Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ABCDF

1 listopada 2017, 15:33

Jak cie stać na malucha to tym bardziej cie stać na to audi.

Avatar ozik8921

1 listopada 2017, 11:32

ej ale malucha to ty szanuj

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 19:46

za pare lat maluch będzie więcej wart niż to audi.

Avatar EmielRegis

26 października 2017, 19:50

Już teraz maluchy są w muzeach motoryzacji

Avatar rafiki56

26 października 2017, 20:02

teraz tak kupić sobie kilka Maluchów, przetrzymać te kilka lat w garażu i sprzedać

Avatar sucy_manbavaran

31 października 2017, 21:03

@rafiki56: Ja mam 3 w idealnym stanie XD

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2017, 11:24

@rafiki56: Będzie trzeba płacić za nie OC, a teoretycznie zezłomowanych aut łatwo nie przywrócisz na drogę

Avatar BonnieThePirate

1 listopada 2017, 10:40

Co mają moi znajomi

Avatar michal_wro

1 listopada 2017, 09:18

Co masz do malucha???

Avatar Kacprrr

Edytowano - 1 listopada 2017, 06:54

smiejecie się z maluchów, ale ostatnio drożeją, i taki w przyzwoitym stanie jest za ok. 2 do 5 tysięcy :v

Avatar Filipsss

31 października 2017, 21:27

M1 Abrams lepszy

Avatar mante

31 października 2017, 22:34

@Filipsss: PORÓWNUJESZ CZOŁG DO TRANSPORTERA

Avatar Filipsss

31 października 2017, 22:56

@mante: po 1 zamknij się bo drzesz mordę nie wiadomo po co a po 2 nie porównuje

Avatar mante

Edytowano - 31 października 2017, 22:58

@Filipsss: Wow, ostro. Tyle że jak napiszę zdanie/słowo z dużych liter to nie znaczy że krzyczę

Edit: Nieźle, dałeś mi negatywną opinie do komentarza z myślą że sprawi mi to przykrość.

Avatar Filipsss

1 listopada 2017, 10:10

@mante: to tak jakbyś miał wybór walczyć głupim nożem albo snajperką wybierzesz to lepsze

Avatar mante

1 listopada 2017, 14:27

@Filipsss: O czym ty teraz ku*wa piszesz?

Avatar MajestatycznyMajestat

1 listopada 2017, 15:35

@Filipsss: tylko je**nych noży byłoby z 9

Avatar kronim

31 października 2017, 21:56

Ja chciałbym mieć RAK'a :/ (pozdro dla kumatych, lol)

Avatar Monster_

31 października 2017, 22:18

@kronim: Działo 120mm? I tak nie zdobędziesz ammo, lepiej kupić Rosomaka ;)

Avatar Monster_

31 października 2017, 22:14

Chcesz audi ale stać Cię na malucha więc bardziej się opłaca kupić transporter opancerzony ;)

Avatar ePiotrek2003

31 października 2017, 22:11

można kupić Shermana I za 40 tys tylko ni cholery amunicji

Avatar ArturPL

26 października 2017, 21:00

Jest wystawiony T-55 za 250 tyś zł więc... składka ?

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 22:20

@ArturPL: pff ja widziałem za 90tyś

Avatar StachuIJones

31 października 2017, 21:42

jak za 90 tyś to mało prestiżowy

Avatar Pogromca_hultai

26 października 2017, 20:03

Takiego SKOT-a można za 30 tysi kupić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jeszcze jak

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka