Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2017, 10:12
Imię Piotr znaczy skała ("twardy jak skała") ile punktów mi to daje?
Odpisz
25 października 2017, 11:32
@PidronPL: -2, bo miałeś być cicho
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 11:54
@PidronPL: -3, bo nie masz dinozaurów.
Odpisz
25 października 2017, 12:38
@TheTemplar: nie ma wykrzyknika więc jest po cichu... twój argument jest inwalidą.
Odpisz
25 października 2017, 12:39
@Krzyniu: mam w garażu gumowe/plastikowe
Odpisz
25 października 2017, 13:12
@PidronPL: To je zjedz, będziesz nimi wypełniony
Odpisz
25 października 2017, 14:01
@HAPPYCAT212104: mogę je trzymać w buzi będe cicho i miał dinozaury... dwie pieczenie na jednym ogniu
Odpisz
25 października 2017, 14:14
@PidronPL: xD
Odpisz
14 czerwca 2020, 14:38
@PidronPL: olej wypij
Odpisz
14 czerwca 2020, 14:39
@kuba12369: w sensie ten taki kopany. Co robi się z niego naftę
Odpisz
26 października 2018, 08:00
Też chce być wypełniony martymi dinozaurami.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 23:20
Ale najważniejsze: martwy -,-
Odpisz
25 października 2017, 20:44
Jakie to marte dinozaury?
Odpisz
22 października 2017, 17:28
Bądź wypełniony martwymi dinozaurami = pij benzynę?
Odpisz
22 października 2017, 00:43
Tylko niektóre skały są wypełnione martwymi dinozaurami
Odpisz
22 października 2017, 10:21
@Kejdzej: inne są słabe
Odpisz
22 października 2017, 12:29
Powiedz to twardym jak sku*wysyn skałom magmowym
Odpisz
22 października 2017, 11:35
martwymi*
Odpisz
22 października 2017, 07:33
No jo
Takiej skale sebix nie spuści wpierolu :/
Odpisz
22 października 2017, 08:09
dawno Ciebie tu nie było :@
Odpisz
22 października 2017, 11:03
@NightFury13: Bo mam mniej wolnego czasu na jeja
I tak btw
Takie komentarze dawaj na moim profilu bo tak to zaśmiecamy trochu komentarze pod obrazkiem :/
Odpisz
22 października 2017, 10:02
Czyli martwy w środku
Odpisz
22 października 2017, 01:34
to taki geralt w skrócie trochę
Odpisz
22 października 2017, 01:16
Jestem kamieniem, prawie się zaliczam
Odpisz
22 października 2017, 00:43
Dobranoc
Odpisz
22 października 2017, 00:44
@mante: SPANIE JEST DLA FRAJERÓW
Odpisz
22 października 2017, 00:45
@mante: Słodkich snów
Odpisz