Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 października 2017, 17:29

A Korwin mówił w latach 90, żeby wpisać do Konstytucji zakaz deficytu.

Avatar xGokios3k

27 października 2017, 19:59

Korwin przewidział przyszłość, obecne przewidywania Korwina też się sprawdzą.

Avatar baarts

Edytowano - 27 października 2017, 23:54

@xGokios3k: O ku*wa, ale combo! (Nie popieram ani nie przeczę opinii.)

Avatar theCPCK

27 października 2017, 22:13

z 10 zł spadło do 0

Avatar darcus

27 października 2017, 20:23

Nol cóż, tak to jest jak się wypie**oli całą kasę na karmę dla kota \_( ;] )_/

Avatar Aracz

27 października 2017, 19:53

Budżet to plan wydawania pieniędzy w ciągu roku. Finanse to ogólnie posiadane pieniądze.
Czyli sytuacja jest taka, budżet zakładał wydanie "pierdyliarda" złotych, a okazało się, że po wyliczeniu wszystkiego poprawnie, mamy do wydania tylko "pierdyliard -5 wch*j" złotych.
Biorąc pod uwagę deficyt, nadwyżka w budżecie oznacza, że wydamy mniej pieniędzy na minusie.

Avatar MoNka455

27 października 2017, 18:50

Kto normalny ogląda wiadomości w telewizji

Avatar sucy_manbavaran

27 października 2017, 18:57

@MoNka455: Ja oglądam ale nie jestem normalna...

Avatar MoNka455

Edytowano - 27 października 2017, 20:15

@sucy_manbavaran: Mam nadzieję,że nie uczęszczasz na wybory.Chociaż i tak pewnie nie jesteś pełnoletnia

Avatar sucy_manbavaran

27 października 2017, 20:16

@MoNka455: Nie, dopiero 17 lat

Avatar HansPiccolo

27 października 2017, 15:45

Bardzo gniję z typków a la: jaki ten PiS zły za PO było lepiej. Sianie fermentu i bólu dupy o jakieś ch**owe partie, z których jedna jest proniemieckimi złodziejami, a druga proukraińskimi dyktatorami. No stary prawda jest taka, że od twojego srania w interniecie ch*jowymi politycznymi "memami" pogarszasz humor innym. Osobiście uważam, że ta strona internetowa powinna być całkowicia apolityczna i umieszczanie jakichkolwiek "memów" związanych z polityką powinno wiązać się z banem. Nie polecam, nie pozdrawiam. Możecie nie odpisywać.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2017, 17:28

@HansPiccolo: pis, po jedno zło.

Avatar Andrzej_Duda

27 października 2017, 18:11

I raz się z tobą zgadzam.Jedni chcą zrobić z Polski totalitarne państwo mające wszystkich w dupie,a drudzy chcą nas zaje**ć imigrantami.

Avatar Andrzej_Duda

27 października 2017, 18:14

@Andrzej_Duda: A swoją popieram pomysł (To był chyba pomysł Petru) żeby zamontować alkomat na mównicy.

Avatar MoNka455

27 października 2017, 20:30

@Andrzej_Duda: Pis chce stworzyć Judeopolonię

Avatar Andrzej_Duda

27 października 2017, 20:35

@MoNka455: Tia.Albo skończymy jak Białoruś.

Avatar MoNka455

27 października 2017, 20:53

@Andrzej_Duda: Wolałbym Białoruś niż żyć jak śmieć w cudzym kraju(Ukraińsko-Żydowskim).W przyszłości chyba nawet zamieszkam na Białorusi.Pomijając biedę to nie jest tam tak źle.Można żyć tam swobodnie i nie odczuwa się tam jakoś specjalnie dyktatury.Patologia też ma się tam na niskim poziomie,bo bezrobocie jest tam bliskie 0%.

