Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 października 2017, 12:16
Jak przejdzie, to kasuję konto.
Odpisz
31 października 2017, 12:18
a mogłem dać pięć...
Odpisz
31 października 2017, 12:32
No ku*wa, dałem strzałkę w górę preriowej ku*wie, awatar mnie zmylił. Wybaczcie jejowicze.
Odpisz
31 października 2017, 12:45
*wybacza*
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 12:56
i tak zostaniesz broniąc korwina
Odpisz
31 października 2017, 13:27
@PiesImieniemSylwester: Dziękuję.
Odpisz
31 października 2017, 13:39
*wybacza*
Odpisz
31 października 2017, 15:56
A dlaczego?
Odpisz
31 października 2017, 16:01
Oby przeszło.
Odpisz
31 października 2017, 16:07
Za co otrzymuję strzałki w dół? Bo danie mi strzałki w dół oznacza niezgodzenie się z tym, że dałem strzałkę w górę preriowej ku*wie.
Odpisz
31 października 2017, 16:14
bo niektórzy sądzą że tego nie zrobiłeś
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 13:04
to kiedy kasujesz konto?
Odpisz
3 listopada 2017, 13:07
Kasuj.
Odpisz
3 listopada 2017, 14:27
I co nie kasujesz ch*jcu
Odpisz
3 listopada 2017, 14:29
Czekamy.
Odpisz
3 listopada 2017, 14:32
We're waiting
Odpisz
3 listopada 2017, 14:33
Kasuj, kasuj!
Odpisz
3 listopada 2017, 14:44
czekamy xD
Odpisz
3 listopada 2017, 22:26
Nareszcie napisałeś coś mądrego. Kasuj.
Odpisz
3 listopada 2017, 23:00
Najlepsze z 7 dni. Kasuj.
Odpisz
4 listopada 2017, 00:31
Do it
Odpisz
4 listopada 2017, 08:52
@Jeja4FunPL: Napisałem, że skasuję, nie napisałem kiedy.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 09:38
scammer pie#dolony :(
Odpisz
4 listopada 2017, 10:10
skasuj bo przeszło
Odpisz
4 listopada 2017, 10:36
Napisaleś, że kasujesz jak przejdzie, a przeszło...
Odpisz
4 listopada 2017, 11:04
Napisałeś kiedy. Pytanie - Kiedy? Odpowiedź - Jak przejdzie.
Odpisz
4 listopada 2017, 11:09
@niewiemlama: Jest różnica, między jak przejdzie to kasuję odrazu, a jak przejdzie to kasuje za dziesięć lat.
Odpisz
4 listopada 2017, 11:23
Ale zrób nam tą przyjemność i usuń
Odpisz
4 listopada 2017, 11:28
Napisałeś, że kasujesz JAK PRZEJDZIE a nie "jak przejdzie to kasuję konto za dziesięć lat". Po prostu nasz obrońca prawa i sprawiedliwości nie chce wziąć odpowiedzialności za to co napisał :v
Odpisz
4 listopada 2017, 11:51
Czyli obecnie jest to dowód na to że wszystko co pisze, jest nieprawdą.
Odpisz
4 listopada 2017, 12:47
Napisałem, że kasuję jak przejdzie, nie napisałem kiedy kasuję jak przejdzie.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 12:47
Prawda. Ale czego można się było spodziewać po preriokuriorze?
Odpisz
4 listopada 2017, 13:12
To co piszesz nie ma sensu, napisałeś że kasujesz jak przejdzie a przeszło więc kasuj a nie starasz się wybrnąć z sytuacji...
Odpisz
4 listopada 2017, 15:09
Prawda jest taka, że AlVabet na rację, a preriokur boi się odpowiedzialności za swoje słowa.
Odpisz
4 listopada 2017, 16:11
@Szortek: Na pal z nim.
Odpisz
7 listopada 2017, 17:04
dostajesz strzałki w dół za bycie je**nym debilem, który jeśli kogoś nie lubi to zawsze będzie go krytykował (chociaż w twoim przypadku to bardziej hejtowanie niż krytykowanie) niezależnie od tego co zrobi.
Odpisz
3 lipca 2024, 20:00
Skasował
Odpisz
12 lipca 2024, 01:48
@sssstttt: dopiero teraz? xD
Odpisz
26 listopada 2019, 14:28
Każdy zna dziobaki
Odpisz
10 lipca 2019, 19:44
Jak do jasnej można nie znać Pepe?
Odpisz
31 października 2017, 13:56
zamiast jellyfish przeczytałem jewish...
głodnemu chleb na myśli
Odpisz
3 listopada 2017, 15:59
@LazyBone: a głodny głodnemu wypomni, czyli w sumie wszystko się zgadza
Odpisz
4 listopada 2017, 01:25
@Staropolanka_Niegazowana: Głdsny wypomni głodnemu wypominającego głodnemu.
Odpisz
4 listopada 2017, 09:02
*głodny
Odpisz
4 listopada 2017, 09:24
@LazyBone: o nie, czemu wyłączyłem autokorektę
Odpisz
3 listopada 2017, 21:32
1jak kradniesz to przyokazji przetłumacz
2NO JA PRZEPRASZAM ALE GDZIE JEST PAMPASOWIEC
3każdy zna dziobaka...
Odpisz
3 listopada 2017, 17:59
Wilku zajebisty
Odpisz
3 listopada 2017, 17:02
Naturo...
wtf?
Odpisz
3 listopada 2017, 14:31
nie no nikt nie zna dziobaków, absolutnie nikt
Odpisz
3 listopada 2017, 16:01
@Kuziemek: co to dziobak
Odpisz
3 listopada 2017, 16:13
@Kuziemek: Brzmi jak jakiś owad.
Odpisz
3 listopada 2017, 17:00
No co ty, to przecież ryba jest, ostatnio z dziadkiem złowiliśmy, taki szczyl był wielki że taczką go po osiedlu woziliśmy!
Odpisz
3 listopada 2017, 16:58
Jedyne którego nie znałem to ryba kostka.
Odpisz
3 listopada 2017, 16:48
Odpisz
3 listopada 2017, 16:35
tylko niektóre znałem. Reszta wydaje się że nie istnieje
Odpisz
3 listopada 2017, 15:43
Oglądało się animal planet i się zna większość z nich
Odpisz
3 listopada 2017, 13:56
1. nieprzetłumaczone
2. gdzie ziemniak?
3. fajnie.
4. JAK TO NIE ZNAM DZIOBAKA
Odpisz
3 listopada 2017, 14:04
@Michalol222: Ziemniak został zjedzony przez zwierzęta.
Odpisz
3 listopada 2017, 14:32
@masterstefcio: jeden? Jak się tym najeść mają?
Odpisz
3 listopada 2017, 14:41
@Michalol222: Takie czasy.
Odpisz
3 listopada 2017, 14:28
4 bo nie ma ziemniaka
Odpisz
3 listopada 2017, 13:54
1) Gdzie jest ziemniak?
2) Czego to jest nieprzetłumaczone?
Odpisz