Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2017, 21:23
wiecie co? patrząc na to jakich mam kandydatów na przyszłych mężów, to zostaje starą panna z psem
Odpisz
27 października 2017, 23:17
Spoko.
Odpisz
28 października 2017, 15:09
@baarts: .
Odpisz
28 października 2017, 16:54
?
Odpisz
28 października 2017, 16:54
bez obrazy, ale tak to zabrzmiało...
Odpisz
29 października 2017, 10:57
@PetyrBaelish: XDDDD wcale mi o to nie chodziło. dobra poprawię się : lesbijką
Odpisz
22 stycznia 2021, 16:18
@PetyrBaelish: gdyby to był chłop zamkneliby go w wiezieniu lub psychiatyrku
Odpisz
19 czerwca 2020, 07:28
Ten cytat nad tablicą... mogłeś go wykorzystać na swoją korzyść
Odpisz
27 października 2017, 10:49
Co za ku*wa debil
Odpisz
27 października 2017, 11:09
@Normik: żyje z debilami. Ziemi jest płaska to są na to dowody. W Polsce jak w lesie. Pozdrawiam.
Odpisz
27 października 2017, 11:11
JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM
Odpisz
27 października 2017, 11:33
jestem dowodami zainteresowany
Odpisz
27 października 2017, 16:15
@Dyrektorx: jak patrzysz prosto to widać że ziemia jest płaska bo za horyzontem dalej jest równo
Odpisz
27 października 2017, 19:10
Jak działa grawitacja na płaskiej ziemi?
Odpisz
27 października 2017, 19:21
@Kr33gn4r: grawitacja to wymysł iluminati, dlaczego mogę podnieść moją noge? Przecież grawitacja by mi na to nie pozwoliła
Odpisz
27 października 2017, 21:38
Albo trollujesz albo nadal jesteś w podstawówce. Sila grawitacji zalezy od twojej masy. Możesz podnieść swoją nogę bo potrzebujesz małej sily aby przeciwstawić sie sile grawitacji. Jezeli twoja noga waży np. 8 kg to silą grawitacji na nią wywolana rowna jest 80 N, a to stosunkowo mało. Prosta matematyka.
Odpisz
27 października 2017, 21:44
@pawlik5556: Bosz, to był tak oczywisty trol a ty bóldupisz
Odpisz
27 października 2017, 22:13
drogi kolego ziemia nie jest płaska wystarczy stanąć nad morzem i popatrzeć w choryzont można na jego granicy zobaczyć statki które ledwo widać ale są i takie które pojawiają się zza krzywizny jest dużo zdjęć w internecie które to pokazują (za ewentualne błędy przepraszam i liczę na dalszą dyskusję)
Odpisz
27 października 2017, 22:52
@Dyrektorx: to iluzja optyczna, gdyby ziemia była okrągła to cała woda zlała by się z ziemi i odleciała w kosmos
Odpisz
28 października 2017, 09:57
temu zapobiega olbrzymia masa planety która wytwarza grawitację i przyciąga wodè do siebie
Odpisz
28 października 2017, 10:20
@pawlik5556: To się nazywa: sarkazm
Odpisz
28 października 2017, 17:05
@WebsTer230: Przeczytaj pierwszą część komentarza jeszcze raz, powoli.
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 17:55
@pawlik5556: 2+2 is 4-1 that's 3 quick maths
Odpisz
1 listopada 2017, 22:44
gdyby ziemia była płaska to można byłoby jechać przed siebie nieskończoność ale jest okrągła bo w końcu wrócisz w to miejsce
Odpisz
25 stycznia 2018, 19:15
@tajemniczy_czlowiek: czy kiedykolwiek ktoś przejechał prosto przez antarktyde? Nie jeździsz do okoła od wschodu do zachodu co sprawi że się wrócisz
Odpisz
25 stycznia 2018, 20:17
Odpisz
1 lutego 2018, 21:52
Tak się składa, że razem z ojcem objechałem całą ziemię, co ty na to? Wróciłem magicznie na to samo miejsce. A, no tak, to był teleport a władze USA na granicy wyprały mi mózg.
Odpisz
1 lutego 2018, 21:58
@pawlik5556: przejechałeś w zdłuż a na pewno nie w szerz
Odpisz
29 października 2017, 12:28
hahaha ZSP3"Mechanik" Krosno i Pani Adamska ;)
Odpisz
28 października 2017, 15:24
Jestem na takiej grupie, to przykre.
Nie, nie jestem płaskoziemcą tylko cisnę z nich bekę.
Odpisz
27 października 2017, 17:31
Myślałem że tylko ludzie bez edukacji szkolnej w to wierzą ...
Odpisz
27 października 2017, 20:02
@tajemniczy_czlowiek: czyli ty
Odpisz
27 października 2017, 20:06
@kacp80: 😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌
Odpisz
27 października 2017, 20:10
@kacp80: prawda koniec i kropka
Odpisz
27 października 2017, 20:10
@kacp80: HAHAHAHA XDDD
.
.
.
.
.
Nie.
Odpisz
27 października 2017, 20:56
@kacp80: twój stary jak cię robił
Odpisz
27 października 2017, 21:33
@kacp80: O proszę, mamy tu idiotę (lub trolla), ktory nawet nie umie wyjaśnić jak jego inteligencja 1IQ działa. Żałosne.
Odpisz
27 października 2017, 22:05
@TheMath110: Bardziej jak już troll, chociaż rozumiem sytuację z powodu większości osób jako Autystów na Jeja.
Odpisz
27 października 2017, 23:06
@kacp80:
Odpisz
28 października 2017, 09:39
@TheMath110: trolla
Odpisz
28 października 2017, 09:51
@kacp80: Coś ci ten troll nie wyszedł
Odpisz
27 października 2017, 13:40
Odpisz
27 października 2017, 14:17
@SnaqS: Napisz to jeszcze raz. No dawaj
Odpisz
27 października 2017, 14:22
Odpisz
27 października 2017, 14:46
@SnaqS: Brawo
Odpisz
27 października 2017, 17:29
*użytkownik SnaqS został wyrzucony z czatu grupowego przez Deszcz*
Odpisz
27 października 2017, 20:07
Odpisz
27 października 2017, 23:33
@Tymek590: tym potwierdzasz tylko teorię płaskiej ziemi... nie jest okrągła (płaska ziemia byłaby okrągła gdyby miała kształt dysku) tylko jest kulista a dokładnie jest geoidą obrotową
Odpisz
27 października 2017, 23:35
@Tymek590: mówiąc okrągła mówisz o czymś takim...
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 08:42
@SnaqS: Ziemia nie jest okrągła. Ma kształt geoidy.
Odpisz
28 października 2017, 09:45
i jeszcze czerwone klikają idioci a z płaskoziemców się śmieją :D. Ten świat to już jakiś error...
Odpisz
27 października 2017, 22:31
Odpisz
27 października 2017, 21:28
A co jeżeli nie jesteśmy planetą tylko tak na prawdę jesteśmy na dosyć grubym dysku, który stworzyli kosmici i tak na prawdę jesteśmy taką strategiczną ich planszowką i ci wszyscy wyznawcy płaskiej ziemi mają rację, a to my jesteśmy zaslepieni na tą dramatyczną grę kosmitów...
Odpisz
27 października 2017, 21:06
Cytat nad tablicą idealny
Odpisz
27 października 2017, 20:59
współczuje nauczycielom
Odpisz
27 października 2017, 20:08
Spróbuj na fizyce ;)
Odpisz