Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2017, 14:36
no jak odpalasz Wieśka na mikrofalówce na najniższych to sie nie dziw
Odpisz
27 października 2017, 16:25
@Jcavatarr: ja mam nuwke i 15 fpsów 😭
Odpisz
27 października 2017, 16:49
@Yukiterku: To że nowy nie oznacza że dobry
Odpisz
27 października 2017, 19:45
@Yukiterku: nuwke
Odpisz
27 października 2017, 20:05
@Yukiterku: Ja też se kupiłem ostatnio nowego kotleta ale chyba jakaś podróbka bo CoD mi chodzi na 5 fps
Odpisz
30 października 2017, 16:28
muj kosztował...... 5000
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:17
@Yukiterku: hahahahahahahahahahahaha. mój niepełne 2 kafle i na maksymalnych na 60 fps idzie. Bardzo przepłaciłeś/aś,o jakieś 4 kafle
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:22
@LazyBone: Sam składałeś?
Odpisz
14 stycznia 2018, 22:21
czekaj pisałem na angielskim to specjaly gamingowy
Odpisz
15 stycznia 2018, 08:17
nie. Tylko karta wymieniana i tyle
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:32
@LazyBone: presator stacjonarny
Odpisz
15 stycznia 2018, 19:32
@Yukiterku: predator*
Odpisz
7 lipca 2019, 12:33
@Yukiterku: Witam, czy nadal jesteś użytkownikiem Jeja.pl?
Odpisz
26 października 2020, 12:17
@Yukiterku: nowa mikrofala to w ciąż mikrofala
Odpisz
11 lutego 2022, 10:16
@orzech39: bulka
Odpisz
26 października 2017, 14:33
Jaka gra?
Odpisz
27 października 2017, 15:03
Niezoptymalizowana
Odpisz
27 października 2017, 16:05
On nie o to pytał :v
Odpisz
27 października 2017, 16:12
bf bad company 2
Odpisz
27 października 2017, 20:05
@Redclawface: serio?
Odpisz
27 października 2017, 21:52
tak niestety
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 22:07
@Rumun111: I za co te strzałki w dół? D:
Odpisz
29 października 2017, 01:02
@Redclawface: japie**ole XDDD
Odpisz
29 października 2017, 20:00
? ;-;
Odpisz
29 października 2017, 20:30
@Redclawface: Serio nie wiesz za co te strzałki?
Odpisz
29 października 2017, 20:32
Nie, napisałem przecież prawdę.
Odpisz
29 października 2017, 20:42
@Redclawface: Ale wiesz że napisałeś coś oczywistego?
Odpisz
26 października 2017, 15:04
mam takiego słabego kompa, że jak mam 30 fps, to otwieram szampana.
Odpisz
27 października 2017, 15:25
@Mikatrix: Gdybyś nie wydawał tyle na alkohol, to byłoby cię stać na lepszy komputer.
Ale to twój wybór. Nie oceniam. Tak tylko mówię...
Odpisz
27 października 2017, 16:31
@Mikatrix: A czy kolega nie ma przypadkiem jedynie 15 lat? Taki przypau trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 27 października 2017, 16:35
@TenLucznik: Właściwie to 14.
Odpisz
27 października 2017, 16:49
@Mikatrix: No ja bym piccolo nie nazwał szampanem ... Mój niecny plan na zdobycie strzałek w górę kosztem innego użytkownika się nie powiódł! A to pech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
27 października 2017, 17:17
@Mijak: Alkohol >Gry
Odpisz
27 października 2017, 17:25
@Mikatrix: Mam takiego słabego laptopa, że jak mam 15 fps to otwieram szampana
Odpisz
28 października 2017, 09:16
@Mikatrix: Mam prawie cały czas 5-10 fpsów w minecrafcie, przebij to.
Odpisz
27 października 2017, 15:39
rok temu miałem takiego słabego kompa, ze mc nowszy niż 1.5.2 nie działał
Odpisz
27 października 2017, 15:56
@Snorciakkk: witam pana sknorciaka XDDD
Odpisz
27 października 2017, 20:06
@Snorciakkk: Ja z kolegą muszę gać na 1.8.9 zamiast na 1.9 bo karakan ma tylko lapka
Odpisz
27 października 2017, 18:22
No faktycznie do producenta zażalenie trzeba pisać
Odpisz
27 października 2017, 16:32
Ja w fps'y gram na starym lapku żeby się nauczyć grać.
Nie wiem czy dobrze robię ale jak się naucze grać dobrze w 30fps to po przesiadce na 200 nie powinno mi się pogorszyć... chyba.
Odpisz
27 października 2017, 15:55
XD
Odpisz
27 października 2017, 16:04
@korneliusz5214: nowy?
Odpisz
28 października 2017, 08:08
@NitroNinja: Wyprany w perwolu
Odpisz
29 października 2017, 17:03
@korneliusz5214: nierozumiem czemu mam tyle łapek w dół
Odpisz
7 listopada 2017, 15:14
@Qermit: nowy
Odpisz
11 listopada 2017, 12:14
@Rumun111: nie stary, twój stary
Odpisz
26 października 2017, 15:16
Pamiętam jak na starym kompie w csie miałem 15 fps
Odpisz