Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To będzie bolało
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2017, 20:08
Odpisz
29 października 2017, 11:19
O kurde rzart jeszcze z za PRL-u ;-;
Odpisz
29 października 2017, 11:15
Tymczasem głodni zjadają bezrobotnych.
Odpisz
27 października 2017, 17:56
W Korei nie ma bezrobocia.
Odpisz
27 października 2017, 17:58
Są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
27 października 2017, 17:58
Dlatego głodują.
Odpisz
27 października 2017, 18:17
Sprawdziłem, stopa bezrobocia wynosi 4,3 procent
Odpisz
27 października 2017, 18:19
@mojalubiplacki: a w Polsce ile wynosi?
Odpisz
27 października 2017, 18:23
@Pandzianikki: We wrześniu było 6,8
Odpisz
27 października 2017, 18:31
Brak bezrobocia w korei północnej wynika z ich modelu gospodarczego w którym każdy musi być zatrudniony.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2017, 18:33
@mojalubiplacki: czyli Korea lepiej sobie radzi z tym od nas
Odpisz
27 października 2017, 18:48
@Ja_tu_tylko_komentuje: A czy ja twierdziłem coś innego?
Odpisz
29 października 2017, 08:38
@Pandzianikki: Tylko że w Korei Północnej jest komunizm a w Polsce kapitalizm
Odpisz
29 października 2017, 09:35
@panlogin: hah, kapitalizm? Raczej socjalizm. Niektórzy nawet uważają, że w polsce jest komunizm.
Odpisz
29 października 2017, 07:39
Bezrobotnych można wysłać do obozu pracy, a głodnych karmić propagandą Wielkiego Wodza.
Odpisz
28 października 2017, 10:46
Nakarmcie głodnych atomówkami!
Odpisz