Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2017, 16:06
Moja polonistka zjadła by twórcę tego mema za to powtarzające się"Ale"
Odpisz
2 listopada 2017, 14:23
Więc obwiniasz swojego chłopaka.
Odpisz
2 listopada 2017, 14:39
@NorthKoreaBall: dokładnie xD
Odpisz
2 listopada 2017, 18:02
@NorthKoreaBall: Ale go nie masz
Odpisz
2 listopada 2017, 18:30
@Lekki69: więc obwiniasz chłopaka, którego masz w friendzonie
Odpisz
2 listopada 2017, 19:11
@Makaronowy_Kot: Ale jego też nie masz
Odpisz
2 listopada 2017, 19:17
@Lekki69: więc sobie go znajdujesz
Odpisz
2 listopada 2017, 19:56
@Makaronowy_Kot: Zmyslonego
Odpisz
2 listopada 2017, 19:57
@Lekki69: jeju jakim trzeba być przegrywem, że nie dość, że jesteś zmyślony to jeszcze we friendzonie
Odpisz
2 listopada 2017, 20:11
@Makaronowy_Kot: Więc wpi***alasz paczkę ciastek by odreagować
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2017, 21:03
@NorthKoreaBall: A czekolada gorzka
Odpisz
1 listopada 2017, 19:31
Ja tam nie lubię chudych dziewczyn, wolę takie fajne okrąglutkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Opcjonalne pudełeczko na hejty \_/ .)
Odpisz
1 listopada 2017, 19:57
@Polski_Ziemniok: Popieram kolegę wyżej, oczywiście nie do przesady
Odpisz
2 listopada 2017, 15:04
@Polski_Ziemniok: (Sory za autystyczne proporcje, robione na szybko) W moim przypadku to wygląda tak:
I: Przesada. Zupełnie nie Hot.
II: Idzie w dobrą stronę. Nawet Hot.
III: Hot. Hot. I jeszcze raz Hot.
IV: Również Hot, ale nie tak bardzo jak III. (heh, IV wzorowane na mnie)
V i dalej: Przesada. Zupełnie nie Hot.
Odpisz
2 listopada 2017, 15:09
@CrazyMe: Ja tam takie lubię (przykład z GIF-ów z messengera)
Odpisz
2 listopada 2017, 15:15
@Polski_Ziemniok: Boi. Idealna po prostu
Odpisz
2 listopada 2017, 15:44
@CrazyMe: THICC is good
Odpisz
2 listopada 2017, 14:47
to anorektyczki i głodówki są dalej modne? myślałam że teraz jest era fit i wpi***alania białka i ćwiczenie do zachamowania cyklu miesiączki
Odpisz
1 listopada 2017, 21:49
Ttsssssssiiiiiiiiuuuuuu
Odpisz
1 listopada 2017, 21:09
Wstaw to na FB i czekaj na komentarze 13/14 latek
'Taka jaaaa xD'
'Soo trueeeeee' i tym podobne.
Odpisz
1 listopada 2017, 19:38
Odpisz
1 listopada 2017, 19:21
Ja w pigułce
Odpisz
1 listopada 2017, 19:01
co
Odpisz
1 listopada 2017, 18:59
taka ja ;-;
Odpisz
1 listopada 2017, 18:58
To czemu wciąż żyjesz?
Odpisz
1 listopada 2017, 18:54
Odpisz