Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Totalnie
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2013, 22:39
OMG moja najgorsza ocena ze sprawdzianu z angielskiego to 5, a z -chemii to 4(poprawione na 5-)
a z matmy to 1 :D
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:55
nikogo to nie obchodzi *spongebob z tęcza*
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:25
@Pro100WGebe: Dziękuję Ci za odpisanie na mój komentarz po 2,5 roku :')
Odpisz
31 stycznia 2016, 19:55
Lubie trollowac w ten sposób :D
Odpisz
9 marca 2016, 22:19
no takie opisywanie jest spoko
Odpisz
6 października 2017, 08:15
@Patryk_Rozgwiazda: potwierdzam
Odpisz
1 grudnia 2017, 16:45
@Tymek590: Potwierdzam potwierdzenie
Odpisz
1 grudnia 2017, 16:57
@m23456: potwierdzam potwierdzenie potwierdzenia
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:13
@Tymek590: a ja nie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌😂👌😂👌😂👌😂👌😂👌😂😂😂😂😂👌😂👌😂👌😂👌
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:18
@Pro100WGebe: 👌👌👌👌😂😂😂😂😂😂💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯👌👌😂😂😂😂😂💯💯💯💯💯💯💯💯
Odpisz
8 lutego 2020, 22:52
‘
Odpisz
16 grudnia 2020, 15:10
@max1234: eluwina B)
Odpisz
16 grudnia 2020, 15:11
@Par00fka: No witam
Odpisz
16 grudnia 2020, 15:11
@max1234: ;0 szybki jesteś
Odpisz
19 grudnia 2020, 12:03
@Par00fka: haha jajo
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:06
@Pro100WGebe: Bajo jajo
Odpisz
16 maja 2021, 10:14
@max1234: NIE
Odpisz
16 maja 2021, 10:17
co tam
Odpisz
16 maja 2021, 10:18
@Par00fka: A wszystko w porządku
Odpisz
4 kwietnia 2013, 20:50
Ja na teście z matematyki napisałem "Nie umiem ale coś napisałem :)" i dostałem dwóję +....
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:15
@GuardOfDestruction: Ja z chemii 1+ za to, że nie siedziałam bezczynnie na lekcji, tylko zajęłam się rysowaniem ;) No i widzę, że nie tylko ja wpadłam na to "miejsce na jedynkę".
Odpisz
31 marca 2013, 21:27
też napisałam coś podobnego na kartkówce z historii
Odpisz
4 kwietnia 2013, 16:44
@kasia101112: Masz się czym chwalić.
Odpisz
4 kwietnia 2013, 11:53
jezus napisał to w domu i napisał sobie czrwonym dółgopisem 0/10 boshe
Odpisz
4 kwietnia 2013, 16:13
@kacper777: Weź wyjdź
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:20
@kacper777: Jezus to napisał?? Wow! Trzeba to pokazać całemu światu!
Odpisz
4 kwietnia 2013, 11:42
Odważnie
Odpisz
4 kwietnia 2013, 09:40
Czyżby napisal w domu i napisal to czerwonym dlugopisem? :D
Odpisz