Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SockPuppet

Edytowano - 3 kwietnia 2013, 12:30

A co jeśli ktoś nie jest człowiekiem?

Avatar MATERPL

3 kwietnia 2013, 14:49

@SockPuppet: to też bo dla ładnych ludzi powtarzam ludzi

Avatar SockPuppet

3 kwietnia 2013, 21:57

@MATERPL: Ale czasami na pierwszy rzut oka można się nie zorientować, że ktoś nie jest człowiekiem...

Avatar MATERPL

4 kwietnia 2013, 08:52

@SockPuppet: ta ty jesteś kosmitą

Avatar SockPuppet

4 kwietnia 2013, 10:04

@MATERPL: Nieee...Ale co będzie jak np. wyjdę za mąż za Władcę Demonów...?

Avatar EvelynnX

12 maja 2013, 16:05

@SockPuppet: jak jest królem julianem to i człowiekiem

Avatar SockPuppet

Edytowano - 12 maja 2013, 23:17

@EvelynnX: To wtedy jest lemurem. I to akurat łatwo się zorientować.

Avatar EvelynnX

27 maja 2013, 21:03

@SockPuppet: julian mówi po ludźowemu więc jest ludziem

Avatar SockPuppet

27 maja 2013, 21:15

@EvelynnX: Moja papuga też mówi po ludziowemu. 80% nie będących ludźmi bohaterów anime mówi po ludziowemu. Takie są fakty.

Avatar EvelynnX

1 czerwca 2013, 19:12

@SockPuppet: bo to bajki. logiczne nie

Avatar SockPuppet

1 czerwca 2013, 22:11

@EvelynnX: Bajka to jest z definicji krótki wierszowany utwór alegoryczny z morałem, trzeba używać słów poprawnie. A poza tym, moja papuga nie jest bajką.

Avatar EvelynnX

2 kwietnia 2013, 20:20

Hmmm wejdę co mi tam

Avatar Pottermanka

3 kwietnia 2013, 17:21

@EvelynnX: A nie bedzie ci wstyd jak cie wyrzuca? :P

Avatar EvelynnX

12 maja 2013, 16:04

@Pottermanka: nie jestem zbyt pienkna

Avatar Krasy95

3 kwietnia 2013, 17:55

mężczyzna nie może być ładny , może być przystojny... to kobieta ma być ładna i to ją mogą wy***ć że tak powiem za przeproszeniem

Avatar Karma

3 kwietnia 2013, 15:39

Ja zapytałbym się pierwszej przechodzącej kobiety, która by mi się spodobała. Jeśli powiedziałaby mi, że mogę wejść zaprosiłbym ją ze sobą, jeżeli nie - cóż... pech :D

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2013, 21:12

W Niemczech by zbankrutowali :P

Avatar Flyingseeker

2 kwietnia 2013, 21:21

Tym bardziej ze strony kobiet.

Avatar chupacabra001

2 kwietnia 2013, 21:28

@Flyingseeker: Dlatego w Polsce zarabiają dośc sporo. ;-)

Avatar Flyingseeker

2 kwietnia 2013, 21:37

@chupacabra001: Dokładnie.

Avatar lenn12on

2 kwietnia 2013, 21:07

Ku%wa, wszystko żeby mnie za drzwi wyrzucić!

Avatar joanna11198

2 kwietnia 2013, 20:56

wchodze ;)

Avatar saskacz

2 kwietnia 2013, 20:48

no jak to jak? otworzyć drzwi i wejść!

Avatar smoczykrol

2 kwietnia 2013, 19:20

heh jestem ladny i wejde ;p

Avatar Mika444

30 marca 2013, 22:19

Co autorze? Nie wpuścili cię?

Avatar mycha1000

1 kwietnia 2013, 21:25

@Mika444: nie wiem, nie próbowałam, jestem krytyczna szczególnie wobec siebie, czy ładny to ten urodziwy, czy może dobry i pomocny? Co autor miał na myśli nie wiem, więc na wszelki wypadek nie wejdę.

Avatar sebka68

31 marca 2013, 11:54

to mój ulubiony lokal i jestem tam stałym klientem ale nie wiem jak tam u ciebie :P

Avatar CzarneSombrero

31 marca 2013, 10:23

Ja wejdę, a ty nie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000
Tagi: #drzwi, #napis

Deal życia

Ikony

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka