Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Papierowa szkoła posting
Tęskniliście za upałami?
Nwm co ze mną nie tak
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2022, 19:40
Nie rozumiem
Odpisz
24 października 2017, 18:02
skyrim 600 godzin bez jednej misji fabularnej
Odpisz
24 października 2017, 18:10
@Polalak: o ja pie**ole
Odpisz
24 października 2017, 18:56
@Polalak: Nic nie straciłeś.
Odpisz
24 października 2017, 19:10
@Polalak: Nie skończyły ci się zadania poboczne?
Odpisz
24 października 2017, 19:23
@Polalak: .
Odpisz
24 października 2017, 20:14
@Hawaiiball: są jeszcze grobowce.jaskinie i inne lokacje po explore
Odpisz
25 października 2017, 08:21
@Polalak: Zrób do nomentu siwobrodych i rób fabułę w DLC, jest fajna.
Odpisz
25 października 2017, 16:01
@xAzumiKx: ja teraz złodzieja gram i jeszcze w czarnygłazie nie byłem
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 16:44
@Polalak: Złodziej ma bardziej łatwa grę. Jak zostaniesz liderem gildii złodzieji, zrobisz wszystkie misje specjalne po zostaniu mistrzem (Wtedy masz paserów w każdym mieście i 4 sklepy w siedzibie gildii) i zbierzesz kryształy bareziah to masz kasy ile chcesz.
Odpisz
25 października 2017, 17:06
@xAzumiKx: robiłem też mroczne bractwo
Odpisz
25 października 2017, 17:10
@Polalak: Też zrobiłem.
Odpisz
25 października 2017, 17:16
@xAzumiKx: też cie wku*wia to że minie pół godziny zanim npc wejdzie po schodach?
Odpisz
23 listopada 2017, 21:58
@Polalak: to pod t czekasz
Odpisz
23 listopada 2017, 23:17
@DiaxNinja: bo np.u siwobrodychi tak muszisz czekać aż przyjdą
Odpisz
24 października 2017, 19:45
Ja raz walczyłem z alduinem i w środku walki poszedłem kupić jedzenie do białej grani
Odpisz
22 października 2017, 18:33
Krew i Wino tak bardzo :v Tylko, że tam się robiło questy poboczne z winkiem, a w tle płonęło miasto niszczone przez wąpierze v:
Odpisz
22 października 2017, 18:32
sięgrało w poboczne minigierki.
Odpisz