davido: Jak w Metro 2033
Odpisz
21 października 2017, 21:52
@kamykPL: aj kan fap tu dys?
Odpisz
21 października 2017, 21:57
@Mikatrix: *kan aj
Gramatyka się kłania
Odpisz
21 października 2017, 22:49
@Mikatrix: Nieładnie Mikatrix
Odpisz
24 października 2017, 22:22
@kamykPL: zasada 34 nie zna granic...
Odpisz
24 października 2017, 23:18
@kamykPL: To chyba Kagome o.o przynajmniej tak myślę patrząc po fryzurze
Odpisz
25 października 2017, 02:37
@Davido: I to się szanuje
Odpisz
24 października 2017, 22:01
Ból dupy feministek za 3, 2, 1...
Odpisz
24 października 2017, 21:17
Miejsce na porównywanie ich do pewnego przeciwnika z UT:
Odpisz
24 października 2017, 21:02
Aż mi ogon stanął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 października 2017, 19:07
Ciekawe co jest w męskiej (lenny)
Odpisz
22 października 2017, 15:33
@Zygarde: Chodziłbyś co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 października 2017, 00:35
Srałabym
Odpisz
21 października 2017, 18:48
jedziem dam
Odpisz
21 października 2017, 18:25
Odwiedzałbym
Odpisz