Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2017, 02:44
>seat
>dobre auto
Wybieraj.
Odpisz
31 października 2017, 10:45
Piękne, najlepszy dotąd
Odpisz
31 października 2017, 10:50
@zyl15: Dziękuję za uznanie
Odpisz
31 października 2017, 15:13
@Airot: O ch*j admin już dał na główną, praise the Bożydar
Odpisz
31 października 2017, 15:18
@zyl15: To chyba moje największe osiągnięcie w ostatnim czasie
Odpisz
31 października 2017, 15:22
@Airot: gratuluję ten mem jest świetny
Odpisz
31 października 2017, 15:34
@Airot: Wszyscy jesteśmy z ciebie dumni
Odpisz
31 października 2017, 21:42
@dryndol: dziękuję
Odpisz
31 października 2017, 21:46
@KsionszeFenszuf: Z ciebie nie nieudaczniku
Odpisz
31 października 2017, 23:40
@dryndol: <3
Odpisz
31 października 2017, 15:19
Nie wiedziałem, że da się tak szybko zabić mema.
Odpisz
31 października 2017, 16:55
@SharpNeedle: Kurde czy dla was używanie mema to jego zabijanie? (w nadmiarze to tak) No ale kurde powstało tak z 10 memów z tego typu a już są głosy ,,martwy mem" . Co mamy robić nie tworzyć memów? Kurde dobrych memów z jednego rodzaju mogą być i powinny być setki a nie 10 i ,,martwe".
Odpisz
31 października 2017, 16:57
@SharpNeedle:
-Ej, widzisz tego gościa?
Uważa, że używanie nas w multum, mimo totalnego wyczerpania, znużenia i dosłownego zamordowania całej komiki w nas, nas nie zabiło, natomiast kilka gier słownych lepszych niż połowa memów tutaj ma mniejszą wartość.
*ANGERY*
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 11:24
@TenLucznik: Prawie za każdym razem jak tu wchodzę widzę tylko te memy. Zaczyna mnie to irytować.
Odpisz
1 listopada 2017, 11:27
@FinlandMasterRace: Mnie one nie śmieszą, ale przyznaję, że z nazwaniem tego mema martwym trochę przesadziłem.
Odpisz
31 października 2017, 16:53
Wolałabym senat niżeliby Seat.
Odpisz
31 października 2017, 15:13
Serio? Żadna laska nie poleci na Seata, chyba że na nową cupre
Odpisz
31 października 2017, 15:15
@Snorciakkk: mój sąsiad złodziej ma cupre i ci powiem że nie dałbym tyle hajsu za nią
Odpisz
31 października 2017, 15:27
@Fabcio13: Zależy która generacja
Odpisz
31 października 2017, 15:24
Fajny mem, kiedy zginie? /s
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 11:06
japie**ole kolejny gowniany mem z tej ch*jowej serii...
Odpisz
31 października 2017, 15:30
@RussiaBall: Na tym polega demokracja i wolność słowa, większość ma głos, a mniejszość musi zamknąć dupy i dostosować się :)
Odpisz
31 października 2017, 16:59
@BetonowyMur: To nie demokracja, po prostu zdrowy rozsądek.
Odpisz
31 października 2017, 10:52
Przypadkowo dałem 4.
Odpisz