Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 listopada 2017, 14:26
Za każdym razem, kiedy robiliśmy projekty w grupach, na mnie spadały wszystkie obowiązki. W końcu uznałam, źe trzeba coś z tym zrobić. Idę do nauczycielki i mówię, że będę pracować sama, bo i tak na jedno wychodzi z takimi grupami. Na początku się zgodziła, robię projekty sama, wszystko spoko. A po miesiącu - ,,zrobicie projekt o chorobach genetycznych". Pytam, czy mogę sama. Nie. Pytam dlaczego. ,,Bo jest za mało chorób". Nie powiem, starałam się ukryć śmiech i powiedziałam, że znajdę jakąś spoza podręcznika. Nauczycielka się zmieszała i w końcu powiedziała, że nie mogę robić sama, bo jak ja nie zachęcę mojej grupy do pracy to oni nic nie zrobią. Znowu projekt grupowy robię sama, w towarzystwie rozwrzeszczanych kolegów z klasy :)
#nbc
Odpisz
4 listopada 2017, 21:27
Zrób sama i powiedz, że nie będziesz liczyć na leniwych gnojów i wolisz zrobić sama i dobrze
Odpisz
5 listopada 2017, 16:20
Powiedz nauczycielce, że i tak nic nie robili. Pały zostaną powstawiane, a ty słuszną ocenę.
Odpisz
4 listopada 2017, 21:11
Właśnie mi się to teraz dzieje. Na religii dostaliśmy za zadanie zrobienie prezentacji pp o dowolnej sekcie. Mnie do trzech raków nauczycielka dała, się zmówiliśmy, że w ferie (które jutro mijają) zrobimy, tym durniom codziennie o tym przypominałem, ale żadnego to nie obchodziło bO yOLo i teraz mam zamiar całą prezentację sam zrobić ;v ich problem że pałę dostaną...
Odpisz
4 listopada 2017, 11:44
było, pamiętam że komentowałem tego samego mema kilka miesięcy temu moją historią jak oszukaliśmy panią od artystycznych
Odpisz
4 listopada 2017, 13:31
@polak922: gdzie można znaleźć Twoją historie?
Odpisz
4 listopada 2017, 14:39
@kitsune_senpai: nie chce mi się teraz szukać ale szło to mniej więcej tak
-duża praca na artystycznych
-5 grup
-nasza grupa nawet nie zaczęła
-pani zapomniała spytać naszą
-pyta się co dostaliśmy
- mówię że chyba 5
-cała grupa dostaje 5
Odpisz
4 listopada 2017, 14:46
@polak922: jak to plan idealny
Odpisz
4 listopada 2017, 20:48
@kitsune_senpai: Miałem podobnie :p Cała klasa miała robić kotyliony na ocenę, a ja wolałem grać na telefonie oczywiście, gdy babka do mnie podeszła, spytała się gdzie mam kotylion, powiedziałem że oddałem i miałem dostać 4-kę. No i dostałem :>
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 10:46
> 4 osoby w grupie
> ja pracuję z kolegą i cały czas wymieniamy się sugestiami
> 2 inne osoby siedzą na komórkach z czego jeden z nich cały czas się drze
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 11:01
Ostatnio miałem sytuację z takiej mańki.
<robimy projekt w 4 osoby
<typy z przodu zartuja między sb, <napisali 2 zdania
<pani mówi że nie o to chodziło
<pod koniec lekcji pusta kartka i uwaga dla wszystkich w grupie
<prezentacja projektów na następnej lekcji za tydzień
<2 dni przed proszą mnie bym napisał
<no spoko
<przed lekcją przeczytali, skomentowali i powiedzieli co dopisać
<jeszcze kazali przeczytać
<noi po piątce dla 4 osób
Odpisz