Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przypałowo
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Tymi się chodzi
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2025, 14:26
ja do janusza: ZAMKNIJ PI..Ę, ŚMIECIU!!!
Odpisz
10 grudnia 2017, 23:12
Ja mam tą kanapę
Odpisz
31 października 2017, 08:38
Ja nawet nie mogę tak spać bo jestem wyższy niż łóżko na długość ;_;
Odpisz
31 października 2017, 11:52
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: wyższy niż łóżko na długość
co.
Odpisz
31 października 2017, 12:23
@Windows_10: Moja umiejętność przedstawiania myśli jak zwykle jest w świetnej formie.
Po prostu jestem tak wysoki, że gdybym leżał jak na obrazku to głowa by mi wystawała poza łóżko
Odpisz
31 października 2017, 13:14
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Śpij po przekontnej
Odpisz
31 października 2017, 20:17
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Albo nie jesteś wysoki, tylko to łóżka są za małe. Po prostu powiedz ile masz wzrostu.
Odpisz
31 października 2017, 20:30
@Chleb_Z_Maslem: 186
Odpisz
31 października 2017, 20:48
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wiem, chodzi o długość ale po pierwszym przeczytaniu mózg mi wyłączyło ;-;
Odpisz
31 października 2017, 15:02
Co się na tej głównej dzieje, już chyba 3 albo 4 mem który był na głównej dawno temu :-:
Odpisz
31 października 2017, 08:11
Ci dziwni Szwedzi zarabiają w miesiąc więcej niż przeciętny polak w pół roku.
Odpisz
31 października 2017, 07:09
mam taką kanapę z ikei ;-;
Odpisz
29 października 2017, 18:10
Przecież przy takiej pozycji do spania potwory mają łatwiejszy dostęp do jego ciała. Chyba że zakryje się cały kołdrą, wtedy to potwory go nie dopadno :v
Odpisz
29 października 2017, 19:15
@Pyszka: ja śpię przykryty :/
Odpisz
30 października 2017, 06:42
@lorax12: ja też ale w lato jak jest cieplo to dolada mnie okres "a ch*j z potworami, goraco mi xd"
Odpisz
29 października 2017, 20:08
Pamiętam ze miałem podobna sofę, wiem, wiem kogo to może obchodzić ale zawsze z bratem się bawiliśmy na tej kanapie (heh podtekst) ona zawsze się śmiesznie składała dlatego jeden z nas był przyciskany a drugi skakał po nim lecz gdy rodzice kupili nowe łóżko a sofę wyrzucili. Ja z bratem płakalismy i dokuczalismy rodzicom przy każdej okazji.(mieliśmy 5 lat)
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 18:15
ja lubię tak spać bo mogę sobie położyć na podpórce nogi
Odpisz
29 października 2017, 17:51
Było.
Odpisz
29 października 2017, 20:46
@Mycha2001: Potwierdzam ale dale 5
Odpisz