Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Tymi się chodzi
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2017, 17:03
NPC'ty przestrzegają... i od biedy może nawet gracz jak się nudzi chociaż ja jak się nudzę to biere czołga i rozpi***alam wszystko xd
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2017, 17:35
Raz było tak że grałem w gta san andreas sobie na legalu w lambo i czerwone światło to ja udaje normalnego przechodnia i czekam asz będzie zielonea jak nagle karetka jak mnie nie je**eła że musiałem znowu malować
Odpisz
3 listopada 2017, 20:29
Ale a czasem sobie lubie pojeżdzić legalnie...
Odpisz
3 listopada 2017, 22:08
@SzyMONECKI009: Też.
Odpisz
4 listopada 2017, 01:22
@SzyMONECKI009: Też kiedyś spróbowałem. Cierpliwości starczyło mi na jedne światła.
Odpisz
5 listopada 2017, 15:44
@SzyMONECKI009: Ja kiedyś próbowałem w GTA IV. Czekałem na światłach, parę razy się zmieniło na zielone, a gość przede mną ciągle stał w miejscu. Wku*wiłem się, wysiadłem z auta, a tam gościu leży na kierownicy. Chyba zawał ale nie wiem.
Odpisz
6 listopada 2017, 07:08
@vass296: .
Odpisz
5 listopada 2017, 16:50
Npc jej przestrzegają, czasem dla zabawy ja też :v
Odpisz
5 listopada 2017, 21:21
@sano110: jak się nudzi to się z prawem jeździ w gta ;)
Odpisz
5 listopada 2017, 17:17
Kiedyś kontroler przejął znajomy mojej matki. Chciał pokazać, że zna się na grach. Akurat włączone było need for Speed z jazdą po mieście. Stał na czerwonym... I zastanawiał się czemu nie chcę się zmienić
Odpisz
3 listopada 2017, 20:24
Npc jej przestrzega
Odpisz
3 listopada 2017, 20:25
@Boberek00: Akurat kiedy robiłem tego screena jakiś wariat przejechał na czerwonym.
Odpisz
3 listopada 2017, 20:25
@Boberek00: Ten pickup na autostradzie w tle
Odpisz
5 listopada 2017, 16:00
@Boberek00: czasem sie zdarza że NPC sobie jedzie tak o nawet na czerwonym.
Odpisz
5 listopada 2017, 14:39
A opcja car stereo w wersji na ps2 coś dawała ?
Odpisz
3 listopada 2017, 20:32
Raz mnie popie**oliło i chciałem zagrać na konsoli. Akurat była jakaś gra w auto, więc włączyłem i postanowiłem jeździć poprawnie. ALE CH*J KU*WA NIE WIEM CZY TO SPRAWA 30 FPS ALE ŚWIATŁO SIĘ NIE ZMIENIAŁO I CZEKAŁEM NA CZERWONYM AŻ SIĘ XBOX WYŁĄCZYŁ OD BEZRUCHU
Odpisz
3 listopada 2017, 21:18
@Krzyniu: czo za gra
Odpisz
3 listopada 2017, 21:30
W auto
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 21:34
@Krzyniu: No nieźle
Odpisz
3 listopada 2017, 20:33
Do tego w co drugim pościgu chociaż jedna zostaje przejechana.
Odpisz
3 listopada 2017, 20:29
Boty ją przestrzegają, dzięki niej łatwiej zaje**ć komuś auto.
Odpisz
3 listopada 2017, 20:28
albo o sztylecie w Gothicu
Odpisz