Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

17 listopada 2021, 23:46

Witamy w 2021, gdzie taka postawa jest akceptowana przez Unię

Avatar Iphonix

10 listopada 2017, 21:16

z jakiej animacji fallout'a to jest?

Avatar PidronPL

10 listopada 2017, 23:18

@Iphonix: chyba z 4 do speciału zręczności

Avatar Iphonix

11 listopada 2017, 09:21

@PidronPL: a dokladna nazwa?

Avatar Reaper_

Edytowano - 11 listopada 2017, 12:07

@Iphonix: Fallout 4 S.P.E.C.I.A.L Video Series-agility

Avatar adix53

11 listopada 2017, 08:41

I DOBRZE! CYGANY WYSTARCZĄ, JAK NA RAZIE!

Avatar pogromcacebul

10 listopada 2017, 22:46

Polska powinna przyjąć uchodźców,chociażby dla tego,że polacy (ci mądrzy)wyjeżdżają za granice i nie będzie komu pracować na nasze przyszłe emerytury. Po za tym teraz i tak trudno o większy burdel niż już jest. Polacy to i tak malo wartościowy naród,wiec nawet jak kilku zginie w zamachu to nie będzie duża strata,chyba że bylby to jeden z niewielu wartościowych ludzi w tym kraju .Wtedy w ostateczności powinno sie ograniczyć ich przyjmowanie.

Avatar kacpi51

11 listopada 2017, 01:30

@pogromcacebul: Wyjdź z domu i połóż się na ulicy, może cię coś przejedzie.

Avatar polandball1

11 listopada 2017, 01:36

Avatar Rube_Wolf

11 listopada 2017, 07:49

@pogromcacebul: Polecam przeczytac Konstytucję.

Avatar MrRolan

11 listopada 2017, 08:02

@pogromcacebul: burdel to ty masz w głowie lewaku.
Najpierw przeczytaj konstytucję, naucz się historii a potem poczytaj w internecie o imigrantach

Avatar introman

11 listopada 2017, 09:04

@pogromcacebul: Przyjmować uchodźców w celu zapewnienia sobie siły roboczej to tak jakby uciąć sobie nogę zardzewiałą piłą z powodu lekkiego bólu kolana.

Uchodźcy nie będą pracować tylko siedzieć na socjalu, więc statystyczny Polak będzie musiał z podatków opłacić nie tylko emerytury, ale także zasiłki dla "uchodźców", plus jeszcze do tego koszty z którymi wiązać się będzie wzmożona działalność służb antyterrorystycznych w przypadku wprowadzenia stanu podwyższonego ryzyka.

Nie życzę ci natomiast, abyś to ty albo ktoś z twojej rodziny okazał się tym "bezwartościowym" człowiekiem zabitym w zamachu.

Avatar roooomek

11 listopada 2017, 09:24

@introman: mamy Ukraińców nie potrzeba nam imigrantów

Avatar pogromcacebul

11 listopada 2017, 11:27

@kacpi51: I właśnie dllatego potrzebni nam terroryści,żeby zabijać takich bezwartościowych polaków jak ty

Avatar Marek6667

11 listopada 2017, 11:41

@pogromcacebul: jestem za

Avatar Mikatrix

10 listopada 2017, 20:03

,,Otwórzcie granice!"
Przepraszam bardzo, ale kiedy to Polska wyszła z Szengen?
Czy coś mnie ominęło?

Avatar Pomaranczowy

10 listopada 2017, 20:25

@Mikatrix: Otwórzcie granicę dla uchodźców

Avatar Krzyniu

10 listopada 2017, 20:25

@Mikatrix: XD

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2017, 20:46

Avatar baarts

10 listopada 2017, 21:54

O, krzyniu nie jest lesbijką...

Avatar FullPain

10 listopada 2017, 22:32

Mit maj nju bojfrend

Avatar FullPain

10 listopada 2017, 22:32

The only memes i really appreciate

Avatar romanow

10 listopada 2017, 19:03

Jak zapłacicie nam reperacje wojenne XD

Avatar xMacius

10 listopada 2017, 21:03

@romanow: Nawet jak zapłacą to nie wpuścimy i ch*j ;)

Avatar xMacius

10 listopada 2017, 21:04

@romanow: Bo to oni łamią unijne prawo nie my

Avatar DavePL1234

10 listopada 2017, 19:37

Przynajmniej jedną rzecz robimy dobrze :P

Avatar MasloJestPyszne

10 listopada 2017, 19:06

5 bo fallout.

Avatar
SzanownyPanZulMietek

2 listopada 2017, 17:20

poeci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MrRolan
Dodane przez: MrRolan

Dobrze czasem się oderwać

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka