Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NightFox

2 listopada 2017, 22:04

Ja chodziłam w mojej własnoręcznie uszytej piżamce

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar NightFox

3 listopada 2017, 19:45

Nie do końca, to jest z lekka nawiązanie do szatana ale bardziej dla żartu, pomijając fakt że podobają mi się czarne kozły.

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 22:55

Avatar Szeru223

1 listopada 2017, 10:44

Niektórzy nie potrzebują przebrań, żeby strasznie wyglądać

Avatar Szeru223

1 listopada 2017, 10:45

@Szeru223: Na przykład ja

Avatar MajestatycznyMajestat

3 listopada 2017, 08:28

@Szeru223: jak jest ciemno to i tak nie gra roli
( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 listopada 2017, 10:08

teraz żałuję że nie nadziałam tamtych czekoladek majonezem
wyglądałyby wtedy jak śmietankowe

Avatar SzyMONECKI009

Edytowano - 1 listopada 2017, 11:19

Ja nadziałbym je też tak że wyglądały by jak śmietankowe, ale nie był by to majonez (lenny)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 listopada 2017, 11:32

@SzyMONECKI009: ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar MajestatycznyMajestat

3 listopada 2017, 08:26

tym poganom wystarczy dać cebulę, a wyraz ich twarzy jest bezcenny

Avatar kapitan_Rosja

1 listopada 2017, 12:42

ja tam mam

Avatar Fafikens12

2 listopada 2017, 23:11

@kapitan_Rosja: nwm czemu gdy przyszedłem z czarną koszulka do szkoły w halloween i tym pistoletem to wszyscy uciekali i dzwonili na policje

Avatar NaiNeko27

2 listopada 2017, 22:49

Kiedy masz ryj gorszy od tych masek
- Przepraszam panią, za co się pani przebrała?
- Za nic
- Japie**ole

Avatar Henzej

1 listopada 2017, 10:46

Wczoraj jak byłam w sklepie to jakaś dziewczyna co wyglądała na ok 25 lat chodziła po sklepie tak pomalowana

Avatar HiszpanskiInkwizytor

1 listopada 2017, 10:41

No ja z ziomkami przegraliśmy się za Jedi w taki sposób, że wzięliśmy miecze świetlne i założyliśmy szlafroki

Avatar Princess_Unattainable

1 listopada 2017, 10:05

do mnie jakies gówniaki z kawalkiem papieru na glowie przszly xdddd

Avatar BonnieThePirate

1 listopada 2017, 10:03

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BonnieThePirate

1 listopada 2017, 10:29

Ku*wa bonnie to normalne imię a nie tylko nazwa animatrona

Avatar HiszpanskiInkwizytor

1 listopada 2017, 10:42

@BonnieThePirate: Jak zabić mema w kilku prostych krokach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Młodzi gniewni

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka