Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2017, 21:17
Tak poza tym gdzie to przejście prowadzi
Odpisz
5 listopada 2017, 23:07
Na drugą stronę szosy.
Odpisz
5 listopada 2017, 23:16
@trinty: Ale tam jest płot
Odpisz
6 listopada 2017, 00:07
No to najwidoczniej trzeba go przeskoczyć.
Odpisz
6 listopada 2017, 17:56
No chyba właśnie dlatego zrobiono to drugie?!
Odpisz
7 listopada 2017, 13:13
Ja bym poszła prawidłowo czyli prosto, bo jakoś dziwnie by to wyglądało jakbyś szedł to drugą!?!??!!!!??!?!!?!??
Odpisz
6 listopada 2017, 16:18
Perfekt
Odpisz
6 listopada 2017, 16:00
Pewnie jeszcze do farby wody dolał ;)
Odpisz
5 listopada 2017, 22:18
Dostaję oragazmu
Odpisz
5 listopada 2017, 23:01
@Sp1zg4nY: odpisz jej. szybko.
Odpisz
5 listopada 2017, 23:14
@hehineji: nie lubię jej xd
Odpisz
5 listopada 2017, 23:18
@Sp1zg4nY: Daj namiary, to ja z chęcią ją polubię xd
Odpisz
5 listopada 2017, 23:18
@Sp1zg4nY: to na ch*j z nia piszesz?
Odpisz
6 listopada 2017, 00:06
@venomman: po co Ci namiary na dz*wkę i ćpunkę? piszę z nią tylko dlatego, że mam za darmo trawkę i czasem zdjęcia powysyła. WTF dlaczego prawie każdy jejak który mi odpisuje na komntarz ze ss to zawsze jest o tym, że mam ładne koleżanki
Odpisz
6 listopada 2017, 09:56
@Sp1zg4nY: Same korzyści z dz*wki i dealerki :v
Odpisz
6 listopada 2017, 11:24
@Sp1zg4nY: kto to jest w ogole XD
Odpisz
6 listopada 2017, 15:44
@venomman: wiem, dlatego z nią piszę. Nie podam namiarów
Odpisz
6 listopada 2017, 17:46
@Sp1zg4nY: Za bycie samolubem i nie dzielenie się koleżanką bozia skaże :v
Odpisz
6 listopada 2017, 18:24
@venomman: dawaj na priv
Odpisz
6 listopada 2017, 19:20
@Sp1zg4nY: je**ne ćpuny
Odpisz
6 listopada 2017, 19:34
@gelo1238: nie ćpam... już. Sprzedaję to albo się wymieniam
Odpisz
6 listopada 2017, 19:35
@Sp1zg4nY: je**ny diler
Odpisz
6 listopada 2017, 19:48
@gelo1238: w sumie, to się cieszę, że nim jestem
Odpisz
5 listopada 2017, 22:40
kapitan bomba?
Odpisz
5 listopada 2017, 23:03
@Filipsss: Blok Ekipa...
Odpisz
6 listopada 2017, 20:12
@nata127: wahałem się między tym a tym
Odpisz
5 listopada 2017, 21:43
Dziekuje
Chętnie go zjem
(Weź burgera)
Szkoda że spongeboba tu nie ma
To jego ulubione
Bardzo bym chciał żeby tu wrócił
(Zjedz kęsa)
Nie potrafię!
Odpisz
5 listopada 2017, 22:27
@PAPAJRUSv2: Em... co?
Odpisz
5 listopada 2017, 23:36
@PAPAJRUSv2: *łączy wątki* co xd
Odpisz
4 listopada 2017, 00:19
No, to 200 złociszy się należy.
Odpisz
5 listopada 2017, 21:35
@crimzon: -Ku*wa ile
-Z fakturą było by więcej
Odpisz
5 listopada 2017, 21:33
O! widzę że jest średnia 5.0. Szkoda by było, gdyby ktoś ją zniszczył
Odpisz
4 listopada 2017, 14:40
Odpisz
3 listopada 2017, 21:37
Paanie, kto panu tak to spie*dolił?
Odpisz
3 listopada 2017, 21:22
działa
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 20:55
Nie no panie wiesiu zajebiście odje**ne
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 20:23
Trójwymiarowe przejście dla pieszych. Artysta namęczył się nie wiadomo jak, by uzyskać efekt głębi. A w i tak powiecie, że zwyczajna fuszerka
Odpisz
3 listopada 2017, 19:41
Czy to Rosja? Po napisach wnioskuję, że chyba tak
Odpisz
3 listopada 2017, 19:38
To jest robota takiego specjalisty, na jakiego ten kraj zasługuje
Odpisz