Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BonnieThePirate

29 października 2017, 20:08

Avatar seweryn111

29 października 2017, 11:19

O kurde rzart jeszcze z za PRL-u ;-;

Avatar margrado

29 października 2017, 11:15

Tymczasem głodni zjadają bezrobotnych.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2017, 17:56

W Korei nie ma bezrobocia.

Avatar Profesor_Ender

27 października 2017, 17:58

Są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć.

Avatar xAzumiKx

27 października 2017, 17:58

Dlatego głodują.

Avatar mojalubiplacki

27 października 2017, 18:17

Sprawdziłem, stopa bezrobocia wynosi 4,3 procent

Avatar Pandzianikki

27 października 2017, 18:19

@mojalubiplacki: a w Polsce ile wynosi?

Avatar mojalubiplacki

27 października 2017, 18:23

@Pandzianikki: We wrześniu było 6,8

Avatar Ja_tu_tylko_komentuje

27 października 2017, 18:31

Brak bezrobocia w korei północnej wynika z ich modelu gospodarczego w którym każdy musi być zatrudniony.

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 27 października 2017, 18:33

@mojalubiplacki: czyli Korea lepiej sobie radzi z tym od nas

Avatar
Konto usunięte

27 października 2017, 18:48

@Ja_tu_tylko_komentuje: A czy ja twierdziłem coś innego?

Avatar panlogin

29 października 2017, 08:38

@Pandzianikki: Tylko że w Korei Północnej jest komunizm a w Polsce kapitalizm

Avatar
Konto usunięte

29 października 2017, 09:35

@panlogin: hah, kapitalizm? Raczej socjalizm. Niektórzy nawet uważają, że w polsce jest komunizm.

Avatar introman

29 października 2017, 07:39

Bezrobotnych można wysłać do obozu pracy, a głodnych karmić propagandą Wielkiego Wodza.

Avatar Mr_Glass

28 października 2017, 10:46

Nakarmcie głodnych atomówkami!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

To będzie bolało

Przerwa na herbatkę

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka