Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2017, 09:58
nie lubię kawy
Odpisz
5 listopada 2017, 10:03
Ja też nie, nie piję też herbaty. Przeważnie piję colę (Z Biedronki), albo wodę.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 10:07
Gorzycz kawy powstaje przy zaparzaniu ale istnieje też kawa na zimno
Wpisz sobie i zrób raz
Mi bardzo smakowała
Troszku jak soczek
Odpisz
5 listopada 2017, 10:10
Nie chodzi mi o smak, po kawie chce mi się spać, musze wypic więcej zeby zadziałało
Odpisz
5 listopada 2017, 10:12
A to już zależy od osoby
Na mnie kawa działa dobrze przez 20-30 minut a potem zasypiam jakbym wypił rozpuszczalnik czy coś
Odpisz
5 listopada 2017, 11:09
Jak piję kawę, to czuję się jakbym nic nie wypiła. Nie działa na mnie. Aczkolwiek kawę lubię.
Odpisz
5 listopada 2017, 11:48
Ja lubie kawę, ale jej nie pije bo jest coś lepszego. A mianowicie
I NN N K K A
I N N N KK A A
I N NN K K A A
Odpisz
5 listopada 2017, 12:42
INKA karmelowa to życie
Odpisz
5 listopada 2017, 20:47
wodamasterrace...
Odpisz
5 listopada 2017, 22:15
karmelowa > zwykła > czekoladowa
Odpisz
5 listopada 2017, 14:41
Ja piję żeby odrazu rano przed szkołą się wysrać
Odpisz
5 listopada 2017, 12:30
Zniszczyłem średnią i jestem z tego dumny.
Odpisz
5 listopada 2017, 12:40
@caltinks_2: A z jakiego powodu?Nie ma w tym nic co wzbudza dume.
Odpisz
5 listopada 2017, 11:29
Wole colę ze szklanych butelek.
Chyba jestem koneserem.
Odpisz
5 listopada 2017, 10:14
Yerba master race.
Odpisz
5 listopada 2017, 10:43
@Krzyniu: dobre, ale jakoś mnie nie pobudza
Odpisz
5 listopada 2017, 11:03
Pewnie pijesz biedronkową
Odpisz
5 listopada 2017, 10:06
ja tam wole mountaindew
Odpisz
5 listopada 2017, 10:41
@PepeTheCrusader: ale Mountain Dew to nawet nie energetyk
Odpisz
5 listopada 2017, 12:19
ale dobre pićku
Odpisz