Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Szybki jak błyskawica
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2017, 19:53
Już lepiej siedzieć w domu i się nudzić, niż iść na święto szatana.
Odpisz
2 listopada 2017, 22:27
prawdę prawisz
Odpisz
3 listopada 2017, 13:53
niczym "ksionc"...
Odpisz
2 listopada 2017, 21:26
Ja sobie dziady odprawiałem więc...
Odpisz
31 października 2017, 20:14
Jakieś dzieciaki łaziły po moim bloku I zbierały cukierki, dałem im 1 kg soli. Ich miny były bezcenne.
Odpisz
2 listopada 2017, 19:03
@Breadbear: :')
Nie każdy bohater nosi pelerynę
Niektórzy mają futro
Odpisz
2 listopada 2017, 19:03
@Breadbear: Szkoda soli.
Odpisz
2 listopada 2017, 19:02
Idealnie dla mnie
Odpisz
31 października 2017, 21:31
Oglądam "Stranger Things" :v
Lepsze to niż marznąć chodząc od drzwi do drzwi
#nobody
Odpisz
31 października 2017, 22:49
@Sztywna: 2 sezon, czy od zera?
Odpisz
31 października 2017, 22:50
@Nanook: Od zera, praawie kończę pierwszy. Jutro na pewno skończę drugi.
Odpisz
31 października 2017, 22:54
@Sztywna: Heh, binge-watching taki jest. Dobry serial. Drugi sezon nawet lepszy niż pierwszy, chociaż niestety nie mam tyle czasu i jestem dopiero w połowie 2. sezonu.
A omijanie spoilerów w internecie jest tak męczące, że chyba skorzystam z jutrzejszego dnia wolnego i zrobię sobie ten kilkugodzinny seans.
Odpisz
1 listopada 2017, 08:46
@Nanook: Nie spotkałam się jeszcze ze spoilerami, mimo że śledzę różne portale z tym związane. Szczęściara.
Spoilery jakoś nigdy nie psuły mi seansu.
Według mnie trzyma taki sam poziom. Czyli dobry. Boję się jednak, że zrobią z tego kolejnych X-menów...
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 20:38
Ja z kolegami biegaliśmy po naszym mieście z jajkami każdy który się odezwał dostawał jajkiem jakieś 20 jaj poszło na te ścierwo niedawno do domu wszyscy wróciliśmy
Odpisz
31 października 2017, 20:44
@MurzynZLasu: aż dziwne że nikt wam wpie**ol nie dał.
Odpisz
31 października 2017, 19:52
Ja chciałem strzelać do dzieci które mi do butów wkładał papierki po cukierkach xD ale nie zdążyłem bo uciekły xD
Odpisz
31 października 2017, 19:57
@cotthlette: co
Odpisz
31 października 2017, 20:02
@cotthlette: właśnie podsunąłeś mi pomysł, dzięki
Odpisz
31 października 2017, 20:30
@SpecialPony: Tylko zakryj numer i piętro mieszkania. zakryj też twarz xD
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 20:29
Nie poszłam (ale się nie nudzę) bo mam na dziś zakaz słodyczy. Poza tym pewnie stare baby by się na mnie darły i by mnie wyzywały.
Odpisz
31 października 2017, 20:26
5/5 Halloween to sztuczne święto
Odpisz
31 października 2017, 20:57
@Courtney: Ee..nie? Halloween to święto pogańskie, nie znaczy, że sztuczne.
Odpisz
31 października 2017, 20:11
Halloween jest zajebiste bo są eventy w grach
Odpisz
31 października 2017, 20:10
Bo lubię.
Odpisz
31 października 2017, 20:00
Ja już trzech gówniaży pokoniłem szczelbom
Odpisz
31 października 2017, 19:51
Ja też nie byłam na halowin ale nie robię na ten temat h*jowego memeska
Odpisz