Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pomada

21 października 2017, 19:18

Strongarm to [po slingshocie] mój ulubiony pistolet

Avatar potato_is_a_meme

21 października 2017, 19:21

@pomada: muj to ak47

Avatar kot_astronauta

24 października 2017, 16:17

@potato_is_a_meme: ja tam wolę granatnik

Avatar zx2001

24 października 2017, 16:33

@potato_is_a_meme: Ale wiesz, że Automat Kałasznikowa nie jest pistoletem?

Avatar RayGuy_Player

24 października 2017, 22:21

@pomada: ja hyper beam. wole mieć kontrole nad strzałem.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2017, 13:08

@potato_is_a_meme: Nagant superior

Avatar kamilowski2004

26 października 2017, 16:19

@pomada: mój też, bo jedyny

Avatar dallader

24 października 2017, 13:55

Spisywać prace domową sam od siebie?

Avatar blanki

21 października 2017, 19:39

To trochę tak jakby powiedzieć że każdy samochód to podróbka pierwszego bo ma cztery koła i silnik :/

Avatar snajpercat

21 października 2017, 21:52

@blanki: chodzi mi o to że disruptor to stromgarm tylko ze discruptor z eliete ma inną kolorystykę i ma trochę inny przód

Avatar Adgos

24 października 2017, 13:13

@snajpercat: oryginalny strongarm też miał taką kolorystykę

Avatar BlackIkar

21 października 2017, 20:34

Większość prawdziwych pistoletów też wygląda tak samo :D.

Avatar BonnieThePirate

21 października 2017, 19:34

No wiesz, firma sama sobie może se robić podobne bronie ile chce

Avatar LubieTostyPL

21 października 2017, 19:11

mam strongarma i powiem był by bardziej zajebisty gdyby nie trzeba było cały czas przeładowywać po strzale

Avatar snajpercat

Edytowano - 21 października 2017, 19:25

@LubieTostyPL: mam podróbę bez tego bębenka (dali tylko 6 miejsc na naboje/strzałki i na dole chowany uchwyt po to byś przeładowywał wkładał nabój do lufy kładł rękę na uchwycie i strzelał i powtarzał to do końca amunicji) przez co trzeba co strzał wkładać nabój do lufy co jest cholernie wkurzające

Avatar Zygarde

21 października 2017, 19:13

Disruptor wygląda na poręczniejszy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka