Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Za co ta premia
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 15:16
chyba raczej:
real. "jutro sprawdzian"
pes. "nie zdążę się nauczyć"
opt. "będzie poprawa"
Odpisz
15 lutego 2016, 18:36
@Tamron: Co to za różnica?
Odpisz
17 lutego 2016, 08:29
@GmilmiQ: jest: realnie widać, że sprawdzian, a optymistycznie widać szansę zaliczenia - poprawy
Odpisz
7 kwietnia 2013, 21:27
Ahh how beautifull... Jak bym widział samego siebie na początku klasówki:
Nauczyciel: -Są jakieś jeszcze pytania?
Ja: -Tak! Kiedy poprawa?
Odpisz
7 kwietnia 2013, 10:44
jestem realista i pesymista
Odpisz
7 kwietnia 2013, 08:03
Jestem Realistą.:D
Odpisz
2 kwietnia 2013, 13:16
A ja jutro 2 poprawy z jednego przedmiotu... oO A nic nie potrafię :/
Odpisz