Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NotAwpMaster

2 marca 2019, 20:42

Norwegia

Avatar Yukiterku

5 stycznia 2019, 11:05

vive la france!

Avatar
Konto usunięte

25 października 2018, 17:24

Mieszkam w Niemczech.

Avatar heroder55

12 października 2018, 18:31

To ja zjem w Serbii kebaba...

Avatar eme781

12 września 2018, 14:05

jej! mieszkam w bułagri!

Avatar StrusPedziwiatr

9 czerwca 2018, 18:38

mieszkam na krańcu irlandii ;-;

Avatar SzyMOON_

4 listopada 2017, 06:19

Z tego wychodzi że mieszkam na dnie morza

Avatar SamurajSonia

4 listopada 2017, 15:53

@SzyMOON_: Ja w Niemczech ;-;

Avatar Andrzej_Duda

4 listopada 2017, 19:47

@SzyMOON_: NIE SŁYSZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁEM!

Avatar ozi12

6 listopada 2017, 00:51

@SzyMOON_: ja w Polsce pozdro

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2017, 20:46

@SzyMOON_: ja też

Avatar SweetTea

3 listopada 2017, 17:43

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar ZEUS_

4 listopada 2017, 14:46

no ok

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2017, 16:14

@ZEUS_: ale co ok?!

Avatar Deprecha

3 listopada 2017, 18:38

Bardzo dobra mapa. Nawet Krym jest prawidłowo oznaczony.

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 21:13

@Deprecha: no. Bo krym należy do Tatarów, jak już to do Ukrainy. Rosja ma za mało miejsca?! A tak po za tym W Rosji jest ok. 126 000 000 mieszkańców. A w Kazachstanie około 160 000 000 mieszkańców!

Avatar wiedzma102

4 listopada 2017, 15:17

To raczej zez względu na to, że większość Rosji to prawie niezamieszkana Syberia

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2017, 16:13

@wiedzma102: wiem.Ale tereny zamieszkane są o wiele większe od kazachstanu. GĘSTOŚĆ ZALUDNIENIA

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 21:10

Pewien historyk orzekł że gdyby nie błąd pewnego króla, to królestwo Polskie byłoby na całą Europę rozprzestrzenione czyli nie istniały termin "Europa"

Avatar NixxoN

3 listopada 2017, 21:28

Ten błąd nazywał się "rozbiciem dzielnicowym".

Avatar bylejakbylegdzie

3 listopada 2017, 22:24

@NixxoN: no racja, nawet w któreś książce kiedyś czytałem że sytuacja w polsce to wina krzywoustego

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 23:11

@bylejakbylegdzie: Ku*wa ;-;

Avatar Andrzej_Duda

4 listopada 2017, 11:30

@NixxoN: Bo ku*wa jak inni się pogodzili z tym kto był władcą,to niby czemu jego następcy mieliby się pokłócić?I przez tego kretyna Europą rządzi kraj,który rozpoczął obie światowe.

Avatar AHwasright

4 listopada 2017, 11:21

Taka polska to tylko w chorych umysłach narodowców

Avatar Frutti56

4 listopada 2017, 00:32

CHFAŁA WIELKIEJ POLSCE

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 23:12

Polska większa od Polski

Avatar Krzyniu

3 listopada 2017, 17:39

Taką mapę Europy znalazłem dziś w sali od niemieckiego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MoNka455

3 listopada 2017, 22:28

@Krzyniu: Ja bym ją zdjął i wy***ał do kosza,bo tylko do tego się nadaje

Avatar YouGoSlavia

3 listopada 2017, 22:43

Może być z 91

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 21:37

Polska jest większa nawet od Polski skubana.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Frustrujące

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przerwa na herbatkę

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka