Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2019, 19:37
A miał być ładny wiersz...
Odpisz
19 lipca 2018, 11:54
Towarzysze :)
Odpisz
31 stycznia 2018, 21:36
NO NO NO NO NOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
2 listopada 2017, 19:31
niektorym gimbokomuchom juz stanął
Odpisz
2 listopada 2017, 19:57
@SweetTea: Azjonazistko!
Odpisz
2 listopada 2017, 20:03
@KacperUE: w sumie to nie jestem za bardzo za zadnym z ustrojow ktore są na świecie
wszystkie mają dziury
Odpisz
2 listopada 2017, 20:05
@SweetTea: Stalin vult
Odpisz
2 listopada 2017, 20:22
@KacperUE: Komunizm. Nie działa.
Odpisz
2 listopada 2017, 20:50
@KacperUE: przestań. udawanie że komjunizm jes ultra idealny nie jest śmieszne. rozumiem żarty żarciami ale to co robisz nie jest zabawne (wjem że prawdopodobnie bejtujes)
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 20:55
@Princess_Unattainable: Nakryli mnie na baitcie
Odpisz
4 listopada 2017, 13:13
@SweetTea: Są ludzie, którzy preferują brak ustroju :v
Odpisz
4 listopada 2017, 14:34
@FinlandMasterRace: Anarchie?To są Ukraincy!
Odpisz
4 listopada 2017, 15:03
@KacperUE: Jestem Ukraińcem.
Odpisz
4 listopada 2017, 15:08
@FinlandMasterRace: Ukrainca Anarchista?
Odpisz
4 listopada 2017, 15:10
@KacperUE: Znaczy, nie ukraińcem, ale anarchistą owszem.
Odpisz
4 listopada 2017, 20:27
@FinlandMasterRace: Anarchia nie ma prawa istnienia
Odpisz
4 listopada 2017, 21:20
@KacperUE: Ponieważ ona jest brakiem, a nie bytem.
Jestem za teorią Tysiąca Liechtensteinów.
Odpisz
5 listopada 2017, 09:18
@FinlandMasterRace: co
Odpisz
5 listopada 2017, 12:07
@KacperUE: Na Wikipedii o Hoppe jest o tym.
Zobacz sobie.
Odpisz
5 listopada 2017, 15:58
@FinlandMasterRace: Anarchokapitalistą jesteś!
Odpisz
5 listopada 2017, 16:00
@FinlandMasterRace: a słyszałeś o Chrześcijańskim libertarianizmie i komunistycznym(ludowym)
Odpisz
5 listopada 2017, 16:24
@KacperUE: No oczywiście, mój Wielki Brat wszystko wyszczegółowanie powyjaśniał.
Preferuję Sztyrnerowską wersję aniżeli te "Chrześcijańskie", czy "Komunistyczne XDDDDDDD" wersje tbh.
Odpisz
4 listopada 2017, 13:20
Czy tylko ja pomyślałam o Tordzie z Eddsworld?
Odpisz
4 listopada 2017, 13:53
@oALOLAo: co ma jakis tort do komunizmu ?
Odpisz
4 listopada 2017, 13:57
@Fafikens12: Jest komunistą
Odpisz
4 listopada 2017, 21:17
@oALOLAo: wyku*wiaj ;))))))
Odpisz
3 listopada 2017, 09:58
"oswobodziciel" RP
Odpisz
3 listopada 2017, 03:12
Je**ć zsrr.
Odpisz
2 listopada 2017, 19:15
Byo!!!
Odpisz
2 listopada 2017, 19:16
@Matizkk: było takie. czyli nie było
Odpisz
2 listopada 2017, 19:24
bylo takie same
Odpisz
2 listopada 2017, 20:17
poprawiony polandball wygląda dziwnie
Odpisz
2 listopada 2017, 20:31
@SnaqS: w mappingach jest spoko i prawidlowy ale w komiksach musi byc odwrocony
Odpisz
2 listopada 2017, 19:35
Armia Czerwona a była umundurowana Beżowo
Odpisz
2 listopada 2017, 20:04
@VladPutin: ale już nie pod beżową flagą
Odpisz
2 listopada 2017, 19:38
NADCHODZEM
Odpisz
2 listopada 2017, 19:38
Było podobne.
W ostatnim obrazku było:
-Ku*wa it's Russia.
Coś takiego.
Odpisz
2 listopada 2017, 19:14
nylo
Odpisz