Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Ikony
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 kwietnia 2013, 12:30
A co jeśli ktoś nie jest człowiekiem?
Odpisz
3 kwietnia 2013, 14:49
@SockPuppet: to też bo dla ładnych ludzi powtarzam ludzi
Odpisz
3 kwietnia 2013, 21:57
@MATERPL: Ale czasami na pierwszy rzut oka można się nie zorientować, że ktoś nie jest człowiekiem...
Odpisz
4 kwietnia 2013, 08:52
@SockPuppet: ta ty jesteś kosmitą
Odpisz
4 kwietnia 2013, 10:04
@MATERPL: Nieee...Ale co będzie jak np. wyjdę za mąż za Władcę Demonów...?
Odpisz
12 maja 2013, 16:05
@SockPuppet: jak jest królem julianem to i człowiekiem
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2013, 23:17
@EvelynnX: To wtedy jest lemurem. I to akurat łatwo się zorientować.
Odpisz
27 maja 2013, 21:03
@SockPuppet: julian mówi po ludźowemu więc jest ludziem
Odpisz
27 maja 2013, 21:15
@EvelynnX: Moja papuga też mówi po ludziowemu. 80% nie będących ludźmi bohaterów anime mówi po ludziowemu. Takie są fakty.
Odpisz
1 czerwca 2013, 19:12
@SockPuppet: bo to bajki. logiczne nie
Odpisz
1 czerwca 2013, 22:11
@EvelynnX: Bajka to jest z definicji krótki wierszowany utwór alegoryczny z morałem, trzeba używać słów poprawnie. A poza tym, moja papuga nie jest bajką.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:20
Hmmm wejdę co mi tam
Odpisz
3 kwietnia 2013, 17:21
@EvelynnX: A nie bedzie ci wstyd jak cie wyrzuca? :P
Odpisz
12 maja 2013, 16:04
@Pottermanka: nie jestem zbyt pienkna
Odpisz
3 kwietnia 2013, 17:55
mężczyzna nie może być ładny , może być przystojny... to kobieta ma być ładna i to ją mogą wy***ć że tak powiem za przeproszeniem
Odpisz
3 kwietnia 2013, 15:39
Ja zapytałbym się pierwszej przechodzącej kobiety, która by mi się spodobała. Jeśli powiedziałaby mi, że mogę wejść zaprosiłbym ją ze sobą, jeżeli nie - cóż... pech :D
Odpisz
2 kwietnia 2013, 21:12
W Niemczech by zbankrutowali :P
Odpisz
2 kwietnia 2013, 21:21
Tym bardziej ze strony kobiet.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 21:28
@Flyingseeker: Dlatego w Polsce zarabiają dośc sporo. ;-)
Odpisz
2 kwietnia 2013, 21:37
@chupacabra001: Dokładnie.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 21:07
Ku%wa, wszystko żeby mnie za drzwi wyrzucić!
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:56
wchodze ;)
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:48
no jak to jak? otworzyć drzwi i wejść!
Odpisz
2 kwietnia 2013, 19:20
heh jestem ladny i wejde ;p
Odpisz
30 marca 2013, 22:19
Co autorze? Nie wpuścili cię?
Odpisz
1 kwietnia 2013, 21:25
@Mika444: nie wiem, nie próbowałam, jestem krytyczna szczególnie wobec siebie, czy ładny to ten urodziwy, czy może dobry i pomocny? Co autor miał na myśli nie wiem, więc na wszelki wypadek nie wejdę.
Odpisz
31 marca 2013, 11:54
to mój ulubiony lokal i jestem tam stałym klientem ale nie wiem jak tam u ciebie :P
Odpisz
31 marca 2013, 10:23
Ja wejdę, a ty nie?
Odpisz