Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Stranger

31 października 2017, 10:49

Ostatnio dowiedziałam się, że księżyc na mojej koszulce to "kolejny symbol w którym ukrył się szatan". Wojowniczki odziane w moher takie miłe i pomocne.

Avatar Quest123

31 października 2017, 11:09

Księżyc ku*wa? Poje**ło?

Avatar
Stranger

31 października 2017, 11:11

@Quest123: Bo wiesz, w nocy budzi się SZATAAAN

Avatar Quest123

Edytowano - 31 października 2017, 11:25

... i wtedy BÓG stworzył dwa ciała większe by rządziło dniem i mniejsze aby rządziło nocą

Avatar Baturaj

31 października 2017, 13:41

Ale jaki księżyc xD?

Avatar
Stranger

1 listopada 2017, 19:22

@Baturaj: Pełnia z niedużym astronautą obok :V

Avatar Eagle885

1 listopada 2017, 10:46

>Święto zmarłych
>Ide z babcią "na groby"
>Jesteśmy
>Widzę znajomą mordę
>To moher.jpg
>moher przeklina
>To ten sam moher co mi zwracał uwagę o to że przeklinam
>zdezorientowanie
>ide do mohera
>co chceszdzieciaku
>czemu pani przeklina jak sama mi pani mówiła że to złe
>Zaprzeczenie.exe
>odchodzę i się Śmieje
>Profit

Avatar
Konto usunięte

31 października 2017, 17:20

Ja nie mogłam oglądać pokemonów i mlp bo "szatańskie". Halloween też nie.I muszę cierpieć bo mam takich starych.śli pokanie łołołoł!!Pioter czo ty ? Pomekomony oglondasz? tosz to sztaniskie!!!wyłoncz teliwizor szlaban na miesionc ma zaszranego komputera i telefon,choć tu mówić rurzaniec!!! -Ale ale- Zodnysz ale gówniażu bo w tfuj smarkaty ryj (błędy specjalne)

Avatar Minokushime

31 października 2017, 17:39

Współczuje u mnie w klasie jest taka koleżanka co jak widzi na korytarzu w szkole coś z hallowen to wyrzuca do kosza bez pozwolenia dyrektora.

Avatar
German_Shepherd

28 października 2017, 21:39

To w sumie trochę smutne że wiele starszych osób uważa satanizm za zło wcielone.

Avatar flamefrost20

31 października 2017, 10:10

W sumie większość starszych uważa jakąkolwiek muzykę za dzieło szatana.

Avatar mikigra8888

31 października 2017, 14:46

@flamefrost20: a pieśni koscielne?

Avatar kubX1

31 października 2017, 14:51

@mikigra8888: A disco polo?

Avatar PiesImieniemSylwester

31 października 2017, 12:41

admin zje**l

Avatar Boberek00

Edytowano - 28 października 2017, 17:39

i że pali koty a potem przyje**ć mu laską w łeb

Avatar PoProstuWojtek

Edytowano - 28 października 2017, 17:43

@Boberek00: I odrazu zadzwonić po księdza

Avatar Wilqu11

28 października 2017, 18:11

@Boberek00: I taranować w autobusie

Avatar PoProstuWojtek

28 października 2017, 18:18

@Wilqu11: Dodatkowo stać w autobusie i on ci ustępuje a ty tam kładziesz zakupy

Avatar Lessio1989

Edytowano - 28 października 2017, 17:53

Mając 28 lat czasem się zastanawiam...... Jeśli ZUS da mi dożyć 80 i będąc parchatym dziadem to nie daj Boszuu mi zwyzywać innych za numery które sam wywijałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Tymi się chodzi

Fergus

Niezniszczalne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka