Wielki kraj, wielki naród
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2019, 20:42
Norwegia
Odpisz
5 stycznia 2019, 11:05
vive la france!
Odpisz
25 października 2018, 17:24
Mieszkam w Niemczech.
Odpisz
12 października 2018, 18:31
To ja zjem w Serbii kebaba...
Odpisz
12 września 2018, 14:05
jej! mieszkam w bułagri!
Odpisz
9 czerwca 2018, 18:38
mieszkam na krańcu irlandii ;-;
Odpisz
4 listopada 2017, 06:19
Z tego wychodzi że mieszkam na dnie morza
Odpisz
4 listopada 2017, 15:53
@SzyMOON_: Ja w Niemczech ;-;
Odpisz
4 listopada 2017, 19:47
@SzyMOON_: NIE SŁYSZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁEM!
Odpisz
6 listopada 2017, 00:51
@SzyMOON_: ja w Polsce pozdro
Odpisz
9 grudnia 2017, 20:46
@SzyMOON_: ja też
Odpisz
3 listopada 2017, 17:43
Odpisz
3 listopada 2017, 21:14
@SweetTea: O co chodzi?
Odpisz
3 listopada 2017, 21:24
W miejsce polski jest morze.
Odpisz
3 listopada 2017, 21:27
@fixo12: aha, no tak PS czemu wszyscy są teraz na jeja.pl i pewnie mobilnie
Odpisz
3 listopada 2017, 21:30
Nie wiem ja właśnie wracam z pracy.
Odpisz
3 listopada 2017, 21:36
@fixo12: aha...
Odpisz
3 listopada 2017, 23:18
ok
Odpisz
4 listopada 2017, 11:18
@ZEUS_: Co ok?
Odpisz
4 listopada 2017, 14:46
no ok
Odpisz
4 listopada 2017, 16:14
@ZEUS_: ale co ok?!
Odpisz
3 listopada 2017, 18:38
Bardzo dobra mapa. Nawet Krym jest prawidłowo oznaczony.
Odpisz
3 listopada 2017, 21:13
@Deprecha: no. Bo krym należy do Tatarów, jak już to do Ukrainy. Rosja ma za mało miejsca?! A tak po za tym W Rosji jest ok. 126 000 000 mieszkańców. A w Kazachstanie około 160 000 000 mieszkańców!
Odpisz
4 listopada 2017, 15:17
To raczej zez względu na to, że większość Rosji to prawie niezamieszkana Syberia
Odpisz
4 listopada 2017, 16:13
@wiedzma102: wiem.Ale tereny zamieszkane są o wiele większe od kazachstanu. GĘSTOŚĆ ZALUDNIENIA
Odpisz
3 listopada 2017, 21:10
Pewien historyk orzekł że gdyby nie błąd pewnego króla, to królestwo Polskie byłoby na całą Europę rozprzestrzenione czyli nie istniały termin "Europa"
Odpisz
3 listopada 2017, 21:28
Ten błąd nazywał się "rozbiciem dzielnicowym".
Odpisz
3 listopada 2017, 22:24
@NixxoN: no racja, nawet w któreś książce kiedyś czytałem że sytuacja w polsce to wina krzywoustego
Odpisz
3 listopada 2017, 23:11
@bylejakbylegdzie: Ku*wa ;-;
Odpisz
4 listopada 2017, 11:30
@NixxoN: Bo ku*wa jak inni się pogodzili z tym kto był władcą,to niby czemu jego następcy mieliby się pokłócić?I przez tego kretyna Europą rządzi kraj,który rozpoczął obie światowe.
Odpisz
4 listopada 2017, 11:21
Taka polska to tylko w chorych umysłach narodowców
Odpisz
4 listopada 2017, 00:32
CHFAŁA WIELKIEJ POLSCE
Odpisz
3 listopada 2017, 23:12
Polska większa od Polski
Odpisz
3 listopada 2017, 17:39
Taką mapę Europy znalazłem dziś w sali od niemieckiego.
Odpisz
3 listopada 2017, 18:05
@Krzyniu: upośledzona jakaś.
Odpisz
3 listopada 2017, 21:36
@Krzyniu: Ktoś tu chyba wciąż wierzy w rozbiór.
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 21:57
@Krzyniu: Ta mapa ma z 25 lat.
Jest ZSRR, ale Niemcy są zjednoczone.
Skupane.
Odpisz
3 listopada 2017, 22:19
@Krzyniu: Interesting
Odpisz
3 listopada 2017, 22:28
@Krzyniu: Ja bym ją zdjął i wy***ał do kosza,bo tylko do tego się nadaje
Odpisz
3 listopada 2017, 22:43
Może być z 91
Odpisz
3 listopada 2017, 21:37
Polska jest większa nawet od Polski skubana.
Odpisz