Avatar GrubyKrystian

Edytowano - 27 października 2017, 21:07

@HansPiccolo: Ale wiesz drogi Panie, że ten obrazek się tyczy mediów i tego jak manipulują informacjami przekazanymi dość w bezczelny sposób. Media wspierające jakąkolwiek partię polityczną są złe w mojej opini miłego dnia/wieczoru \__/

Avatar HansPiccolo

27 października 2017, 22:49

@GrubyKrystian: Jeżeli jeszcze nie wiesz to ci powiem: ekhem ekhem TVP to telewizja państwowa, więc partia rządząca decyduje co powiedzą, a co nie. Ekhem ekhem. To nie jest tak, że oni sobie popierają jakąś partię. Nie, nie. Oni noe mają wyboru co przekażą. Chociaż w sumie mają wybór- z opcją wyrzucenia z roboty.

Avatar geralt735

27 października 2017, 23:01

@HansPiccolo: Z pierwszą częścią się zgadzam, ale memy polityczne są spoko.

Avatar GrubyKrystian

Edytowano - 28 października 2017, 10:04

@HansPiccolo: Tak dokładnie nie mają wyboru, ale dlaczego to akurat w Polsce telewizja narodowa jest taka "narodowa". Nie mówię tutaj o skrajnościach (Rosja). Chyba nikt nie chce żeby telewizja państwowa okłamywała własnych obywateli i wprowadzała ich w błąd :) Dlatego pisałem wcześniej "media" co nie tyczy się tylko tvp.

Avatar HansPiccolo

Edytowano - 28 października 2017, 10:18

@GrubyKrystian: zważ na to, że w niemczech, które są podawane za taki super przykład dla Polski też mają telewizje zależne od różnych partii i jakoś nie słyszałem żeby jakiś niemiec miał o to ból dupy.Z resztą całej prawdy ukazać i tak się nie da, zawsze jest więcej niż jeden punkt widzenia, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Telewizja państwowa jest środkiem przekazu informacji pomiędzy państwem, a obywatelem-środkiem jednokierunkowym- więc punkt widzenia tej telewizji zmienia się razem z punktem widzenia rządu- zmienia się rząd zmienia się punkt widzenia. Zobacz jak to działa we francji i innych zachodnich krajach- w telewizjach państwowych widać pełno artykułów o biedzie imigrantów, czarnych, chęci polepszenia sytuacji w slamsach itp. W Polsce rząd ma na to kolokwialnie mówiąc wy**bane, bo chcą trafić do większości, a w Polsce większość jest biała i chrześcijańska. Z resztą mi się to podoba twarda polityka rządu to twarde społeczeństwo. Sorry za długi takst.

Avatar GrubyKrystian

Edytowano - 28 października 2017, 17:32

@HansPiccolo: Nie no spoko ja tam nie mówie, że media w innych krajach są dobre bardziej mówiąc szczere. Wszystko zależy od poglądu dyrekcji danej stacji tylko po prostu boli mnie bardzo, że wszystko jest takie upolitycznione. A co do Niemiec czy Francji przesadzają z imigrantami, ale mogą sobie na to pozwolić z takim budżetem jaki oni mają szczególnie "Gebelsy" którym brakuje rąk do pracy a drugie lub trzecie pokolenie przybyszy z Afryki itd. Powinno być normalne i tworzyć gospodarkę razem z białymi. P.S. Właśnie polityka otwartych drzwi jest typowo chrześcijańska :P

Avatar TenLucznik

27 października 2017, 16:45

Co to te ,,@TvpiKorea" ? To ich oryginalne konto na twitterze i fejsie(wątpię) czy gościa/grupy który porównał oba zdjęcia/zfejkował (nie wiem w ogóle nie oglądam tv ostatnio).

Avatar docRobert

Edytowano - 27 października 2017, 15:04

Manipulacja - robisz to idealnie.

Avatar Foxuuuu

27 października 2017, 13:54

Same rekordy! Nasz rząd dobrze się spisuje. Brawo!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Powodzenia

Fergus

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka