Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Równi i równiejsi
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2023, 20:29
Biedny scout 🙁
Odpisz
1 listopada 2017, 18:16
Pod tym komentarzem napisz swoje ulubione momenty z filmów albo komiksów od valve
Odpisz
1 listopada 2017, 18:18
@qaz123:
"You would not belive, how much this hurts..."
*gruchanie*
"Archimedes?!"
Odpisz
1 listopada 2017, 18:24
@HerrDoctor: -kill me
-later
-There are two things that attract bears, honey and menstruating women... Pyro! Move, there must be some honey on this helicopter!
Odpisz
1 listopada 2017, 18:50
@qaz123: Z czego to z miodem?
Odpisz
1 listopada 2017, 18:53
@Pierwsi: Z "Chłodny dzień w piekle".
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 19:00
@Pierwsi: fabularne komiksy na stronie team fortress 2. Wspaniała literatura na długi czas świetnej rozrywki
Odpisz
1 listopada 2017, 19:01
@qaz123: Jak Wędrowycz Pilipiuka.
Odpisz
1 listopada 2017, 19:59
@qaz123: -This Is a bucket
- Dear God
- There's more
- No!
Odpisz
1 listopada 2017, 21:04
@qaz123: They come in hundreds of designer colors, including:
-(zielone moro) Forest
-(piaskowe moro) Dessert
-(drewno) Table
-(czerwone cegły) Uhh... An evening at the improv
-(biało-pomarańczowa spirala) what idiot picked these?
Odpisz
1 listopada 2017, 21:06
@CrazyMe: I've been doing nothing but teleporting bread for three days!
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 22:12
@qaz123: -In my medical opinion that's a STUPID HAT!
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 22:13
@qaz123: -Widzisz, mogę zaopatrywać tylko jednego najemnika na raz.
-Więc jestem tylko ja!
-Jakże prostszy byłby mój dzień gdyby to było prawdą, niestety, twój kolega przybył tu 5 minut przed tobą.
Odpisz
10 listopada 2017, 07:38
@qaz123: "Our first dying wish is scout's, he's drawn a picture of me getting hit by a car. I have something radiating off of me...."
Odpisz
10 listopada 2017, 13:30
@Dagoth: Yeah, those are stink lines. That's why the car hit him. Cause he smells.
Odpisz
10 listopada 2017, 15:19
@Dagoth:
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2020, 20:10
@qaz123: When the patient woke up his skeleton was missing, and the doctor was never heard from again!
Odpisz
11 grudnia 2019, 00:49
Odpisz
12 listopada 2017, 22:39
jak ja kocham żarty związane z tf 2 😆
Odpisz
13 listopada 2017, 18:19
@grubyspy: pootis
Odpisz
14 listopada 2017, 06:16
@Demon_123:
Odpisz
12 maja 2018, 10:06
@HerrDoctor:
Odpisz
17 kwietnia 2018, 18:55
medic: wkurzający frajer na 3 litery
scout: spy
spy: wkurzone spojrzenie
medic: pasuje :P
Odpisz
1 listopada 2017, 23:16
Teraz nawet heavy nie daje rady z pyro
ps.jak zmniejszyć wielkość płomieni? podczas bliskiego starcia z pyro nie jestem w stanie zobaczy nic oprócz ognia
Odpisz
9 listopada 2017, 21:13
@ChoryGrzyb: bo to pyro, najgorzej jak jest W+M1 pyro, który tylko pali i ma wszystko inne w dupie :v
Odpisz
9 listopada 2017, 22:40
@ChoryGrzyb: porównaj sobie 540 dps grubego z 172.5 dps pyro. Jeżeli nie umiesz grać to tak jest.
Odpisz
10 listopada 2017, 07:36
@micwoj92: Wszyscy krzyczą "hurr durr ale hewi ma 540 dps to jest op i trza znerfic hurr durr", ale zapominasz o kilku faktach:
1. Czas reakcji - jeżeli Heavy jest zajęty, od podpaleniu z poza zasięgu wzroku do obrócenia się w stronę Pyro minie dobry ułamek sekundy, w ciągu którego Heavy straci już koło 40% zdrowia.
2. Rozkręcenie miniguna - to też zajmuje dobrą chwilę. Mówię tu o sytuacji, kiedy Heavy idzie przed siebie a znienacka wyskakuje Pyro.
3. Prędkość chodzenia - Heavy nigdy nie ucieknie przed Pyro. Nigdy.
Odpisz
10 listopada 2017, 10:13
@flamefrost20: 2. Długi? Jedna sekunda...
Odpisz
10 listopada 2017, 10:18
@WiktorT1: Wystarczy, by Pyro skosił Heaviemu pół życia.
Odpisz
10 listopada 2017, 13:00
@ChoryGrzyb: fov
Odpisz
11 listopada 2017, 12:23
Prędzej skończy mu się amunicja niż kogoś zdąży zabić (chyba, że ten ktoś miał nie-farta i wpadł na niego. Albo jesteś Heavy'm.)
Odpisz
11 listopada 2017, 14:34
@flamefrost20: czasem może uciec, wystarczy skill :v
Odpisz
10 listopada 2017, 19:07
bisz
Odpisz
9 listopada 2017, 21:34
odje**ne perfekcyjnie😂👌
Odpisz
10 listopada 2017, 06:01
@ProstyGracz:
Odpisz
10 listopada 2017, 00:07
Rozumę to
Odpisz
9 listopada 2017, 22:07
Zapraszam na serwer do tf2 na mapie cp_orange IP - 79.133.194.18:25002
Odpisz
28 marca 2019, 09:12
@Szalonychemik: Upadł już?
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 23:18
Poda mi ktoś listę nerfów? albo przynajmniej tych większych
(te rękawice do heaviego co zwiększają jego szybkość są teraz bezużyteczne)
Odpisz
9 listopada 2017, 21:16
@ChoryGrzyb: nerfy, czyli bronie, które były kiedyś dobre, ale tera są do dupy tia?
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 21:26
@ChoryGrzyb: Kiedyś te rękawice były jedyną bronią którą się opłacało używać oraz były zbyt op. Teraz jest właśnie ok. Poza tym tak ciężko wejść na stronę tf2 i znaleźć zmiany?
Odpisz
9 listopada 2017, 21:16
Ahhhh jak normalni ludzie wpieprzają się na team samych snajperów i medyka. Ale Medyk... Medyk odczuwa to jako zbawienie, od ciągłego spamienia przez natrętnego Skauta" E"
Odpisz
1 listopada 2017, 20:33
ja to sie okropnie ciesze że ta gilotyna czy jak sie to nazywa nie daje krytow gdy masz stuna. to wku*wiało jak diabli. a zwłaszcza dla heavy maina jak ja.
Odpisz
1 listopada 2017, 21:04
@FanNinjaKiwi222: Dla mne mogli spokojnie to zostawić. Teraz jest bezużyteczna, tak sama jak sandman który już nie ogłusza, tylko spowalnia, co sprawia że nie opłaca sie z niego korzystać.
Odpisz
2 listopada 2017, 15:06
@qaz123: jak to sandman nie ogłusza? a to nie jest tak że jak pie**olnie cie z kilometra to cie nie stunuje? a z tą gilotyną to bardzo dobrze że usuneli kryty gdy masz stuna. bardzo dobrze. bo skaut mógł bez problemu zaje**ć każdą klase.
Odpisz
2 listopada 2017, 15:07
@FanNinjaKiwi222: skaut poprostu bez problemu mógł wykorzystać krytykale.
Odpisz
2 listopada 2017, 17:06
@FanNinjaKiwi222: Sandam już w ogóle nie może stunować. Teraz sprawia że wolniej chodzisz... żałosne...
Odpisz
2 listopada 2017, 18:05
@qaz123: tego nie wiedziałem. ale i tak dobrze. bo stun wku*wiał. ale źle bo spowolnienie ch*ja daje. powinno być tak że czułość myszy też magicznie spowalnia.
Odpisz
1 listopada 2017, 19:28
Gruby
Odpisz
1 listopada 2017, 19:48
@maxiu1244: Plan był taki, że ja i Misza mieliśmy pracować razem.
Odpisz
1 listopada 2017, 19:48
Costam gralem skautem ale znerfili sandmana i gilotyne, liczba scout mainow zmniejszyla sie o ponad 60%
Odpisz