Po co udostępniać kody za darmo, skoro można je sprzedawać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Typowy NPC
Gorąco... upał... ciepło mi...
No to skrzynia biegów do wymiany
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2017, 16:58
Pay2Win, Free2Play, czyli wybór między złem a złem
Odpisz
Edytowano - 23 października 2017, 17:12
A to drugie to niby czemu złe? XD
Odpisz
23 października 2017, 17:23
pay2win są zazwyczaj dobre ale no cóż pay2win
Free2play są zazwyczaj ch*jowe
Odpisz
23 października 2017, 17:34
@MR_Lizard: jak pay to win ma byc dobry? placisz za bycie lepszym
Odpisz
23 października 2017, 17:53
@MR_Lizard: co.
Ja lubię grać w clash royale (pay2winiarzy tam nie ma prawie wcale bo aby poczuć jakiekolwiek różnice to trza wydać przynajmniej z 1000 złoty a prawie nikt tyle nie wydaje) ale to nie znaczy że jest dobre przez to że to 'pay2win'
Odpisz
23 października 2017, 18:01
Free2Play ch*jowe?
TF2, Fortnite Batte Royale, Paladins, LoL, Wiedźmin III... Poje**ło chyba.
Odpisz
Edytowano - 23 października 2017, 18:03
@crimzon: tf był płatny, fortine to płatna gra, paladins jest słabe według mnie, a wiedźmin nie jest f2p
Odpisz
23 października 2017, 18:09
@reformed: Nie chodzi mi o to, często pay2win gry są lepiej zrobione, free2playe nie
i mówię ze w większości, TF2, Warframe lub trove są wyjątkami
Odpisz
23 października 2017, 20:29
@crimzon: Wiedźmin III free2play?xD
Odpisz
23 października 2017, 20:34
@CousinJoe: Jak wiesz skąd pobrać to jest za free kappa
Odpisz
23 października 2017, 21:20
@crimzon: To chyba jest karalne
Odpisz
24 października 2017, 11:12
@crimzon:
Odpisz
25 października 2017, 11:28
@crimzon: Pirat je**ny polską gospodarkę niszczy ku*wa.
Odpisz
25 października 2017, 13:37
Wiedźmina nawet za free bym nie ściągnął.
Odpisz
26 października 2017, 12:27
@CousinJoe: Pobieranie w Polsce niczym nie grozi. Tak długo jak nie wrzucasz nielegalnych plików do internetu, jesteś bezkarny.
Odpisz
26 października 2017, 14:48
większość gier F2P jest jednocześnie P2W
Odpisz
26 października 2017, 15:13
@Charlie777: Chodziło mi o graczy
Odpisz
26 października 2017, 17:48
@ToJeAmelinium: Fortnite jest płatne tylko teraz we wczesnym dostępie.
Odpisz
23 lutego 2018, 07:46
@zx2001: fortnite jest płatny tylko za tryb ratowanie swiata
Odpisz
23 lutego 2018, 13:12
@NoNieSmieszne: Po pierwsze zobacz na datę, po drugie jak już widzisz datę to wyobraź sobie że Fortnite nawet jeszcze wtedy nie myślał aby być kolejnym Batlle Royal, ten gowniany pomysł przyszedł w grudniu.
Odpisz
23 lutego 2018, 15:40
@zx2001: to jakim cudem napisał "Fortnite Battle Royale"?
Odpisz
23 lutego 2018, 18:14
@NoNieSmieszne: Powiedz mi gdzie ktoś coś takiego tutaj napisał?
Odpisz
23 lutego 2018, 20:22
@zx2001: crimzon
Odpisz
13 kwietnia 2018, 08:55
@zx2001:
Odpisz
13 kwietnia 2018, 10:49
@kamienny_pingwin: lol kto gra w Clash jeszcze? ja xD
Odpisz
26 października 2017, 14:08
Hesoyam
Odpisz
26 października 2017, 14:13
giveusatank lub panzer lepsze
Odpisz
26 października 2017, 14:32
mówie o znaczących rozmiarów przedsiemwzięciu mającym na celu trwałe przywłaszczaniesobie cudzej własności, a dokładniej rzecz mówiąc wielu pojazdów mechanicznych samoczynnie poruszających się na asfaltowej powierzchni dziejącym się w fikcyjnym stanie noszącym archaiczną nazwę Hiszpańskiego apostoła Św. Andrzeja.
Odpisz
26 października 2017, 22:00
eeee czołgi lepsze
Odpisz
23 października 2017, 18:26
Też miałem taką kartke z kodami
Odpisz
23 października 2017, 16:14
jestem prawie pewien że było i to nawet po polsku, ale nigdzie tego nie mogę znaleźć
Odpisz
23 października 2017, 16:11
wiedzę że ktos tu przegląda reddita
Odpisz