Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2017, 14:08
Takich ludzi powinno się wieszać pier**lone sk**wiele
Odpisz
1 listopada 2017, 22:18
W takich sytuacjach cieszę się że w League od Legends nie ma voice chatu
Odpisz
1 listopada 2017, 23:58
@DaKnight: Jeszcze
Odpisz
2 listopada 2017, 09:00
@Shibitsu: Mam przynajmniej nadzieję cze będzie wtedy mute all
Odpisz
2 listopada 2017, 11:34
@DaKnight: lol jest głupi bo można grać cały dzień a i tak się w miejscu stoi
Odpisz
2 listopada 2017, 11:55
@ruzwelt1: ?
Odpisz
2 listopada 2017, 12:03
@DaKnight: chodzi o pl punkty w rankingach, masz np 99 5 razy przegrasz i jusz masz 0
Odpisz
2 listopada 2017, 13:29
@ruzwelt1: No jak jesteś ch*jowy, to tak się dzieje ;/
Odpisz
2 listopada 2017, 15:32
@Shibitsu: no bo nie wiem kim grać, meinuje zileana
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2017, 14:30
*Ja gram w TF2 moją ulubioną postacią - Spy-Ambassadorem czyli rewolwerem z 100% krytami w głowę*
>Strzelam gościowi 3 banie pod rząd
>On się wkurza, wyzywa mnie od haxów i że wziąłem nonskillową postać
>Powtarzam to z 5 razy - koleś wychodzi z serwera
> Nazywam swojego Ambassadora "Peacekeeper" i podpisuję go "It's hiiiiiigh noon!"
Odpisz
2 listopada 2017, 10:48
Typowy xboxowiec.
Odpisz
2 listopada 2017, 09:11
a potem dostaje bana
Odpisz
2 listopada 2017, 00:59
zauważyłem ze 90% osób zna konona tylko z tego płotu XD
Odpisz
2 listopada 2017, 03:08
@Mr_Manster: A co ty ku*wa srasz w majki?
Odpisz
2 listopada 2017, 09:39
@Mr_Manster: Przepraszam że tak powiedziałem całe te
Odpisz
1 listopada 2017, 23:06
składam pismo o rozebrrrranje
Odpisz
1 listopada 2017, 21:54
Kiedyś w TFie jakiś typ mnie wyzywał od f2p jak go zdominowałem #NBC
Odpisz
1 listopada 2017, 22:56
@besoszwili: Nic nowego, że jakiś dzieciak wyzywa kogoś w TF'ie...
Odpisz
1 listopada 2017, 23:02
@besoszwili: tf jest już nudny...
Odpisz
27 października 2017, 13:29
afera płotowa!!
Odpisz
27 października 2017, 13:46
@generalpartyzantkijeja: To jest płot ludzki?!
Odpisz
1 listopada 2017, 21:07
@WaluigiLuncher: To jest wymiar płotu, to jest ustawa!
Odpisz
1 listopada 2017, 21:21
@Kapitan_Jack_Sparrow: lepsze było,, degustacja kebaba''
Odpisz
1 listopada 2017, 21:22
@generalpartyzantkijeja: Nikt nie może mieć płotu większego
Odpisz
1 listopada 2017, 21:43
@FD_God: "Większy od mego!"
Odpisz
1 listopada 2017, 21:13
Kiedy zabijasz jakiegoś dzieciaka ze swojej drużyny*
Odpisz
27 października 2017, 14:03
Tu siedzi, tu jest człowiek!
Odpisz
27 października 2017, 12:52
Weź mu pie**olnij dwa razy w łeb, żeby wiedział na jakim świecie żyje.
Odpisz