To po co mi głowę zawracacie, jak nic nie znaleźliście?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2017, 14:46
-Dobrze to zawieście ten 1kg marihuany do bazy
-Tak jest, osobiście dopilnuje by to 0,5kg trafiło do magazynu
-Lepiej to 0,1kg marihuany daj śledczym
-Jakiej marihuany?
Odpisz
31 października 2017, 15:59
@GooseApocalypsE: -po co nas wysyłają na akcję, gdy nic nie znaleziono i nie ma potrzeby?
Odpisz
28 października 2017, 12:41
Było
Odpisz
31 października 2017, 14:56
@Ares011: w dowcipach
Odpisz
31 października 2017, 14:19
to gdzie macie ten kilogram?
Odpisz
31 października 2017, 14:10
xD,dodałam sam obrazek bez tego podpisu i nie przeszedł
Odpisz
28 października 2017, 12:26
to był chyba dowcip tutaj o ile pamiętam
Odpisz