Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2012, 17:06
Logika Minecrafta...
Odpisz
2 marca 2012, 16:11
4/5
Przecież to może być ze styropianu.
Wszystko co wam się zdaje być nie wykonalne to myślicie ,że to fotomontaż.Skąd wiecie ,że to cegły???
Odpisz
10 kwietnia 2012, 14:21
@lelek: świeta prawda
Odpisz
11 lipca 2011, 20:01
Yyyyy 1/5
Odpisz
24 maja 2011, 15:20
@mika5570: prawda
Odpisz
17 lutego 2011, 20:06
Foto Montarz nie da sie
Odpisz
18 stycznia 2011, 08:18
@camil: Czego się czepiasz Krzyśka, jak ma chłop rację. O podrobionych cegłach obaj napisaliście, natomiast rozsuwana drabina nie ma tylu belek - skąd (po prawej stronie dobrze to widać) trzy takie grube belki? Do tego różnica w długości między dwoma najgrubszymi to jakieś 30-40 cm, więc gdzie to miejsce na rozsuwanie części drabiny?
Odpisz
26 grudnia 2010, 17:44
yyyyy daję 2/5
Odpisz
31 lipca 2010, 10:32
Suchy debil, nie fotomontaż. 5/5 jak przenieśli jakimś sposobem środek ciężkości na ziemię to cud i szacun, ale jeśli po prostu wkopali drabinę to żadna fizyka.
Odpisz
15 czerwca 2010, 15:00
FOTOMONTAŻ 1/5
Odpisz
23 maja 2010, 12:19
krzysiek9375: lepiej się ucz, a dedukcję zostaw innym.. To jest drabina rozsuwana, prawdopodobnie wkopana do ziemi, cegły są namalowane na karton-gipsie i przymocowane do drabiny.
Dziękuję dobranoc
Odpisz
19 maja 2010, 18:40
ale kombinujecie zal... popatrzcie na drabine, ona jest wzmacniana metalowymi belkami zeby sie nie zlamala. Okno jest przymocowane do drabiny i prawdopodobnie te "cegly" nie sa prawdziwe tylko z jakiegos lekkiego materialu
Odpisz
19 maja 2010, 13:59
??? jak ?
Odpisz
19 maja 2010, 10:38
to nie fotomont bo okno jest pod małym kontem do drabiny
Odpisz
18 maja 2010, 21:08
To nie jest fotomontaż,dowody:szczebel nie jest pokazany,ponieważ słońce pada pod specyficznym kątem i jest przesunięte mocniej w dół,po cieniu np.tego czarnego czegoś w rogu to można wywnioskować,a poza tym jest coś takiego możliwe,ponieważ sam kiedyś zrobiłem tego zmniejszoną(wyróżnienie)wersję,a co do tego dużego:odpowiednie obciążenie,zmiana środka ciężkości i proszę....Powtarza:TO NIE JEST fotomontaż,mówię!To jest prawda!A za obrazek 5/5
Odpisz
18 maja 2010, 20:17
To nie jest fotomontaż...
Odpisz