Poziomy wtajemniczenia diety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 października 2017, 21:29
STOP WEGAŃSKIEJ PROPAGANDZIE ! MIĘSOŻERCY ŁĄCZMY SIĘ!
Odpisz
25 października 2017, 21:38
@Shadow_blade: ŁĄCZĘ SIĘ!
Odpisz
25 października 2017, 22:05
ŁACZĘ SIĘ! *klik*
Odpisz
25 października 2017, 22:30
@Shadow_blade: *łączy się*
Odpisz
Edytowano - 26 października 2017, 07:28
@DAVJD: *mięsożerne połączenie*
Odpisz
26 października 2017, 16:34
@Shadow_blade: *łączy się*
wolicie wołowinę czy wieprzowinę?
Odpisz
26 października 2017, 20:10
@TheMJawesome: /a co to za różnica, każde mięso jest przepyszne.
Odpisz
27 października 2017, 06:05
@Shadow_blade: no w sumie racja
Odpisz
28 października 2017, 10:37
@Shadow_blade: Trochę późno ale *łączy się*
Odpisz
2 listopada 2017, 20:10
@adamon113: *łączy się* Najlepszy jest kurczak, ale wołowina też może być
Odpisz
28 lutego 2018, 20:19
@Shadow_blade: łącze się
Odpisz
28 lutego 2018, 22:38
@kubzzon: ... Data
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 23:10
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: ok
czemu każdy mi to wytyka
nie śmiejcie się proszę
Odpisz
23 czerwca 2018, 19:46
@Shadow_blade: Ja bym bardziej powiedział wszystkożercy, ale jak kto co woli.
Odpisz
23 czerwca 2018, 22:07
@TrueStoryGuy: KU*WA DATA
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 22:38
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: A co to ma do rzeczy? Liczy się intencja, a nie czas, dlatego mówi się lepiej późno niż wcale.
Odpisz
28 lutego, 22:01
@Shadow_blade: wybitnie późno ale ŁĄCZĘ SIĘ
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2018, 12:47
Weganie są trochę popier88leni... żeby nie jeść mięsa dobra może i tak ale żeby nie jeść jajek mleka sera???
to niech zostaną krową i wpier*8laja trawę
Odpisz
31 października 2017, 19:41
Najlepiej jest jeść kamienie
Odpisz
25 października 2017, 23:51
Brzmi jak plan
Odpisz
Edytowano - 25 października 2017, 22:49
Laktoowowegetarianzim polega na spożywaniu tylko owoców i nabiału, bez warzyw i mięsa. Opis który tutaj jest to opis diety wegetariańskiej
Odpisz
24 października 2017, 17:28
Ichtiowegetarianiazm jest moim zdaniem spoko, ponieważ dieta może być równie zróżnicowana i dostarczać tyle samo wartości odżywczych, a jeśli mieszka się w okolicach nadmorskich, gdzie ryby są tanie, to nawet opłacalny.
Odpisz
24 października 2017, 17:34
@Mikatrix: ,,nawet opłacalny"
zią, to wszędzie jest BARDZO opłacalne a nad możem to już w ogóle.
Znasz w ogole ceny czerwonego mięsa?
Odpisz
24 października 2017, 17:41
Odpisz
24 października 2017, 17:51
@Mikatrix: ja jestem pollowegetarianem czyli nie jem tylko mięsa czerwonego i bardzo dobrze mi się z tym żyje
Odpisz
24 października 2017, 19:30
@panPepe: to z burgerami sie pożegnałeś?
Odpisz
24 października 2017, 21:40
Tak ale zbytnio mi to nie przeszkadza, bo np jak ide z kolegami do MCdononalda to kupuje sobie Chicken burgera no i fajnie
Odpisz
25 października 2017, 21:19
@Mikatrix: ale jedzenie ryb może się w końcu znudzić
Odpisz
25 października 2017, 21:11
Zgadzało mi się.
Odpisz
24 października 2017, 20:25
Zostaje roślinką
Odpisz
24 października 2017, 18:23
Zapomniałeś o diecie słonecznej a polega to na tym że bez zielonego barwnika i procesu fotosyntezy pozyskujesz potrzebne ci minerały.
Odpisz
24 października 2017, 17:40
Jeden z lepszych
Odpisz
Edytowano - 24 października 2017, 17:23
zawsze myslalem ze jestem laktoowowegetarianem
Odpisz