Jestem kierowcą z doświadczeniem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2017, 11:55
Somsiad menda w automacie jeździła i się rozbiła ja tam wolę mieć kontrolę nad biegami.
Odpisz
28 października 2017, 23:58
Pewno baba jechała
Odpisz
28 października 2017, 19:30
... Co by Passata ni rozwalić
Odpisz
28 października 2017, 19:17
Wolę mieć kontrolę nad pojazdem
Odpisz
28 października 2017, 18:24
nie widze nic januszowego w tym tekście. Czy musicie robić mema ze wszystkiego co powie wasz ojciec?
Odpisz
28 października 2017, 18:43
@kokosek112: Obraża innych, robi to samo ale myśli, że nie wiedzieć czemu robi to lepiej.
Odpisz
28 października 2017, 19:02
no nie wiem "janusz" mysli o osobach które dla brawury jeżdżą 100 km/h w zabudowanym.
Odpisz
28 października 2017, 19:04
@kokosek112: Skąd wiesz, o kim myśli?
Odpisz
28 października 2017, 19:13
jestem wszechwiedzący, suko, a tak serio to sam mam ojca, ale januszem bym go nie nazwał.
Odpisz
28 października 2017, 19:14
@kokosek112: głównie dlatego że ma na imie Jarek, ale ile byś kilometrów potrzebował żeby rozje**ć auto tak jak na tym obrazku.
Odpisz
28 października 2017, 19:26
@kokosek112: Skoro masz ojca, który Januszem nie jest, to chyba nie zrozumiesz toku myślenia. Sam fakt posiadania ojca nie daje aż tak dużo. :v
Odpisz
28 października 2017, 19:42
ale on używa takich tekstów, podobnie jak nazywa motocyklistów dawcami organów, więc tok myślenia raczej rozumiem.
Odpisz
29 października 2017, 10:41
@kokosek112: nie, bo to coś więcej to stan skąpstwa i nieprzystosowania do postępu
Odpisz
29 października 2017, 11:02
@MineDan: ale ta dyskusja zbacza na tor "czy mój ojciec to janusz" a tu nie o to chodzi, chodzi o to czy takie zachowanie aby napewno kest januszowe.
Odpisz
29 października 2017, 11:20
@kokosek112: jest, przecież to typowe
Odpisz
28 października 2017, 18:16
Nagroli sie w te nid for spidy i tera tak majo!!!
Odpisz
28 października 2017, 18:23
@Ziemniak_Illuminati: A ciekawe skomd wzieli na nie piniądzki?
Odpisz
28 października 2017, 18:24
@SeNak2: Złodzieje pewni poukradywali z internetu
Odpisz
28 października 2017, 18:20
szybko to tylko po takie okazje się jeździ
Odpisz