Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niegrzeczny Oskarek
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 października 2017, 07:24
Jak wy to macie z friendzonami dziewczyny ?
Proszę o odpowiedź bo jestem mężczyzną i nie wiem jak to działa ;_; .
Odpisz
26 października 2017, 15:38
@SzyMOON_: normalnie
nie kocha cie i tyle
Odpisz
24 października 2017, 20:53
Ja już nawet nie mam nadziei i sam się wrzucam do friend zonu :'D
Odpisz
25 października 2017, 19:26
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A ja nigdy nie miałem nadziei.
Odpisz
26 października 2017, 06:15
@Mr_Glass: Co to ta nadzieja ?
Odpisz
26 października 2017, 07:04
@LIPERS: Taki mit
Odpisz
25 października 2017, 23:40
Kiedy masz świetną osobowość jesteś czuły, empatyczny i inteligentny ale jednocześnie masz też mordę konia feelsbadman
Odpisz
25 października 2017, 22:11
:,,>
Odpisz
24 października 2017, 20:05
Jak dobrze być asem
Odpisz
24 października 2017, 20:51
Ekhem.
Aseksualizm odnosi się do sfery seksualnej.
Jest jeszcze romantyczność. Tam są podziały i możesz się zakochać.
Np. aromatyczny nie umie kochać.
Hetero-romantyczny umie, ale tylko przeciwną płeć, bez pociągu seksualnego.
Odpisz
24 października 2017, 21:20
@Monnx: Co to znaczy aseksualny bo mi sie nie chce googlowac?
Odpisz
Edytowano - 24 października 2017, 21:22
Nieodczuwanie pociągu seksualnego wobec innych osób.
Tak w skrócie.
Odpisz
24 października 2017, 21:36
@Monnx: Ten uczuć kiedy dobrze piszesz a cię minusują
Odpisz
24 października 2017, 21:32
A potem mówi, że chciałaby kogoś takiego jak Ty.
Odpisz