Samolot z przeszkloną podłogą, odważysz się spojrzeć w dół?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2018, 14:21
oczywiście
Odpisz
7 kwietnia 2013, 12:29
Poza tym że szkło jest słabe to jeszcze pod pasażerami nie ma bezpośrednio podłogi tylko luki bagażowe elektronika i inne, także to mogły by być co najwyżej ekran i kamery na spodzie.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 09:03
@TheGreatcat: Dla twojej wiadomości, szkło hartowane w odpowiedni sposób, jest jednym z najtwardszych materiałów -_-. Wystarczy wtedy parę cali (3-4), aby podłoże wytrzymało nacisk paru jeśli nie paru nastu ton na cm2.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 22:49
Virgin? serio?
xD
Odpisz
6 kwietnia 2013, 20:25
epicko gdyby było tak jak w Jasiu Fasoli Basen, kiedy on wszedł na tą najwyższą trampolinę i spojrzał w dół xD
Odpisz
6 kwietnia 2013, 19:22
Szkło ma słabe parametry techniczne, może nie wytrzymać. Przy wypadku natomiast jego odłamki dodatkowo poranią ludzi
Odpisz
6 kwietnia 2013, 18:03
To jest photoshop. Nigdy nie było i jak na razie nie ma takeigo samolotu.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 16:24
Ja tak jak kowies10 mogłabym patrzeć w dół, ale nie mogłabym po tym chodzić
Odpisz
6 kwietnia 2013, 15:17
Ja bym cały czas się w tą podłogę gapiła. Ale to musi być fajne uczucie, tak sobie lecieć i widzieć wszystko co jest pod tobą.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 16:03
Mgła - co robisz?
Odpisz
6 kwietnia 2013, 16:16
Płacze. ;_;
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2013, 15:21
super! ja bym tak jak Adventure cały czas się lapił w tą podłoge! a jeszcze bardziej bym chciał paczeć przy lądowaniu! ciekaw jestem jakie samoloty tak mają poza Virgin(tak jest tam napisane)
Odpisz
6 kwietnia 2013, 15:29
@saskacz: Mi się wydaje, że nie ma ich dużo. Nawet jeśli chodzi o Virgin to pewnie model specjalny. ;P
Odpisz
6 kwietnia 2013, 15:31
@rakso132: fueeee! szkoda że ich tak mało!
Odpisz
6 kwietnia 2013, 15:33
@saskacz: Tak tylko mi się wydaje. To jest trochę nieopłacalne, bo tyle jest filmów o katastrofach lotniczych, że ludzie by się bali lecieć.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 15:08
Fajne to.:-)
Odpisz
6 kwietnia 2013, 14:48
moja mama by zemdlała *-*
Odpisz
3 kwietnia 2013, 16:41
Tak wiem... Znowu popełniłem błąd z "Bynajmniej".
Wiem o tym.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 18:53
Spojrzeć w dół tak, bardzo chętnie. Ale zejść z fotela chyba nie :p
Bynajmniej nie podczas startu, ani lądowania.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:08
podczas lotu nie robiłbym nic innego tylko patrzyłbym się w dół :D
Odpisz