Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2017, 23:23
JA WTEDY BYŁEM!
BŁĄD JEST NA TEJ MAPCE
Odpisz
5 listopada 2017, 10:49
@PepeTheCrusader: W 1507 krucjaty od dawna wygineły
Odpisz
5 listopada 2017, 11:09
@Davido: Wtedy się zaczęły hiszpańskie inkwizycje
Odpisz
5 listopada 2017, 12:19
@Davido: ale ja żyłem już od bardzo dawna
Odpisz
3 marca 2018, 08:18
@Davido: Soldier z Team fortress zabijał nazistów do lat 70 i nie przeszkadzał mu koniec wojny
Odpisz
3 marca 2018, 12:58
@XDoge: Do czego się to ku*wa odnosi
Nazizm to idea więc nie potrzebuje spacjalnych warunków by istnieć
a krucjat zaprzestano do tamtego czasu więc nie istniało wtedy coś takiego jak "krzyżowiec"
Odpisz
3 marca 2018, 13:04
@Davido: do tego żebyś nie spierał się z pepe krzyżowcem o wiek czy dwa tylko się wyluzował
Odpisz
3 marca 2018, 13:06
@XDoge: I na dodatek kiego ch*ja odpowiadasz na stare komentarze
Wpi***alasz się do jakiegoś zamkniętego już wątku bez powodu by uważać że to ty masz ku*wa rację
Odpisz
5 listopada 2017, 21:45
Spisek wszechczasów!
Odpisz
2 listopada 2017, 23:01
Co to się działo wtedy na terenie Francji, Niemiec i Włoch?
Odpisz
2 listopada 2017, 23:02
@okrutnik: Liczba użytkowników jeja.pl wynosiła 0
Odpisz
2 listopada 2017, 23:10
@Kejdzej: prawda!
Odpisz
5 listopada 2017, 10:16
@okrutnik: na terenie francji i niemczech było holy roman empire a francja z burgundią walczyla a hiszpania z aragonem a wlochy to tak nie wiem
Odpisz
5 listopada 2017, 10:31
@Dulineek: kastylia z aragonem*
Odpisz
5 listopada 2017, 11:26
@reLik: *Kastylia z Aragonią
Odpisz
5 listopada 2017, 11:29
@Dulineek: Włochy też były rozbite. Część należała do papiestwa, część do Neapolu a reszta to były małe włoskie państewka.
Odpisz
3 listopada 2017, 12:13
W Rosji było paru
Odpisz
5 listopada 2017, 10:06
@XDoge: W 1507?
Odpisz
5 listopada 2017, 11:26
To Rosja
Odpisz
5 listopada 2017, 10:30
co za piękne czasy to były, nie było ch*jowych memów
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 11:31
Piękne czasy bo cię nie było
Odpisz
6 listopada 2017, 06:35
mnie może nie być w każdej chwili, ale kto by wkurzał ludzi
Odpisz
5 listopada 2017, 10:20
Widać tu niezwykły wzrost popularności jeja przez te 510 lat.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:31
Już jaskiniowcy praktykowali sztukę memów. Pewien neandertalczyk o imieniu Bożydar Szary kiedyś do ludu ciemnego przemówił "A niechaj profesję naszą przekujmy w brzemię które nosić będziemy a potomkowie nasi z dumą będą nieść równierz" - Krzyknął wtedy: "Jeja!"
I tak z roku na rok z dekady na dekadę piktogramy te popularność oraz uznanie zyskiwały. I tak do czasów nowożytnych aź pewną mądra głowa, potomek Bożydara Szarego i żony jego wszystko przemienił w wygodną, dającą humor i dobre samopoczucie witrynę.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:35
@PimpekLord: Zgłaszam to do prokuratury
Odpisz
3 listopada 2017, 06:51
@PimpekLord: pomyslec ze to sie zdarzylo az 2017 lat temu
Odpisz
3 listopada 2017, 07:55
>2017 lat temu
>jaskinowcy którzy żyli kilkanaście tysięcy lat temu
Boi
Odpisz
3 listopada 2017, 08:34
@Davido: jak już to 21700 lat temu
Odpisz
3 listopada 2017, 10:49
@Davido: pomylilem z afryka
Odpisz
2 listopada 2017, 23:23
Jak tak można
Odpisz
2 listopada 2017, 23:11
A może jest niebieskie, to tam ile jest jejowiczów.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:08
1507?
A nie sto lat wcześniej?
Odpisz