Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jcavatarr

26 października 2017, 14:36

no jak odpalasz Wieśka na mikrofalówce na najniższych to sie nie dziw

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar orzech39

26 października 2020, 12:17

@Yukiterku: nowa mikrofala to w ciąż mikrofala

Avatar Terno86_

11 lutego 2022, 10:16

@orzech39: bulka

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 14:33

Jaka gra?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Redclawface

29 października 2017, 20:32

Nie, napisałem przecież prawdę.

Avatar
Konto usunięte

29 października 2017, 20:42

@Redclawface: Ale wiesz że napisałeś coś oczywistego?

Avatar Mikatrix

26 października 2017, 15:04

mam takiego słabego kompa, że jak mam 30 fps, to otwieram szampana.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar XiaTheWolf

27 października 2017, 17:25

@Mikatrix: Mam takiego słabego laptopa, że jak mam 15 fps to otwieram szampana

Avatar pawel4134

28 października 2017, 09:16

@Mikatrix: Mam prawie cały czas 5-10 fpsów w minecrafcie, przebij to.

Avatar Snorciakkk

27 października 2017, 15:39

rok temu miałem takiego słabego kompa, ze mc nowszy niż 1.5.2 nie działał

Avatar korneliusz5214

27 października 2017, 15:56

@Snorciakkk: witam pana sknorciaka XDDD

Avatar
Konto usunięte

27 października 2017, 20:06

@Snorciakkk: Ja z kolegą muszę gać na 1.8.9 zamiast na 1.9 bo karakan ma tylko lapka

Avatar hardkor968

27 października 2017, 18:22

No faktycznie do producenta zażalenie trzeba pisać

Avatar sucy_manbavaran

27 października 2017, 16:32

Ja w fps'y gram na starym lapku żeby się nauczyć grać.
Nie wiem czy dobrze robię ale jak się naucze grać dobrze w 30fps to po przesiadce na 200 nie powinno mi się pogorszyć... chyba.

Avatar korneliusz5214

27 października 2017, 15:55

XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rumun111

7 listopada 2017, 15:14

@Qermit: nowy

Avatar Qermit

11 listopada 2017, 12:14

@Rumun111: nie stary, twój stary

Avatar cichyadam

26 października 2017, 15:16

Pamiętam jak na starym kompie w csie miałem 15 fps

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rumun111
Dodane przez: Rumun111

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka