Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2022, 23:32
Odpisz
27 lutego 2021, 15:35
Ciekawie wyglądałby mecz osób z biało czerwonymi barwami z osobami z biało czerwonymi barwami.
Halyna jak możesz nie wiedzieć którzy to nasi są.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 15:42
A niech spróbuje pierdnąć XDDDDDDDDD
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:11
O,batonik czekoladowy. xD
Odpisz
21 lipca 2010, 17:12
dobrze że nie zesrał sie ze szczęścia
Odpisz
9 lutego 2013, 20:48
@ZiomalQ: lepiej że nie pierdnął
Odpisz
22 lutego 2012, 18:34
ten niebieski: ku*na, ale tu ciemno
a obrazek 4/5
Odpisz
30 grudnia 2010, 15:02
LOL zaje**ste 5/5
Odpisz
7 grudnia 2009, 13:49
niemiłe wrażenie nadole fajne u góry
Odpisz
25 września 2009, 21:45
hahha popatrzcie jak ten koleś co podniósł tego jak sie do jego ddduuuupppyyyy przykleił
Odpisz
19 maja 2008, 19:20
hehe!
Odpisz
28 kwietnia 2008, 20:59
co 2 downy to nie 1 :)
Odpisz
29 lutego 2008, 17:07
Ładnie mu usiadł na twarzy :D piekne
Odpisz
14 grudnia 2007, 22:11
sam bym tego nie wytrzmał xD dziwny jest smak xD
Odpisz
12 grudnia 2007, 12:57
śmierdzi śmierdzi strasznie śmierdzi
Odpisz
24 listopada 2007, 14:49
ten niebieski to zboczeniec!
Odpisz