Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2020, 13:45
Japie**ole ale wy fajnie mieliscie
Odpisz
1 marca 2018, 21:30
em.. jeszcze miesiąc... nie wiadomo co będzie za tydzień, a ty już wybiegasz bardziej w przód
Odpisz
1 kwietnia 2013, 21:24
mi tam pasują takie ładne białe święta(lepsze niż miałoby być błoto), a że się troche poodśnieża to nikomu nie zaszkodzi
Odpisz
1 kwietnia 2013, 18:18
Już trzy razy dzisiaj musiałam odśnieżać chodnik. ;_;
Odpisz
1 kwietnia 2013, 15:18
ta ***iście je czuje jak cholera
Odpisz
1 kwietnia 2013, 14:12
Ja oglądałem wczoraj Kevina na TV4 ;) Ach te święta..
Odpisz