Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2017, 00:19
No ja nie chcę ale muszem siem napić po prostu muszem!!!
Odpisz
7 listopada 2017, 05:42
@Gigi322: proponuje Kubusia nawet spoko
Odpisz
6 listopada 2017, 23:49
k
Odpisz
6 listopada 2017, 23:15
Komentarz dla odznaki. Przepraszam za spam
Odpisz
14 listopada 2017, 16:10
@Jelitogrube: za takie coś powinien być ban :V
Odpisz
18 listopada 2017, 22:04
@Ten_Leniacz_Netu24: teraz jak na to patrzę to się razem zrymowało xD
Odpisz
6 listopada 2017, 21:48
trochę offtop ale watch dogs jest za darmo na uplayu do 14 listopada
Odpisz
6 listopada 2017, 23:09
Podziękować za informację dobry człowieku
Odpisz
6 listopada 2017, 15:32
Admin cebulak narodowiec przetłumaczy pewnie
Odpisz
6 listopada 2017, 21:01
@Snorciakkk: a szkoda, bo brzmi nawet smiesznie.
Odpisz
6 listopada 2017, 22:36
@Snorciakkk: elo, admin nie przetlumaczyl o dziwo
Odpisz
6 listopada 2017, 21:32
jeszcze brakuje żeby to takim pongliszem napisane było
Odpisz
6 listopada 2017, 15:26
Tak pa za tym macie propozycję tłumaczenia: To był najgorszy handel wymienny w historii handlów wymiennyh.
Być może kiedykolwiek.
Odpisz
6 listopada 2017, 21:24
@PanMisiek: Moim zdaniem lepszym tłumaczeniem będzie: To była najgorsza wymiana w całej historii wymian od zarania dziejów
Aczkolwiek do wersji z Januszem bardziej pasuje: Panie! Ta menda kasjerzyna to mnie wykiwała, jak mnie jeszcze nikt nigdy nie wykiwał!
Odpisz
6 listopada 2017, 21:23
tosz to bylo najwieksze zlodziejstwo w historii zlodziejstw!!!
Odpisz
6 listopada 2017, 15:25
Mem po angielsku z Januszem? To się że sobą gryzie.
Odpisz
6 listopada 2017, 12:34
Ja nie rozumiem co jest takiego dobrego w tych świeżakach. Jak moje siostry dopadły borówkę basię to prawie się o nią pozabijały.
Odpisz
6 listopada 2017, 13:14
Kek, mój wujek miał jakiś biznes z Biedronką i Biedronka mu potem dała jakieś 100 świeżaków dla dzieciaków, za pomoc w jakimś projekcie. Już widzę tych Januszy, jak ktoś może mieć 100 świeżaków, toż tu chodzi o honor!
Odpisz
6 listopada 2017, 09:15
Złodzieje
Odpisz