Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LotewskiChlop

30 października 2017, 20:51

Pochwalę się swoim zdjęciem jesieni

Avatar Ptasznik

1 listopada 2017, 18:08

@LotewskiChlop: pozwolisz że ustawie to sobie na tapete

Avatar LotewskiChlop

1 listopada 2017, 18:43

@Ptasznik: Ależ oczywiście. Specjalnie robiłem to wertykalnie.

Avatar Ptasznik

1 listopada 2017, 20:09

@LotewskiChlop: dziękuje

Avatar WebsTer230

1 listopada 2017, 21:00

@LotewskiChlop: O ku*wa, przepraszam ze spytam ale gdzie było to zdjęcie zrobione?

Avatar LotewskiChlop

1 listopada 2017, 21:25

@WebsTer230: W lesie. Najzwyklejszym wiejskim lesie. centralnie za mną była asfaltowa droga wojewódzka numer 716

Avatar Krzyzak_Ball

28 stycznia 2018, 11:31

@LotewskiChlop: czym ty to robiłeś? aparatem za 10 tysięcy?

Avatar LotewskiChlop

28 stycznia 2018, 11:35

@Krzyzak_Ball: Telefonem za ok. 1000 może mniej.

Avatar Misieeek04

6 czerwca 2018, 20:40

Avatar LotewskiChlop

6 czerwca 2018, 21:10

@Misieeek04: Bardzo ładne. Oby tak dalej

Avatar Misieeek04

6 czerwca 2018, 21:19

@LotewskiChlop: niestety pies się poruszył...

Avatar Dexterek

1 listopada 2017, 18:48

Prawda jest taka że jesień wygląda spoko poza miastem a czasami i w mieście też, ale to co robi z nastrojem i te choroby to nie pozdrawiam...

Avatar Victory356

Edytowano - 1 listopada 2017, 14:25

Myślałem że ta ławka to celownik jakiejś broni :ooo

Avatar RpLay

31 października 2017, 07:05

Myślałem że to po lewej to zrzut z bf1

Avatar VladPutin

30 października 2017, 19:20

Ja sie akurat nie zgodze ale mieszkam na takim zadupiu że nawet zimą jest śnieg

Avatar maxiu1244

30 października 2017, 19:54

@VladPutin: Przecież śniegu nie było od stuleci a ty pie**olisz że u ciebie jest :v

Avatar VladPutin

30 października 2017, 20:10

@maxiu1244: Widzisz u mnie jest

Avatar
Konto usunięte

30 października 2017, 18:51

Powinna być jeszcze noc.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka