Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2021, 23:46
Witamy w 2021, gdzie taka postawa jest akceptowana przez Unię
Odpisz
10 listopada 2017, 21:16
z jakiej animacji fallout'a to jest?
Odpisz
10 listopada 2017, 23:18
@Iphonix: chyba z 4 do speciału zręczności
Odpisz
11 listopada 2017, 09:21
@PidronPL: a dokladna nazwa?
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2017, 12:07
@Iphonix: Fallout 4 S.P.E.C.I.A.L Video Series-agility
Odpisz
11 listopada 2017, 08:41
I DOBRZE! CYGANY WYSTARCZĄ, JAK NA RAZIE!
Odpisz
10 listopada 2017, 22:46
Polska powinna przyjąć uchodźców,chociażby dla tego,że polacy (ci mądrzy)wyjeżdżają za granice i nie będzie komu pracować na nasze przyszłe emerytury. Po za tym teraz i tak trudno o większy burdel niż już jest. Polacy to i tak malo wartościowy naród,wiec nawet jak kilku zginie w zamachu to nie będzie duża strata,chyba że bylby to jeden z niewielu wartościowych ludzi w tym kraju .Wtedy w ostateczności powinno sie ograniczyć ich przyjmowanie.
Odpisz
11 listopada 2017, 01:30
@pogromcacebul: Wyjdź z domu i połóż się na ulicy, może cię coś przejedzie.
Odpisz
11 listopada 2017, 01:36
@pogromcacebul:
Odpisz
11 listopada 2017, 07:49
@pogromcacebul: Polecam przeczytac Konstytucję.
Odpisz
11 listopada 2017, 08:02
@pogromcacebul: burdel to ty masz w głowie lewaku.
Najpierw przeczytaj konstytucję, naucz się historii a potem poczytaj w internecie o imigrantach
Odpisz
11 listopada 2017, 09:04
@pogromcacebul: Przyjmować uchodźców w celu zapewnienia sobie siły roboczej to tak jakby uciąć sobie nogę zardzewiałą piłą z powodu lekkiego bólu kolana.
Uchodźcy nie będą pracować tylko siedzieć na socjalu, więc statystyczny Polak będzie musiał z podatków opłacić nie tylko emerytury, ale także zasiłki dla "uchodźców", plus jeszcze do tego koszty z którymi wiązać się będzie wzmożona działalność służb antyterrorystycznych w przypadku wprowadzenia stanu podwyższonego ryzyka.
Nie życzę ci natomiast, abyś to ty albo ktoś z twojej rodziny okazał się tym "bezwartościowym" człowiekiem zabitym w zamachu.
Odpisz
11 listopada 2017, 09:24
@introman: mamy Ukraińców nie potrzeba nam imigrantów
Odpisz
11 listopada 2017, 11:27
@kacpi51: I właśnie dllatego potrzebni nam terroryści,żeby zabijać takich bezwartościowych polaków jak ty
Odpisz
11 listopada 2017, 11:41
@pogromcacebul: jestem za
Odpisz
10 listopada 2017, 20:03
,,Otwórzcie granice!"
Przepraszam bardzo, ale kiedy to Polska wyszła z Szengen?
Czy coś mnie ominęło?
Odpisz
10 listopada 2017, 20:25
@Mikatrix: Otwórzcie granicę dla uchodźców
Odpisz
10 listopada 2017, 20:25
@Mikatrix: XD
Odpisz
10 listopada 2017, 20:46
@Krzyniu:
Odpisz
10 listopada 2017, 21:54
O, krzyniu nie jest lesbijką...
Odpisz
10 listopada 2017, 22:32
Mit maj nju bojfrend
Odpisz
10 listopada 2017, 22:32
The only memes i really appreciate
Odpisz
10 listopada 2017, 19:03
Jak zapłacicie nam reperacje wojenne XD
Odpisz
10 listopada 2017, 21:03
@romanow: Nawet jak zapłacą to nie wpuścimy i ch*j ;)
Odpisz
10 listopada 2017, 21:04
@romanow: Bo to oni łamią unijne prawo nie my
Odpisz
10 listopada 2017, 19:37
Przynajmniej jedną rzecz robimy dobrze :P
Odpisz
10 listopada 2017, 19:06
5 bo fallout.
Odpisz
2 listopada 2017, 17:20
poeci
Odpisz