Zapomniałem, że to ja nim jestem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2017, 14:26
jak w takim wieku można być "przegrywem"? przecież w tym wieku nie ma się jeszcze swoich zarobionych pieniędzy (tzn. pensji, dorabiać można), nie można jeszcze w pełni decydować o samym sobie, więc jak można mówić, że ktoś ma w życiu lepiej, a ktoś gorzej?
Odpisz
5 listopada 2017, 15:57
Powinieneś dać efekt lustrzanego odbicia :x
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 16:24
@Szortek: *mistrz painta mode-on*
Odpisz
5 listopada 2017, 16:25
Większe przesunięcie, żeby dłonie się nie stykały i będzie perfecto
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 16:39
Jak na pejnta to i tak zajebiście wyszło,no chyba że w innym programie robione.
Odpisz
5 listopada 2017, 16:54
@tomek123321: w paincie nie, bo nie miałem dostępu do kompa.
Robiłem w tym:
Odpisz
5 listopada 2017, 17:16
@Szortek: poprawione
Odpisz
5 listopada 2017, 17:21
NO I CZY TO TERAZ NIE WYGLĄDA ZAJEBIŚCIE
Odpisz
5 listopada 2017, 16:10
[komentarz z screenem]
Odpisz
7 listopada 2017, 08:50
@KacperUE: Czy to zdjęcie z twojego fap folderu?
Odpisz
7 listopada 2017, 09:30
@Crisium: co ku*wa?ja nawet nie fapie!
Odpisz
7 listopada 2017, 13:37
@KacperUE: Taaa jasne ;)
Odpisz
7 listopada 2017, 14:13
@Crisium: No ja nie fapie
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 16:09
[komentarz z screenem]
Odpisz