Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

15 grudnia 2017, 17:03

NPC'ty przestrzegają... i od biedy może nawet gracz jak się nudzi chociaż ja jak się nudzę to biere czołga i rozpi***alam wszystko xd

Avatar Kaintedover78

Edytowano - 14 listopada 2017, 17:35

Raz było tak że grałem w gta san andreas sobie na legalu w lambo i czerwone światło to ja udaje normalnego przechodnia i czekam asz będzie zielonea jak nagle karetka jak mnie nie je**eła że musiałem znowu malować

Avatar SzyMONECKI009

3 listopada 2017, 20:29

Ale a czasem sobie lubie pojeżdzić legalnie...

Avatar vince_

3 listopada 2017, 22:08

Avatar SynMarsa

4 listopada 2017, 01:22

@SzyMONECKI009: Też kiedyś spróbowałem. Cierpliwości starczyło mi na jedne światła.

Avatar vass296

5 listopada 2017, 15:44

@SzyMONECKI009: Ja kiedyś próbowałem w GTA IV. Czekałem na światłach, parę razy się zmieniło na zielone, a gość przede mną ciągle stał w miejscu. Wku*wiłem się, wysiadłem z auta, a tam gościu leży na kierownicy. Chyba zawał ale nie wiem.

Avatar Quervik

6 listopada 2017, 07:08

Avatar sano110

5 listopada 2017, 16:50

Npc jej przestrzegają, czasem dla zabawy ja też :v

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2017, 21:21

@sano110: jak się nudzi to się z prawem jeździ w gta ;)

Avatar Nocta

5 listopada 2017, 17:17

Kiedyś kontroler przejął znajomy mojej matki. Chciał pokazać, że zna się na grach. Akurat włączone było need for Speed z jazdą po mieście. Stał na czerwonym... I zastanawiał się czemu nie chcę się zmienić

Avatar Boberek00

3 listopada 2017, 20:24

Npc jej przestrzega

Avatar czarekdoge100

3 listopada 2017, 20:25

@Boberek00: Akurat kiedy robiłem tego screena jakiś wariat przejechał na czerwonym.

Avatar czarekdoge100

3 listopada 2017, 20:25

@Boberek00: Ten pickup na autostradzie w tle

Avatar FanNinjaKiwi222

5 listopada 2017, 16:00

@Boberek00: czasem sie zdarza że NPC sobie jedzie tak o nawet na czerwonym.

Avatar Ghost_Rider007

5 listopada 2017, 14:39

A opcja car stereo w wersji na ps2 coś dawała ?

Avatar Krzyniu

3 listopada 2017, 20:32

Raz mnie popie**oliło i chciałem zagrać na konsoli. Akurat była jakaś gra w auto, więc włączyłem i postanowiłem jeździć poprawnie. ALE CH*J KU*WA NIE WIEM CZY TO SPRAWA 30 FPS ALE ŚWIATŁO SIĘ NIE ZMIENIAŁO I CZEKAŁEM NA CZERWONYM AŻ SIĘ XBOX WYŁĄCZYŁ OD BEZRUCHU

Avatar
iqhawe

3 listopada 2017, 21:18

@Krzyniu: czo za gra

Avatar Krzyniu

3 listopada 2017, 21:30

W auto

Avatar Adi34

Edytowano - 3 listopada 2017, 21:34

@Krzyniu: No nieźle

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 20:33

Do tego w co drugim pościgu chociaż jedna zostaje przejechana.

Avatar Zakapturzony13579

3 listopada 2017, 20:29

Boty ją przestrzegają, dzięki niej łatwiej zaje**ć komuś auto.

Avatar
Grzesieku

3 listopada 2017, 20:28

albo o sztylecie w Gothicu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Tymi się chodzi

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka