Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2013, 16:39
złoto jest miekkie.. nie wiem jak on to stopil, ze ta zbroja jest taka wytrzymala
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:46
@Karso21Respawn: Złoto jest idealnym spoiwem i przewodnikiem prądu, tytan zaś najlepszym możliwym ciężkim metalem ochronnym.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 17:07
@Agron: Ciężkim? Tytan jest lekkim metalem.
Odpisz
2 kwietnia 2013, 17:20
@Karso21Respawn: taka notka z chemii: stopy często wykazują właściwości odmienne od metali, z których je uzyskano (patrz np. stop Wooda) ;)
Odpisz
2 kwietnia 2013, 18:04
@chupacabra001: niedopowiedzenie, chodziło mi o to iż tworzy się zeń ciężki pancerz.
Odpisz
3 kwietnia 2013, 18:19
@elementiro: wiem. ten wooda roztapia sie w temp. ok 30 stopni? bo nie jestem pewny ;d
Odpisz
3 kwietnia 2013, 18:43
@Karso21Respawn: ok. 70 stopni. A jest stopem metali o wyższych temperaturach topnienia (bizmut, kadm, ołów, cyna). :)
Odpisz
3 maja 2014, 12:47
@Karso21Respawn: Rozwiązanie jest proste. On tego nie stopił. Aktualnie nie ma warunków i odpowiedniej ilości surowców aby zrobić coś takiego. A nawet jeśli to musiałby wsadzić jądro atomowe do czegoś takiego małego jak puszka po Pepsi.
Odpisz
3 maja 2014, 15:17
@Darwineek: Chyba chodziło ci o coś innego.
Jądro atomowe jest zaje*iście mniejsze od puszki po Pepsi, ba, w takiej puszcze zmieszczą się tryliony takich jąder.
Odpisz
4 maja 2014, 08:54
@shark2199: No może nie chodziło mi o jądro atomowe, ale coś na wzór tego. Widziałeś w filmie to co on miał zamiast serca? To właśnie o tym mówię.
Odpisz
5 lipca 2018, 15:30
@Darwineek: reaktor
Odpisz
8 lipca 2018, 18:28
@fullfun: DZIĘKI DUDZIADKU
Odpisz
8 lipca 2018, 20:49
@Darwineek: To nie było do Ciebie tylko do tego Ciebie z przed 4 lat.
Odpisz
8 lipca 2018, 22:32
@fullfun: Oks, miałem 14 lat
Odpisz
2 kwietnia 2013, 17:34
Ciemna ze mnie masa w sprawach chemii, więc zmienię temat.
Kto czeka na Iron Man'a 3? c:
Odpisz
2 kwietnia 2013, 17:47
@kata97: Ja,zapowiada się za#ebiście,zwłaszcza zbroja heartbreaker <3
Odpisz
2 kwietnia 2013, 18:14
Oby do maja ;p
Odpisz
3 maja 2014, 12:48
@kata97: Dafuq? Wy na to w kinach czekacie, a ja w każdej chwili mogę sobie na kompie z ORYGINALNEJ płyty obejrzeć...
Odpisz
3 maja 2014, 12:53
@Darwineek: Geniuszu zobacz sobie kiedy te komentarze były pisane.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2014, 14:54
@Karso21Respawn: Geniuszu, wiesz, że wiem? Tylko ja uprzejmie napisałem, że oglądam sobie na płycie. God please !!!
Odpisz
3 maja 2014, 15:07
@Darwineek: Boże proszę? Cóż to za zwrot? A tak w ogole to napisałeś:"Dafuq? Wy na to w kinach czekacie, a ja w każdej chwili mogę sobie na kompie z ORYGINALNEJ płyty obejrzeć..."
Tego filmu nie było jeszcze wtedy w kinach...
Odpisz
3 maja 2014, 21:23
@Karso21Respawn: Film zapewne można było już obejrzeć w sieci, aczkolwiek sam film leciał 14 kwietnia. Możemy nie wracać do tego tematu? Nudzi mnie to...
Odpisz
3 maja 2014, 21:38
@Darwineek: Nie obchodzi mnie, czy to cie nudzi czy nie. Ten komentarz był napisany 2 KWIETNIA a film wszedl 14.
Odpisz
4 maja 2014, 08:52
@Karso21Respawn: Mnie też jakoś nie specjalnie obchodzi czy Ciebie obchodzi to co obchodzi mnie, ale nawet jeśli nie to i tak nie musisz zabierać się za krytykowanie tego. Żegnam...
Odpisz
4 maja 2014, 11:11
@Darwineek: Jesteś żałosny ;) A żegnać to ty się przed snem możesz.
Nq :)
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:34
to czemu on jest Iron Man w takim razie? :D
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:37
@Baca_online: Bo Gold Man brzmi pedalsko, według mnie od zawsze powinien być Steel Man
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:38
@oguras: to on nie jest z żelaza???wtf
Odpisz
2 kwietnia 2013, 19:39
@Baca_online: A złoto i tytan nie należy do grup metali? ;d
Odpisz
3 maja 2014, 15:17
@PokemonxD1: Iron to żelazo, nie każdy metal.
Odpisz
3 kwietnia 2013, 16:20
Wreszcie ktoś napisał z czego właściwie jest ta zbroja. A Iron Man dlatego, bo go tak ludzie ochrzcili. W jedynce było kiedy Tony czytał gazetę na końcu filmu o sobie bo w nocy latał w mieście :P. Sam mówił że nie pasuje, ale mu się podoba :P Czekam na 3 a potem na Avengers :P
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:24
taka sytuacja :c
Odpisz
2 kwietnia 2013, 16:20
dobre 5/5
Odpisz