Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2013, 22:39

OMG moja najgorsza ocena ze sprawdzianu z angielskiego to 5, a z -chemii to 4(poprawione na 5-)
a z matmy to 1 :D

Avatar Pro100WGebe

25 stycznia 2016, 16:55

nikogo to nie obchodzi *spongebob z tęcza*

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2016, 15:25

@Pro100WGebe: Dziękuję Ci za odpisanie na mój komentarz po 2,5 roku :')

Avatar Pro100WGebe

31 stycznia 2016, 19:55

Lubie trollowac w ten sposób :D

Avatar Patryk_Rozgwiazda

9 marca 2016, 22:19

no takie opisywanie jest spoko

Avatar Tymek590

6 października 2017, 08:15

@Patryk_Rozgwiazda: potwierdzam

Avatar m23456

1 grudnia 2017, 16:45

@Tymek590: Potwierdzam potwierdzenie

Avatar Tymek590

1 grudnia 2017, 16:57

@m23456: potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia

Avatar Pro100WGebe

1 grudnia 2017, 21:13

@Tymek590: a ja nie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌😂👌😂👌😂👌😂👌😂👌😂😂😂😂😂👌😂👌😂👌😂👌

Avatar Tymek590

1 grudnia 2017, 21:18

@Pro100WGebe: 👌👌👌👌😂😂😂😂😂😂💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯👌👌😂😂😂😂😂💯💯💯💯💯💯💯💯

Avatar max1234

8 lutego 2020, 22:52

Avatar Par00fka

16 grudnia 2020, 15:10

@max1234: eluwina B)

Avatar max1234

16 grudnia 2020, 15:11

@Par00fka: No witam

Avatar Par00fka

16 grudnia 2020, 15:11

@max1234: ;0 szybki jesteś

Avatar Pro100WGebe

19 grudnia 2020, 12:03

@Par00fka: haha jajo

Avatar max1234

1 stycznia 2021, 00:06

@Pro100WGebe: Bajo jajo

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2021, 10:14

@max1234: NIE

Avatar Par00fka

16 maja 2021, 10:17

co tam

Avatar max1234

16 maja 2021, 10:18

@Par00fka: A wszystko w porządku

Avatar GuardOfDestruction

4 kwietnia 2013, 20:50

Ja na teście z matematyki napisałem "Nie umiem ale coś napisałem :)" i dostałem dwóję +....

Avatar aneczka27

5 kwietnia 2013, 15:15

@GuardOfDestruction: Ja z chemii 1+ za to, że nie siedziałam bezczynnie na lekcji, tylko zajęłam się rysowaniem ;) No i widzę, że nie tylko ja wpadłam na to "miejsce na jedynkę".

Avatar kasia101112

31 marca 2013, 21:27

też napisałam coś podobnego na kartkówce z historii

Avatar Mnich1

4 kwietnia 2013, 16:44

@kasia101112: Masz się czym chwalić.

Avatar kacper777

4 kwietnia 2013, 11:53

jezus napisał to w domu i napisał sobie czrwonym dółgopisem 0/10 boshe

Avatar elipson

4 kwietnia 2013, 16:13

@kacper777: Weź wyjdź

Avatar BrendonsForehead

2 kwietnia 2016, 23:20

@kacper777: Jezus to napisał?? Wow! Trzeba to pokazać całemu światu!

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2013, 11:42

Odważnie

Avatar Mateokl

4 kwietnia 2013, 09:40

Czyżby napisal w domu i napisal to czerwonym dlugopisem? :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nieuczciwa ocena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Totalnie

Co za przypadek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka