Starożytna słowiańska broń
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2017, 00:52
Wy się śmiejecie, ale to starożytne artefakty Imperium Lechitów - pewien uznany i szanowany archeolog, Andrzej Abramowicz w 2013 roku stwierdził na podstawie podanych wyżej materiałów, że jest to jedno z największych osiągnięć technologicznych (zaraz po toy-toyach w kształcie walca, które się zrzucało ze wzgórza podczas walk partyzanckich) i pochodzi z II wieku przed Chrystusem.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 00:01
Armata karbidowa. Najpotężniejsza broń mojego dziciństwa, zaraz po patyku z kupą.
Odpisz
1 listopada 2017, 08:08
@Maly_modelarz15: moją największą bronią było poukładane z części motocyklu i ASG zrobienie pełni działającego M60 które strzela na metalowe kule wielkości paintball owych
Odpisz
1 listopada 2017, 09:19
@ShadowStorm: co popychało te kule? Sprężone powietrze? Sprężyna?
Odpisz
1 listopada 2017, 10:41
@Maly_modelarz15: Powietrze ale jeszcze siedzę przy systemie ciągłego prowadzenia ognia
Odpisz
1 listopada 2017, 12:36
@ShadowStorm: no to powodzenia
Odpisz
1 listopada 2017, 13:22
@Maly_modelarz15: Dzięki :D
Odpisz
1 listopada 2017, 12:17
Nowe moździerze dla wojsk terytorialnych
Odpisz
1 listopada 2017, 10:25
ale je**eło!!!!
Odpisz
31 października 2017, 19:08
Jak oni to zrobili?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 19:41
@Karolekpl: wypełnili beczkę gazem lub dezodorantem i z jednej strony dali dziurę na stworzenie napędu (wybuchu) po podpaleniu
Odpisz
1 listopada 2017, 00:04
@Karolekpl: nasypali do pojemnika karbidem, potem zalali wodą. (Karbid×woda=wybuchowy gaz) z przodu było zatkane pociskiem/wieczkiem, a z tyłu był mały otwór na wylot gazu, który potem podpalili. Sam takie z puszek budowałem.
Odpisz
31 października 2017, 19:40
To mało rosyjskie
Wpiszcie na YT copyright cały 25 i przewiń cie do 3.30 lub 3.15
Odpisz
31 października 2017, 23:09
@ShadowStorm: To malo rosyjskie poniewaz nagrania,jak slychac na materiale,powstaly na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Odpisz
31 października 2017, 22:51
Początki wojska lechickiego
Odpisz
Edytowano - 30 października 2017, 12:17
"14 dywizja artylerii Krasowych wraz z 190 dywizją artylerii imienia "Lecha VII" prowadzi ostrzał Rzymu" - Wojna Rzymsko-Lechicka 243 n.e. niekoloryzowane ponieważ Wielcy Lechici posiadali technologie fotografii kolorowej.
Odpisz
30 października 2017, 09:19
Japie**olę. Przepraszam. Ale japie**olę. Może jeszcze zacznijcie wrzucać "Ale urwał", "Słuchej no synek, synek" czy inne "Chiciory internetuf 2008". Na jeja wbiła jakaś fala młodych raków, czy jakaś bomba biologiczna się aktywowała w starych użytkownikach?
Odpisz
30 października 2017, 11:34
@zurek1:
Odpisz
30 października 2017, 12:12
@zurek1: Oj weź... jest święto zmarłych memów...
Odpisz
30 października 2017, 08:06
Działko SBC z Serious Sama.
Odpisz
30 października 2017, 04:20
Teraz już rozumiem, w jaki sposób wygraliśmy z Bolszewikami, mieliśmy bardziej wszechstronną artylerię, przewyższającą ich małe armatki
Odpisz
30 października 2017, 01:03
"Polska artyleria walcząca z czołgami" 1939 koloryzowane
Odpisz