Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 16:30

W szkole nie jesteś liderem w grupie, ale osobą, która odwala całą robotę za innych. :))

Avatar Anielka999

26 października 2017, 18:44

Są takie zadania, w których nawet nie będąc liderem wolę odwalić robotę za innych niż wstydzić się za tych debili.

Avatar
Konto usunięte

28 października 2017, 19:14

@Anielka999: Ale później jest to irytujące jak nauczyciel wychwala pracę całej grupy, a ty masz ochotę wywalić z siebie że oni ogarniają zaledwie temat pracy.

Avatar Domb16

27 października 2017, 00:28

A potem zwalasz tę pracę i wszystko jest na ciebie, bo jedyny cokolwiek zrobiłeś

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 18:18

Ja mam trochę debilnych kumpli więc... to normalne ;q

Avatar GalenMarek

26 października 2017, 17:46

Ugh. Nie ma to jak pracować w grupie z kimś, z kim prowadzisz zimną wojnę.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 16:37

Prawdziwe

Avatar J4Z0N

26 października 2017, 16:29

Ja mam największy mózg

Avatar
Konto usunięte

25 października 2017, 22:21

W praktyce praca w grupie zawsze wyglądała tak, że wolałem zrobić wszystko za wszystkich niż dać "współpracującym" ze mną debilom pracę do ręki.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 16:26

Ja po prostu rządziłem i miałem bekę z nich a oni ze mnie i bardzo miło to zawsze przebiega :3

Avatar BabkaZmarihuano

26 października 2017, 15:11

ja tam wolę sama pracować bo wtedy idzie sprawniej niż z debilami

Avatar
epicworms

26 października 2017, 15:22

@BabkaZmarihuano: Ale jeśli masz dobry team to praca idzie znacznie szybciej i ciekawiej.

Avatar BabkaZmarihuano

26 października 2017, 15:29

pewnie tak, ja nie wiem

Avatar FuryGaming

25 października 2017, 20:28

Jest! Znowu!

Avatar geralt735

25 października 2017, 19:29

What does the fox say?

Avatar Monnx

25 października 2017, 19:41

Avatar PazdanBoy

25 października 2017, 19:34

A ja jestem gdzieś za aparatem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Nie znoszę kleszczy

Totalnie

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka