Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2017, 20:20
Ale zamachowiec strzelił do ciebie przez okno
Odpisz
30 października 2017, 21:11
Ale wtedy leciał gołomp i kula od niego zrykoszetowała
Odpisz
31 października 2017, 07:11
@panPepe: ale zamachowiec strzelił ponownie
Odpisz
1 listopada 2017, 14:55
Ale wtedy leciał drugi gołomp i kula znowu zrykoszetowała
Odpisz
1 listopada 2017, 16:41
I nagle z nieba zaczyna spadać fortepian ;D
Odpisz
1 listopada 2017, 17:20
@iger3: A wtedy leci trzeci gołomp i fortepian zrykoszetował :D
Odpisz
1 listopada 2017, 21:43
ch** ku*wa spadł meteoryt i wszystkich zaje**ł
Odpisz
1 listopada 2017, 23:26
A wtedy leciał czwarty gołomp i zrykoszetował meteoryt, a meteoryt nie zaje*ał nikogo :D
Odpisz
2 listopada 2017, 00:29
a wtedy zaczął spadać gołąb i nadlatujący piąty gołąb bał się gołębia przez co nie zrykoszetował przez co nie wiem
Odpisz
2 listopada 2017, 00:40
@ja_pierdziele_nic_nie_ma: więc ten spadający gołomp po prostu spadł, a piąty gołomp poleciał dalej i żył długo i szczęśliwie
Odpisz
2 listopada 2017, 01:44
Odpisz
2 listopada 2017, 08:00
ale przyleciał Chuck Norris na magicznym jednorożcu pozabijał wszystkich
Odpisz
2 listopada 2017, 12:56
A po tym jak Chuck Norris pozabijał wszystkich i odleciał na swoim magicznym jednorożcu, przyleciał szósty gołomp i żył samotnie do końca swego życia
Odpisz
2 listopada 2017, 13:35
Koniec.
Odpisz
2 listopada 2017, 13:51
Dobra, może skończmy to.
Odpisz
2 listopada 2017, 13:56
bardziej miałem na myśli zakończenie pięknej bajki, ale masz rację
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2017, 14:01
Może takie zakończenie: " Gdy szósty gołomp żył samotnie, nagle poznał siódmego gołempia, który był gołompką i żyli razem długo i szczęśliwie "
Odpisz
2 listopada 2017, 15:37
jak dla mnie trochę za bardzo pozytywnie, ale niech już będzie
Odpisz
1 listopada 2017, 21:07
A później dostajesz naganę za wagary.
Odpisz
1 listopada 2017, 20:38
Guess i'll go back
Odpisz
1 listopada 2017, 14:12
ja bym chciał żeby zamach był w szkole bo nudno i jeszcze mnie nauczycielki wkurzają
Odpisz
1 listopada 2017, 14:37
@ruzwelt1: a gdybyś ty mógł w strzelaninie umrzec?
Odpisz
1 listopada 2017, 16:06
a co jeśli to on by robił tą strzelanine
Odpisz
1 listopada 2017, 17:55
2 w 1, mi pasuje.
Odpisz
1 listopada 2017, 20:40
a może ty, lepiej by było na świecie
Odpisz
1 listopada 2017, 20:44
@ruzwelt1: Ja bym mógł w każdym razie sobie coś zrobić niż by mnie ktoś zastrzelił
Odpisz
1 listopada 2017, 14:06
ale wtedy okazało się że jest ich więcej na dworze
Odpisz
31 października 2017, 10:37
Ale zamachowiec rzucił za tobą granatem
Odpisz
30 października 2017, 21:18
Odpisz